جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 75464

زمان ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۳

زمان ثبت نام آزمون استخدام تامین اجتماعی

زمان ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1403 فرارسیده و متقاضیان می توانند با توجه به تقویم آزمون که در این صفحه در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، برای نام نوبیسی در مهلت زمان ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی اقدام کنند.


مهلت زمان ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

متقاضیان استخدامی در سازمان تامین اجتماعی لازم است در مهلت زمان ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی برای تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند. تقویم آزمون استخدام تامین اجتماعی به شرح زیر است:

مهلت ثبت نام : تا 6 اسفند ماه

💢زمان ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال 1402 تا 6 اسفندماه ادامه دارد. اگر از مهلت ثبت نام جامانده اید، موعد بعدی ثبت نام سال 1403 در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.
👤مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در مورد زمان بزگرای آزمون استخدامی تامین اجتماعی گفت:
ثبت نام آزمون استخدام تامین اجتماعی، برای متقاضیان از روز پنج‌شنبه ۲۶ بهمن ماه در وبگاه جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ روز یک‌شنبه ششم اسفند ماه ادامه خواهد داشت. این ثبت نام مربوط به جذب نیروی سال 1403 از طریق آزمون استخدام پیمانی متمرکز سازمان تامین اجتماعی است.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی

مهلت زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی، سه روز قبل از برگزاری آزمون و در تاریخ 28 تا 31 فروردین 1403 است. می توانید برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی به سایت جهاد دانشگاهی که برگزار کننده این آزمون است مراجعه کنید و یا برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تامین اجتماعی از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید و کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید.

پیرو دفترچه آزمون استخدامی تامین اجتماعی زمان دریافت کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون به شرح زیر است:

کارت شرکت در آزمون، از تاریخ سه شنبه ۲۸ فروردین ما ۱۴۰۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir قرار خواهد گرفت.


زمان برگزاری آزمون استخدامی تامین اجتماعی

پیرو دفترچه ثبت نام، زمان برگزاری آزمون استخدامی تامین اجتماعی در روزجمعه ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۳ در مراکز استانها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام چاپ کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

▫️آزمون استخدامی سازمان تأمین‌ اجتماعی روز جمعه ۳۱ فرودین ماه برگزار می‌شود.


مشاور تلفنی آزمون استخدامی تامین اجتماعی 

داوطلبان عزیز در سراسر کشور می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی به سایت جهاد دانشگاهی که برگزار کننده این آزمون استخدامی است، مراجعه کنند و یا برای دریافت سریع و راحت کارت ورود به جلسه خود، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه از طریق سیستم مشاوره تلفنی، کارت ورود به جلسه آزمون را برای داوطلبان ارسال می کنند و دیگر نیازی به مراجعه به کافی نت ها ندارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی