شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
کد خبر : 21154
- بازدید

زمان اعلام نتایج نظام مهندسی ۹۹ – 99

در این مقاله از زمان اعلام نتایج نظام مهندسی ۹۹ مطلع می شوید. نتایج آزمون نظام مهندسی که در مهر 99برگزار شد، از 5 آذر ماه از طریق سایت  نظام مهندسی به نشانی www.inbr.ir قابل مشاهده است.   زمان مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی 99 زمان مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی 99: اعلام نتایج از5 آذر ماه آغاز شد، (نتایج آزمون‌های تستی و آزمون طراحی […]

زمان اعلام نتایج نظام مهندسی ۹۹ - 99

در این مقاله از زمان اعلام نتایج نظام مهندسی ۹۹ مطلع می شوید. نتایج آزمون نظام مهندسی که در مهر 99برگزار شد، از 5 آذر ماه از طریق سایت  نظام مهندسی به نشانی www.inbr.ir قابل مشاهده است.

 

زمان مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی 99

زمان مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی 99: اعلام نتایج از5 آذر ماه آغاز شد، (نتایج آزمون‌های تستی و آزمون طراحی معماری). بعد از آن یک هفته زمان اعتراض وجود دارد. اطلاعیه اعلام نتایج قطعی آزمون‏های ورود به حرفه تستی مهرماه ۹۹ منتشر شد.

اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه شهریور و مهر ۹۹

99/10/03

اعلام جدول زمانبندی قبول شدگان آزمون 6 شهریور و 3 و 4 مهرماه 1399
1399/10/2 سه‌شنبه
پیرو اعلام نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسان مورخ 6 شهریور و 3 و4 مهر ماه 1399 از طریق وب سایت معاونت امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان در آزمون می رساند، برای دریافت پروانه اشتغال به کار مهندسی پایه 3 ، فقط در روزهای تعیین شده (طبق برنامه زمانبندی پیوست) می توانند از طریق سامانه members.tceo.ir ثبت نام نمایند .

**** توجه!
*درصورتیکه به هردلیلی متقاضی نتواند در موعد تعیین شده اقدام به ثبت درخواست نماید ، بعد از اتمام شماره سریال های اعلام شده (مورخ99/12/21) می تواند جهت ثبت درخواست به سامانه members.tceo.ir مراجعه نمایند.
** در صورتی که متقاضی قبل از زمان مقرر(خارج از برنامه زمانبندی) نسبت به ثبت درخواست اقدام نماید ، درخواست ثبت شده باطل می گردد و متقاضی می بایست پس از اتمام برنامه زمانبندی (تاریخ 99/12/21) نسبت به ثبت درخواست اقدام نمایند

بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت‌کنندگان آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان، کاردان‏های فنی ساختمان و معماران تجربی مورخ ۶ شهریورماه و ۳ و ۴ مهرماه ۹۹ می‌رساند، نتایج آزمون‌های موصوف استخراج گردیده و از روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۹/۰۵  از ساعت ۱۵:۰۰ بر روی سامانه آزمون‌های ورود به حرفه قابل مشاهده می‌باشد. لذا عزیزان می‌توانند از طریق این سامانه نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند.

شرکت‌کنندگانی که موفق به اخذ حدنصاب قبولی در آزمون‌ها نشده‌اند چنانچه درخواست بازنگری نسبت به نتیجه آزمون داشته باشند می‌توانند درخواست خود را با توجه به فرم پیوست بصورت کتبی با ذکر مشخصات کامل (شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقیق و شماره تماس) برای آزمون‏های تستی از طریق پست سفارشی و برای آزمون رشته معماری (طراحی) از طریق ایمیل به آدرس‏های زیر حداکثر تا تاریخ ۹۹/۰۹/۱۲ ارسال نمایند.

آزمون‌های تستی کلیه رشته‌ها:

ارسال به (شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش) بر روی پاکت ذکر شود مربوط به کدام بخش از آزمون‌های ورود به حرفه‌ مهندسان، کاردان‏های فنی ساختمان و معماران تجربی مورخ مهرماه ۹۹ می‌باشد.

دانلود فرم درخواست بازنگری آزمون های تستی

آزمون رشته معماری (طراحی):

ارسال ایمیل و ذکر مشخصات در موضوع ایمیل : شماره داوطلبی و نمره کسب شده 

دانلود فرم درخواست بازنگری آزمون معماری طراحی

به لحاظ برنامه‌ریزی‌ های انجام شده از کلیه داوطلبان گرامی انتظار دارد که درخواست‌های خود را در مهلت مقرر ارسال نمایند. بدیهی است به درخواست‌هایی که بعد از تاریخ مقرر ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

✅ آیا قبولی در آزمون نظام‌مهندسی سهمیه‌بندی خواهد شد؟

در این‌باره فعلا و تا این لحظه تصمیمی اتخاذ نشده است. مانی‌فر اطمینان داد اگر هم بنای بر چنین تصمیماتی باشد، حتماً خلق‌الساعه نیست. یعنی از مدت‌ها قبل اطلاع‌رسانی خواهد شد. اگرچه قطعاً فعلاً درباره آزمون اسفند، چنین سیاستی موجود نیست. یعنی فعلاً خبری از سهمیه‌بندی یا تغییرات عمده در آزمون نیست. سیاستی هم برای سخت‌گیری بیشتر وجود ندارد.

باتوجه به اینکه هنوز از سوی دفتر مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی که مجری برگزاری آزمون است ،تاریخ دقیق اعلام نشده است، زمان دقیق به محض تعیین در همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

 

نحوه اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 99

اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 99 از طریق سایت دفتر مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی به نشانی www.inbr.ir می باشد. در زمان اعلام نتایج نظام مهندسی لینک مشاهده نتایج فعال خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی 99

1- روش اول : تماس با سامانه صدای مشاور برای دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی

سامانه صدای مشاور

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071611

تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612

 

2- روش دوم: مراجعه به نشانی www.inbr.ir و مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی مطابق با مراحل زیر:

وارد سایت رسمی وزارت راه و شهرسازی ، معاونت مسکن و ساختمان شوید.

گزینه سامانه آزمون های ورود به حرفه را انتخاب نمایید

در صفحه بازشده لینک فعال “نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسان مهر 99” را انتخاب کنید.

داوطلب با انتخاب یکی از روش های زیر می تواند وارد پنل شخصی خود شود:

  1. روش اول: جستجو با مشخصات فردی (شامل نام خانوادگی- شماره شناسنامه- سال تولد)
  2. روش دوم: جستجو با (شماره ملی- شماره شناسنامه- سال تولد)
  3. روش سوم: جستجو با شماره داوطلبی (شامل شماره داوطلبی-شماره شناسنامه-سال تولد)

اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی مهر 99

برای ثبت اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی، لازم است درنظر داشته باشید که معمولا تصحیح پاسخنامه های آزمون نظام مهندسی، با دقت بالا انجام می شود. بنابراین احتمال اشتباه در نتایج به ندرت رخ می دهد ، اما امکان ثبت اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی برای داوطلبان فراهم شده است. لازم است اعتراض خود را به صورت کتبی و با ذکر مشخصات کامل شامل شماره داطلبی، تاریخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقیق، شماره تماس، شماره شناسنامه را درج نمایید.

با توجه به اعلام نتایج آزمون‌های تستی و آزمون طراحی معماری، یک هفته زمان اعتراض وجود دارد.

99/10/012

اطلاعیه اعلام نتایج قطعی آزمون‏های ورود به حرفه تستی مهرماه ۹۹
پیرو اطلاعیه‌های قبلی اعلام نتایج آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی مهرماه ۹۹، بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت‌کنندگان محترم آزمون‌های یاد شده می‌رساند، با عنایت به بررسی‌های مکرر انجام شده پیرامون بازنگری در نتایج آزمون‌های ورود به حرفه در کمیته‌های طراحی سوالات و کمیته‌های تجدیدنظر و در اجرای تاکیدات مقام عالی وزارت راه و شهرسازی ضمن استماع دلایل نمایندگان داوطلبان در رشته‌های مختلف مراتب مجدداً در کمیته‌های بازنگری مطرح گردیده که پس از بررسی‌های نهایی، نتایج قطعی آزمون‌های موصوف استخراج و تغییرات لازم در کارنامه‌ها اعمال شده است و کلیه داوطلبان محترم می‌توانند با مراجعه به سامانه آزمون‌ها به آدرس الکترونیکی inbr.ir نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند. در اجرای دستورالعمل ثبت‌نام آزمون‌های مهرماه ۹۹ با توجه به بررسی‌های دقیق صورت گرفته، نتایج اعلام شده قطعی می‌باشد و صرفاً قبولی شرکت‌کنندگانی که کلیه شرایط شرکت در آزمون را مطابق راهنمای ثبت‌نام آزمون‌ها احراز نموده‌اند مورد تائید بوده و نتایج یاد شده به مدت ۳ سال از تاریخ برگزاری آزمون دارای اعتبار است.

نظر به موافقت مقام عالی وزارت راه و شهرسازی، با توجه به شرایط حاکم بر جامعه به واسطه همه‌گیری بیماری کرونا و در جهت مساعدت، صرفا در این دوره از آزمون‌‌ها داوطلبانی که دارای نمرات ۴۸ و ۴۹ می باشند مشروط به گذراندن دوره آموزشی و موفقیت در آزمون مربوطه که محتوا و میزان آن متعاقبا به سازمان‌های نظام مهندسی استان‌ها ابلاغ خواهد شد به عنوان قبول در آزمون تلقی خواهند شد. بدیهی است این تصمیم صرفا مربوط به این آزمون بوده و قابل تسری به آزمون‌های دوره‌های آتی نخواهد بود و آن دسته از شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب حد نصاب قبولی نشده‌اند می‌توانند در آزمون‌های دوره بعد شرکت نمایند.

در خاتمه خاطر نشان می‌سازد، گواهی قبولی صرفاً یکی از مدارک لازم برای صدور پروانه اشتغال به‌کار بوده و سایر مدارک مورد نیاز توسط ادارات کل راه و شهرسازی و واحدهای صدور پروانه اشتغال به کار، کنترل و بررسی خواهد شد. بدیهی است صِرف قبولی در آزمون بدون احراز سایر شرایط، تعهدی برای صدور پروانه اشتغال به‌کار ایجاد نمی‌کند.

اگر برای نوشتن متن اعتراض به نتایج نظام مهندسی مهر نیاز به راهنمایی دارید، می توانید با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید:

پیام رسان های خبرینو
چه امتیازی می دهید؟
5 / 4.50
[ 2 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 9
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پیام رسان خبرینو
اپلیکیشن آموزش دروس
برنامه ریزی درسی