کد خبر : 28227
- بازدید

رفع نقض کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

این مقاله راهنمای رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 است. داوطلبان عزیز درصورت مشاهده هرگونه مغایرت و اشتباه در اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه، جهت رفع نقص اقدام نمایند. کارت ورود به جلسه کنکور سراسری حاوی اطلاعات شخصی و ثبت نامی گروه آزمایشی داوطلب، تاریخ و محل برگزاری کنکور است. اطلاعات مندرج باید بدون هرگونه خطا و اشتباه باشد. نحوه […]

رفع نقض کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

این مقاله راهنمای رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 است. داوطلبان عزیز درصورت مشاهده هرگونه مغایرت و اشتباه در اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه، جهت رفع نقص اقدام نمایند.

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری حاوی اطلاعات شخصی و ثبت نامی گروه آزمایشی داوطلب، تاریخ و محل برگزاری کنکور است. اطلاعات مندرج باید بدون هرگونه خطا و اشتباه باشد.

نحوه رفع نقض کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

اغلب نقص های کارت ورود به جلسه کنکور به صورت اینترنتی در سایت سنجش، رفع می شود ولی در برخی موارد لازم است داوطلب به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور مراجعه کند. داوطلبان کنکور بعد از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1400 ، کلیه اطلاعات فردی ، معدل ، نام گروه آزمایشی امتحانی ، نوع سهمیه ، حوزه امتحانی و زمان دقیق برگزاری کنکور را بررسی نمایند. در صورت وجود مغایرت با فرم ثبت نامی کنکور نسبت به رفع آن اقدام نمایید.

 در ادامه آدرس باجه های رفع نقص کنکور ۱۴۰۰ و نکات مهم برای مراجعه به باجه های رفع نقص اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه کنکور را به اطلاع شما عزیزان می رسانیم :

 

رفع نقص کارت ورود به جلسه در باجه های رفع نقص کنکور 1400

سوالی که برای داوطلبان ایجاد میشود، این است که برای رفع چه نواقصی و ایراداتی در کارت ورود به جلسه باید به باجه های رفع نقص مراجعه کرد؟ برای اصلاح موارد زیر نیاز به مراجعه حضوری وجود دارد:

  • جنسیت ، دین ، زبان خارجی امتحانی ، معلولیت و بهیار ، نظام آموزشی
  • بدون مهر عکس ، واضح نبودن عکس داوطلب ، درج اشتباه عکس
  • شماره داوطلبی ناخوانا

 

​آدرس حوزه های باجه های رفع نقص کنکور 1400

داوطلبان عزیز شما میتوانید برای اطلاع از آدرس نزدیک ترین باجه رفع نقص به محل جغرافیایی خودتان، با شماره تلفن های مندرج در این مقاله تماس بگیرید.

رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور به صورت تلفنی

همانطور که شرح دادیم برخی از ایرادات کارت ورود به جلسه کنکور را میتوان در سایت سنجش اصلاح کرد. داوطلبان عزیز میتوانند برای رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رفمی 9099071611 تماس بگیرند. کارشناسان سامانه صدای مشاور ایرادات کارت ورود به جلسه کنکور را در سایت سنجش برای متقاضیان انجام میدهند.

 

پیام رسان های خبرینو

برچسب ها :

ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 56
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات
اپلیکیشن آموزش دروس
برنامه ریزی درسی