جهت مشاوره در زمینه رشته فوریت های پزشکی در دانشگاه علوم انتظامی امین 1400

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 40206

رشته فوریت های پزشکی در دانشگاه علوم انتظامی امین 1400

رشته فوریت های پزشکی در دانشگاه علوم انتظامی امین 1400

رشته جدید به دانشگاه افسری علوم انتظامی امین در سال 1400 افزوده شد! خبر خوب برای علاقندان به رشته فوریت های پزشکی در دانشگاه علوم انتظامی امین، در این دانشگاه پذیرش دانشجو انجام می شود….

ثبت نام رشته فوریت های پزشکی در دانشگاه علوم انتظامی امین 1400

خبر ایجاد رشته فوریت‌های پزشکی در دانشگاه علوم انتظامی امین در سال 1400 اعلام شد. مدیرکل درمان معاونت بهداد ناجا با اشاره به ماهیت پرخطر بودن ماموریت‌های ناجا و ضرورت تقویت خدمات اورژانسی از اخذ مجوز اولیه و پیگیری برای ایجاد رشته “فوریت های پزشکی” در دانشگاه علوم انتظامی امین شرح داد:

 •  گستردگی ماموریت های ناجا در مرزها و یگان های تکاوری یگان های ویژه، فرماندهی انتظامی استان ها، یگان های مستقل و بیمارستان ها و از طرفی پر استرس و پرخطر بودن این ماموریت ها، نیاز حوزه بهداشت، امداد و درمان را به نیروهای متخصص در زمینه فوریت ها، خدمات اورژانسی و پیش بیمارستانی را دوچندان می کند.
 •  در این راستا جذب و به کارگیری کادر درمان متخصص و آموزش این افراد در زمینه الزامات بهداری رزمی و مطابق با فرهنگ سازمانی نیروی انتظامی، مستلزم برخورداری ناجا از دانشگاه علوم پزشکی مستقل است.
 • مدیرکل درمان معاونت بهداد ناجا با اشاره به گسترش بخش بیمارستانی و مراکز درمانی تابعه بیان کرد: اکنون حوزه بهداشت و درمان ناجا نیروهای متخصص پزشک و پیراپزشک خود را با توجه به نیازمندی های احصاء شده و برنامه زمان بندی مشخص بر اساس رشته، مقطع تحصیلی، جنسیت با اخذ مجوز های لازم از فرماندهی ناجا جذب و به کارگیری می کند.
 • به دنبال همه گیری کرونا و انصراف از خدمت تعدادی از نیروهای قراردادی، تامین نیروهای جایگزین با رایزنی و اخذ مجوزهای لازم از فرمانده ناجا و با همکاری معاونت نیروی انسانی و گزینش ناجا در سال ۹۹ و ۱۴۰۰ در حال پیگیری است.
 • وی با اشاره به اهتمام جدی معاونت بهداد ناجا برای ایجاد رشته های مورد نیاز حوزه بهداشت و درمان در دانشگاه علوم انتظامی امین از اخذ مجوز اولیه برای ایجاد رشته “فوریت های پزشکی” در گام اول خبر داد.
 •  راه اندازی رشته “فوریت های پزشکی” در مقطع کاردانی با جذب ۲۰ تا ۲۵ دانشجو در دانشگاه علوم انتظامی امین پیش بینی و فراهم کردن مقدمات آن با اخذ مجوز از وزارت بهداشت در دست پیگیری است.
 • مدیر کل درمان معاونت بهداد ناجا ایجاد رشته فوریت های پزشکی را نقطه عطفی در ماموریت های حوزه بهداشت و درمان ناجا عنوان و اظهار امیدواری کرد که راه اندازی این رشته بتواند زمینه ساز ایجاد دیگر رشته های تخصصی مورد نیاز و در ادامه، تاسیس دانشکده پرستاری و پیراپزشکی در ناجا باشد.
 •  راه اندازی دبیرستان بزرگسال ویژه خواهران به منظور آموزش و جذب نیروی بهیار مورد نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی با اخذ مجوز از وزارتخانه های بهداشت و آموزش و پرورش را از دیگر اولویت های معاونت بهداد ناجا عنوان کرد و شرح داد به دنبال تعاملات سازنده و جلسات متعدد معاونت بهداد ناجا با وزارت بهداشت، حمایت های خوبی از سوی این وزارتخانه صورت گرفته و امیدهای تازه ای برای ایجاد رشته های جدید و در ادامه تاسیس دانشکده پرستاری و پیراپزشکی در ناجا فرا روی ما قرار گرفته است.

مشاوره تلفنی ثبت نام رشته فوریت های پزشکی در دانشگاه علوم انتظامی امین 1400

داوطلبان و علاقمندان به ادامه تحصیل در رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علوم انتظامی امین می توانند برای مشاوره ثبت نام در سال 1400 با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایند.

به این مقاله امتیاز دهید
منابع :

جهت مشاوره در زمینه رشته فوریت های پزشکی در دانشگاه علوم انتظامی امین 1400

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی