جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 30495

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402-1403

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

آغاز زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402-1403 برای پایه ششم به هفتم و نهم به دهم، در فرودین 1402 است. در این مقاله از زمان دقیق ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان مطلع می شوید.

مدارس تیزهوشان، هر سال با هدف ثبت نام دانش آموزان تیزهوش در پایه هفتم و دهم، اقدام به برگزاری آزمون ورودی می کنند. تاریخ ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ مطابق سالهای قبل، در فروردین ماه است و دانش آموزانی که واجد شرایط هستند، می توانند با وارد شدن به سایت azmoon.medu.ir مراحل ثبت نام را انجام دهند.

رمز عبور این سایت، همان کد ملی دانش آموز است و رمز عبور نیز همان رمز همگام است. اگر رمز عبور خود را گم کرده یا در دسترس ندارید می توانید با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه، تماس بگیرید. کارشناسان سامانه مشاور تحصیلی، راهنمای شما برای بازیابی و دریافت رمز هستند. علاوه براین، تمامی مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم و هفتم را برای متقاضیان، انجام می دهند.


زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402-1403 از 15 فرودین ماه آغاز می شود. دانش آموزان که تمایل به ثبت نام در آزمون تیزهوشان در پایه هفتم و دهم دارند، پس از آغاز فرایند ثبت نام با داشتن مدارک ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان برای تکمیل ثبت نام آزمون تیزهوشان اقدام نمایند.بیشتر بدانید:

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402-1403 1 مدارک لازم برای ثبت نام حضوری تیزهوشانزمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم و نهم به دهم در فروردین ماه 1402 است؛

تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم و دهم و ثبت نام افراد جامانده از ثبت نام، در مهلت زمان تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان از تاریخ 1402/01/26 الی 1402/01/28 فراهم می باشد.


  • ثبت‌ نام داوطلبان آزمون ورودی پایه هفتم و آزمون ورودی تکمیل ظرفیت پایه دهم مطابق با جدول زمانبندی خواهد بود
  • ثبت نام در آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان هفتم و دهم از طریق سامانه ثبت نام به نشانی azmoon.medu.ir انجام می‌شود.
  • مشخصات مدارس استعداد های درخشان سراسر کشور هنگام ثبت‌نام قابل مشاهده خواهد بود.

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402-1403زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402-1403 2

  1. تذکر ۱ تمامی فرایند ثبت نام به صورت اینترنتی بوده و مدارس محل تحصیل داوطلب را موظف به ارائه رمز ورود به سایت ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان به دانش آموزان می باشند.
  2. تذکر 2 جهت انجام کل فرایند ثبت نام از مرورگر فایرفاکس استفاده نمایید
  3. تذکر ۳ دانش آموزان اتباع خارجی از کد اتباع استفاده نمایند.
  4. پیش از ثبت نام به دقت دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان هفتم و دهم را مطالعه نمایید.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

ثبت نام آزمون تیزهوشان، به صورت اینترنتی و از طریق سایت hoosh.medu.ir انجام می شود. داوطلبان می توانند در زمان معین برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، اقدام نمایند.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ مشخص شد، مهلت این ثبت نام 10 روز است که معمولا بعد از تمدید مهلت زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان، تا 15 روز نیز می رسد، بنابراین اگر داوطلب ثبت نام هستید، لازم است پیگیر اخبار تیزهوشان باشید تا فرصت را از دست ندهید.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402-1403 از 15 فرودین ماه آغاز می شود. مهلت زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم از ۱۴۰۲/۱/۱۵ الی ۱۴۰۲/۱/۲۵ است.

تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم و دهم و ثبت نام افراد جامانده از ثبت نام، در مهلت زمان تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان از تاریخ 1402/01/26 الی 1402/01/28 فراهم می باشد.

 زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

برای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403 نیاز به کدملی و رمز عبور همگام دارید تا بتوانید از طریق سایت azmoon.medu.ir مراحل ثبت نام اینترنتی را انجام دهید. دانش آموزان پایه نهم برای ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان، لازم است در زمان معین برای ثبت نام آزمون تیزهوشان، که در تاریخ مشخص انجام می شود، وارد سایت مذکور شوند. ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم رایگان نیست و لازم است نسبت به پرداخت هزینه تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در سایت اقدام کنید.

زمان و تاریخ ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403 مشخص شد، ثبت نام، مطابق سالهای قبل در فروردین ماه انجام می شود. مدت زمان ثبت نام در این آزمون 10 روز است البته احتمال تمدید مهلت زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نیز وجود دارد.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402-1403 از 15 فرودین ماه آغاز می شود. مهلت زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم از ۱۴۰۲/۱/۱۵ الی ۱۴۰۲/۱/۲۵ است.

تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم و دهم و ثبت نام افراد جامانده از ثبت نام، در مهلت زمان تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان از تاریخ 1402/01/26 الی 1402/01/28 فراهم می باشد.

 

هر سال، شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان 1402-1403، در دفترچه راهنمای ثبت نام، اعلام می شود. دانش آموزان با مطالعه این دفترچه می توانند از شرایط جدید ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم، مطلع شوند. پیشنهاد می کنیم حتما قبل از تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی آزمون مدارس تیزهوشان، دفترچه راهنمای ثبت نام نهم به دهم را به دقت مطالعه کنید:


زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402-1403 1دفترچه ثبت نام تیزهوشان 1402-1403


زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402-1403 4

ثبت نام تلفنی در آزمون مدارس تیزهوشان 

دانش آموزان عزیز در سراسرکشور می توانند برای انجام ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم، در سال 1402-1403 با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه تمام مراحل ثبت نام اینترنتی در سایت مدارس تیزهوشان هفتم و دهم را برای متقاضیان گرامی انجام می دهند. می توانید هر روز حتی در ایام تعطیلی از ساعت 8 صبح تا 12 شب با شماره تلفن های مندرج در این مقاله تماس حاصل فرمایید:

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 4066
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی
ثبت نام کنکور ۱۴۰۳