کد خبر : 39948
- بازدید

زمان ارزیابی سواد حرکتی در سامانه پادا 1401-1402


جهت مشاوره در زمینه ثبت ارزیابی سواد حرکتی دانش آموزان در سامانه پادا 1400-1401

زمان ارزیابی سواد حرکتی در سامانه پادا

در این مقاله از زمان ارزیابی سواد حرکتی سامانه پادا برای مقطع ابتدایی در سال تحصیلی 1401-1402 مطلع می شوید. ارزیابی سواد حرکتی دانش آموزان ابتدایی کل کشور، به دستور آموزش و پروش اجرا می شود و هدف آن ایجاد فضایی سالم برای تامین سلامت جسمی و روانی دانش آموزان است. این آزمون نیز نظیر آزمون سلامت روان همگام که برای تایید سلامت روانی محصلان است، در جهت سلامت جسمانی دانش آموزان انجام می شود.

ارزیابی سواد حرکتی، طرح جدید آموزش و پرورش است که در حال حاضر به صورت دو طرح اولیه و ثانویه برای تمام پایه های تحصیلی در نظر گرفته شده است.

آموزش و پرورش

زمان طرح اولیه ارزیابی سواد حرکتی در پادا 1401-1402

زمان اجرای طرح اولیه ارزیابی سواد حرکتی در سامانه پادا برای دانش آموزان در نیم سال اول سال تحصیلی 1401-1402 آغاز شده است. در طرح اولیه برای ارتقاء سواد حرکتی، نحوه انجام آزمون ها به صورت فیلم و یا فایل های آموزشی از طریق برنامه شاد برای دانش آموزان و اولیای محترم ارسال می شود.

سایت پادا

برای اجرای این ارزیابی، لازم است دانش آموزان با راهنمایی اولیای خود تمام حرکات ورزشی را انجام دهند و زمان اجرای حرکات و نتایج آنها را در سامانه پادا ثبت کنند. توجه داشته باشید که اجرا و ثبت ارزیابی سواد حرکتی حتما مطابق با زمان بندی اعلام شده از طرف آموزش و پرورش انجام شود.

زمان طرح ثانویه ارزیابی سواد حرکتی در پادا 1401-1402

بعد از اجرای طرح اولیه، طرح ثانویه ارزیابی سواد حرکتی در پادا، مجددا با تکرار همان حرکات قبلی که در قالب فیلم و فایل های آموزشی ارسال شده بود، انجام می شود. دانش آموزان دراین مرحله نیز ماننده مرحله اول، با راهنمایی والدین، حرکات ورزشی را اجرا کنند؛ سپس نتایج را در کادر مربوط به ثبت نتایج ارزیابی عملکرد وارد نمایند.

زمان اجرای طرح ثانویه ارزیابی سواد حرکتی در سایت پادا، از نیمه دوم سال تحصیلی آغاز شده و تا اواسط اسفند ماه نیز ادامه دارد. ثبت ردیف ها و پاسخ به سوالات موجود در سایت پادا برای تمامی دانش آموزان الزامی است و دانش آموزان ابتدایی کل کشور لازم است حتما در این طرح به طور کامل شرکت کنند و نتایج ارزیابی سواد حرکتی را در دو مرحله اولیه و ثانویه ثبت نمایند.

راهنمای سامانه پادا- سواد حرکتی

کانال تلگرام مدارس


جهت مشاوره در زمینه ثبت ارزیابی سواد حرکتی دانش آموزان در سامانه پادا 1400-1401
خرید بسته
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3670
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 2 + 7 =

نصب اپ دانش آموزی
اینستاگرام