جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 46867

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اسفند ۱۴۰۲

زمان اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش 1401

زمان اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش 1402 در  اردیبهشت ماه است. متقاضیان محترم، از طریق این صفحه می توانید نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش را مشاهده کنید.


زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

♨️📢 اردیبهشت ماه 1403 زمان اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش (نتایج اولیه) است که در تاریخ 18 اسفند ماه 1402 برگزار شده بود. به زودی نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز در سایت سازمان سنجش اطلاع رسانی می شود.

🔴زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش
 • پس از بررسی پرونده ها و طی مراحل پذیرش و مصاحبه نتایج یک برابر ظرفیت به گزینش معرفی می شوند.
 • بعد از مرحله گزینش بلافاصله دوره پودمانی آموزشی پذیرفته شدگان آغاز می شود.
 • اول مهر با توجه به کمبود نیروی انسانی این نیرو ها بکار گیری شده و بصورت پیمانی استخدام می شوند.

سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

برای ورود به سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1402 روی لینک زیر کلیک کنید. قبل از ورود به سایت اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش حتما فیلتر شکن خود را خاموش کنید:

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

این لینک به زودی فعال می شود……..

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اسفند ۱۴۰۲ 1


کارنامه اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ( آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ) می‌رساند کارنامه اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش هم اکنون در دسترس است:

 • کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان رشته های شغلی مربوط به وزارت مذکور در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفت.
 • لذا متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون مزبور، درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت برای شرکت در مرحله بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و مصاحبه استخدامی وزارت آموزش و پرورش می‌باشند، موظفند برای اقدامات بعدی، به آدرس درگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان ها به شرح جدول ذیل این اطلاعیه مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش مربوطه، از زمان و مکان دقیق مصاحبه استخدامی خود اطلاع یافته و اقدام لازم بعمل آورند.
 • لازم به ذکراست مصاحبه استخدامی طبق زمان بندی‌ اعلام شده از سوی اداره کل آموزش وپرورش استان مربوطه (استان شغل محل مورد تقاضا) پایان خواهد یافت.

  بیشتر بدانید:

  توجهشرايط جديد استخدام معلم در آموزش و پرورش
یادآوری های مهم:

 • ۱) براساس نامه سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده ۱۵ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب مجلس شورای اسلامی (موضوع بند ۳ در بخش «ج» سایر امتیازات قانونی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام) امتیاز تخصیص یافته منحصراً در شهرستانهایی که نرخ باروری در آنها ۲/۵ و کمتر باشد بابت تاهل به داوطلبان مرد تعلق می گیرد.
 • ۲) داوطلبان معرفی شده در مرحله بررسی مدارک که متقاضی استفاده از سهمیه بومی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت می‌باشند، برای تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی، الزامی است فرم استشهاد محلی ( فرم شماره ۱ مندرج در ذیل این اطلاعیه) می باشد را تکمیل نموده و پس از تایید مرجع مربوطه در زمان مراجعه به اداره کل آموزش و پرورش مربوطه جهت بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم ارائه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت داوطلب براساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
 • ۳) عدم مراجعه متقاضی در مهلت اعلام شده براساس اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه، برای شرکت در مرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام مصاحبه استخدامی، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می‌شود.
 • ۴) در صورت تایید مدارک و مستندات داوطلبان، از افراد واجد شرایط، مصاحبه استخدامی بعمل خواهد آمد. ضمناً پس از شرکت در مرحله مصاحبه استخدامی، افراد پذیرفته شده به ترتیب نمرات مکتسبه در هر یک از سهمیه های استخدامی و به ترتیب نمرات فضلی برای انجام سایر مراحل استخدامی به اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه معرفی خواهند شد.
 • ۵) متقاضیان درصورت داشتن هرگونه ابهام و سوال در خصوص نمرات مکتسبه و نتایج اولیه آزمون، می توانند نسبت به ثبت درخواست خود در سیستم پاسخگویی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https://request.sanjesh.org اقدام نمایند. لذا تاکید می گردد از مراجعه حضوری به وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان ها و سازمان سنجش آموزش کشور خودداری شود.
 • ۶) انجام مصاحبه استخدامی، صرفاً در مهلت تعیین شده مندرج در این اطلاعیه امکان پذیر می‌باشد. انجام مصاحبه مجدد و یا تمدید مهلت اعلام شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان ها، تحت هر شرایطی امکان پذیر نخواهد بود.
 • ۷) مدارک مورد نیاز در زمان بررسی مدارک و مستندات خوداظهاری داوطلبان وفق تقاضانامه در زمان ثبت نام به شرح زیر می باشد:
 • – تکمیل فرم اعلام آمادگی برای بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و انجام مصاحبه استخدامی؛ (فرم شماره ۲ مندرج در ذیل اطلاعیه)
 • – اصل و تصویر مدارک سجلی و هویتی داوطلب (کارت ملی/ شناسنامه و شناسنامه فرزندان)؛
 • – اصل و تصویر مدارک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه)؛
 • – اصل و تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محل سکونت (برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت)؛
 • – اصل و تصویر مدارک مربوط به استفاده از سهمیه ۵ درصد ایثارگران؛
 • – اصل و تصویر کارت پایان خدمت و معافیت دائم برای آقایان (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.)
 • – اصل و تصویر مدارک مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی و آزمون زبان های خارجی معتبر؛
 • برای دریافت آدرس درگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان ها می توانید تماس بگیرید.
 • برای دریافت فرم استشهاد محلی ( فرم شماره ۱) اینجا را کلیک کنید
 • برای دریافت فرم اعلام آمادگی (فرم شماره ۲ ) اینجا را کلیک کنید

منابع مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برای مشاوره قبولی و اطلاع از سوالات پرتکرار منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانید با شماره تلفن مندرج در این صفحه تماس بگیرید. کارشناسان سامانه مشاور تحصیلی راهنمای شما برای قبولی در مرحله مصاحبه و گزینش استخدامی آموزش و پرورش هستند.

منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و … گردآوری شده است.

نحوه دریافت نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برای اطلاع از نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید و از نتایج آزمون مطلع شوید. این تماس رایگان نیست و شامل هزینه مشاوره تلفنی برای تلفن ثابت است.

داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانند برای اطلاع از نتایج آزمون استخدامی، هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایند:

اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش در سال 1402 چه زمانی است؟
به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی