جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 59636

زمان برگزاری آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲

زمان برگزاری آزمون استخدامی دبیری 1402

در این مقاله زمان برگزاری آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ را شرح داده ایم، علاوه بر این محل برگزاری آزمون دبیری و زمان اعلام نتایج استخدامی دبیری را توضیح داده ایم.

زمان برگزاری آزمون استخدامی دبیری 1402

اولین مرحله بعد از ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه، برگزاری آزمون استخدامی دبیری است، دواطلبان لازم است قبل از برگزاری آزمون دبیری آموزش و پرورش 1402 کارت ورود به جلسه را دریافت کنند تا بتوانند در آزمون شرکت کنند.

زمان برگزاری آزمون دبیری 1402 در دفترچه ثبت نام اعلام شده، داوطلبان لازم است مطابق با زمان ارائه شده  در دفترچه آزمون در محل برگزاری آزمون حاضر شوند.

زمان برگزاری آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 در روز پنج شنبه مورخ 1402/05/12 در تهران و مراکز استان ها برگزار خواهد شد. احتمالا تاریخ برگزاری استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 قطعی و بدون تغییر است. 

زمان برگزاری آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ 1 ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلب شهرستان محل اقامت فعلی است که در هنگام ثبت نام در دفترچه درج کرده است.

زمان برگزاری آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ 1 زمان اعلام نتایج استخدامی آموزش و پرورش (دبیری) 1402در ادامه در همین صفحه اطلاع رسانی شده است.


 

زمان برگزاری آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ 3زمان برگزاری آزمون دبیری آموزش و پرورش و آزمون هنر آموز، در روز  ۱۲ مرداد است.

 

-مح

محل برگزاری آزمون استخدامی دبیری

محل برگزاری آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 مطابق با حوزه انتخابی دواطلب در هنگام ثبت نام است، آزمون استخدامی دبیری به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد. محل برگزاری آزمون دبیری آموزش و پرورش متناسب با حوزه انتخابی داوطلب در استان و شهر خود تعیین می شود.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دبیری 

 زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش (دبیری) 1402 از طرف سازمان سنجش اعلام خواهد شد،داوطلبانی که در آزمون دبیری و هنر آموز وزارت آموزش و پرورش شرکت کرده اند، می توانند برای مشاهده نتایج آزمون، به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjedh.org مراجعه کنند.

زمان برگزاری آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ 3زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 26 مرداد است.

برای دریافت آخرین خبر، تاریخ برگزاری آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش  و زمان اعلام نتایج می توانید در کانال تلگرامی عضو شوید:

زمان برگزاری آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ 5

زمان برگزاری آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ 6

زمان برگزاری آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ 7

برای ورود مستقیم به سایت سنجش  کلیک کنید.

 نتایج نهایی آزمون دبیری آموزش و پرورش به صورت یک برابر ظرفیت اعلام می گردد،پذیرفته شدگان نهایی می بایست برای پیگیری ادامه فرآیند استخدام خود به اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت و همچنین دانشگاه فرهنگیان مراجعه نمایند.

زمتلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور زمان برگزاری آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ 8ان اعلام نتایج آزمون استخدامی دبیری تا 26 مرداد ماه است. –

راهنمای تلفنی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری

در این مقاله زمان برگزاری آزمون دبیری آموزش و پرورش 1402 را شرح داده ایم، اگر در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری با سوال و یا ابهام روبرو شده اید، می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور، با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه آماده اند تا از طریق سیستم مشاوره تلفنی، اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی