کد خبر : 44188
- بازدید

زمان اعلام نتایج آزمون وکالت و کارشناسان رسمی دادگستری 1402


جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج آزمون وکالت و کارشناسان رسمی دادگستری

زمان اعلام نتایج آزمون وکالت و کارشناسان رسمی دادگستری 1400-1401

زمان اعلام نتایج آزمون وکالت و کارشناسان رسمی دادگستری در سال 1402 است. رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در مورد زمان اعلام نتایج آزمون وکالت و کارشناسان رسمی دادگستری شرح داد:


زمان اعلام نتایج آزمون وکالت و کارشناسان رسمی دادگستری 1402

زمان اعلام نتایج آزمون وکالت و کارشنسان رسمی دادگستری به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در این آزمون می رسد:

اطلاعيه شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری درخصوص اعلام نتایج آزمون کارشناس رسمی دادگستری

به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون کارشناس رسمی دادگستری شورای عالی  می‌رساند، نتایج آزمون مذکور در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org  قرار می گیرد.
براساس نتیجه آزمون، پذیرفته شدگان لازم است برای طی سایر مراحل، به اطلاعیه ای که دراین خصوص در درگاه اطلاع رسانی شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری به نشانی: www.hcioe.org قرار می گیرد، مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است متقاضیانی که پذیرفته نشده اند و به هر نحو سوال یا اعتراض به نتیجه آزمون دارند، از تاریخ اعلام نتایج آزمون، فقط 14 روز مهلت دارند تا موضوع را ازطریق درگاه اطلاع رسانی شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری به نشانی: www.hcioe.org قسمت آزمون ارسال نمایند و به سوالاتی که ازطریق دیگر و یا در خارج از بازه زمانی تعیین شده (حداکثر 14روز بعد از اعلام نتایج آزمون) ارسال شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً متقاضیان برای هرگونه سوال یا اعتراض به هیچ وجه حضوری به سازمان سنجش آموزش کشور و شورای عالی یا کانون کارشناسان رسمی دادگستری مراجعه نفرمایند.

♨️📢 خبر زمان اعلام نتایج آزمون وکالت و کارشناسان رسمی دادگستری

  • 📋 رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه گفت: آزمون و جذب مرکز تماماً علمی و در دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه انجام خواهد شد و نتایج آزمون کتبی وکالت اواسط اسفند ماه و نتایج آزمون کارشناسان رسمی نیز پس از آن اعلام خواهد شد.
  • 🔹وی با اشاره به اینکه مرحله کتبی آزمون توسط سازمان سنجش برگزار می شود، افزود: در مصاحبه حضوری که بسیار مهم خواهد بود، افراد هم «تخصص سنجی» و هم «تعهد سنجی» می شوند.
  • 🔹وی همچنین افزود: امسال 7هزار وکیل و بیش از 6هزار کارشناس به مصاحبه دعوت شده اند و نتایج نهایی نیز اواسط اسفند ماه اعلام می شود. برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج و دریافت نتایج می توانید با شماره تلفن مندرج در این صفحه تماس حاصل فرمایید.
  • 🔹 نتایج نهایی کارشناسان رسمی نیز تا اواخر امسال پس از اعلام نتایج وکلا اعلام و پس از آن فرایند کارآموزی آغاز می شود.

مشاوره تلفنی برای دریافت نتایج آزمون وکالت و کارشناسان رسمی دادگستری

داوطلبان شرکت کننده در آزمون وکالت و کارشناسان رسمی دادگستری می توانند برای اطلاع از نتایج آزمون به صورت تلفنی با شماره تلفن مندرج در این صفحه تماس حاصل فرمایند و در کوتاهترین زمان و به راحتی از نتایج آزمون خود مطلع شوند.

کلیه داوطلبان از سراسر کشور می توانند بدون شماره گیری کد، باشماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس گرفته و نتایج آزمون خود را از کارشناسان این سامانه مشاوره تحصیلی بخواهند.


جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج آزمون وکالت و کارشناسان رسمی دادگستری
خرید بسته
پیام رسان های خبرینو

برچسب ها :

ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3783
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 87 − 82 =

نصب اپ دانش آموزی