جهت مشاوره در زمینه رشته شنوایی سنجی بدون کنکور

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 17581

رشته شنوایی سنجی بدون کنکور

رشته شنوایی سنجی بدون کنکور

در این مقاله از نحوه ثبت نام رشته شنوایی سنجی بدون کنکور مطلع می شوید. شنوایی سنجی یکی از رشته های پرطرفدار پیراپزشکی محسوب می شود. پذیرش دانشجو صرفا از طریق دانشگاه های دولتی و آزاد انجام می شود. ظرفیت پذیرش از طریق کنکور محدود است، ولی دانشگاه ها در سراسر کشور ظرفیت پذیرش بدون کنکور دارند. به همین دلیل امکان ثبت نام بدون کنکور رشته شنوایی سنجی در پیرو شرایط خاص فراهم شده است. در ادامه توضیحات تکمیلی برای ثبت نام بدون آزمون را مطالعه می کنید:


نحوه ثبت نام رشته شنوایی سنجی بدون کنکور

ثبت نام رشته شنوایی سنجی بدون کنکور انجام میشود. واجدین شرایط مندرج در این مقاله بعد از مطالعه دقیق اطلاعات مندرج می توانند با برای ثبت نام بدون کنکور شنوایی سنجی با تماس حاصل فرمایند.

ثبت نام بدون کنکور با سوابق تحصیلی رشته شنوایی سنجی بدون کنکور 1

ثبت نام بدون کنکور شنوایی سنجی فقط از طریق پذیرش در دانشگاه های سراسری و دولتی امکان پذیر است. با توجه به اینکه این دانشگاه ها هر مجاز به جذب تعداد مشخصی داوطلب از طریق کنکورمی باشند، بسیاری از علاقمندان به رشته های پیراپزشکی موفق به کسب رتبه لازم برای قبولی نمی شوند. به همین دلیل دانشگاه های سراسری و آزاد در سراسر کشور داوطلبان علاقمند به رشته هایی نظیر شنوایی سنجی را به صورت بدون کنکور در واحدهای پردیس دانشگاهی ، پذیرش می نمایند.

مطالب مرتبط: 

رشته شنوایی سنجی بدون کنکور 2

نحوه ثبت نام بدون کنکور شنوایی سنجی به این صورت است که داوطلبان که در کنکور شرکت کرده و لی موفق به کسب رتبه لازم برای قبولی نشده اند ، به دو روش می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند:

روش اول : این گروه از داوطلبان رتبه ای نزدیک به رتبه آخرین نفر قبولی در کنکور کسب کرده اند. بنابراین شانس پذیرش از طریق پردیس های دانشگاهی علوم پزشکی در سراسر کشور می باشند. برای اطلاع از رتبه لازم برای قبولی رشته شنوایی سنجی ، دانشگاه های دارای پذیرش بدون کنکور شنوایی سنجی و لیست شهرهای دارای رشته شنوایی سنجی و شهریه ثبت نام بدون کنکور رشته شنوایی سنجی با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید:

روش دوم: از طریق ثبت نام در تکمیل ظرفیت کنکور است. اگر رتبه لازم برای قبولی را کسب نکرده اید، میتوانید از فرصت دیگری به نام تکمیل ظرفیت استفاده کنید. برای مشاوره بیشتر با سامانه صدای مشاور تماس حاصل فرمایید:


مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور برای ثبت نام بدون کنکور شنوایی سنجی

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613

رشته شنوایی سنجی بدون کنکور 3

به این مقاله امتیاز دهید
منابع :
کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی