جهت مشاوره در زمینه ثبت نام تلفنی برای رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 76062

رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان نوروز ۱۴۰۳ (تمام شهرها)

رزرو محل اسکان فرهنگیان
رزور محل اسکان فرهنگیان به صورت اینترنتی و تلفنی انجام می شود. رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان نوروز 1403 در شهرهای مختلف کشور در اسفند ماه آغاز می شود. رزور محل اسکان فرهنگیان یا همان رزرو خانه معلم این امکان را فراهم می کند که فرهنگیان عزیز بتوانند با کاهش هزینه های گزاف محل اقامت، به سفرهای نوروزی در سراسر کشور بروند. ثبت نام برای رزور محل اسکان فرهنگیان در تهران، رشت، اصفهان، شیراز، یزد و …. از 20 اسفند ماه آغاز شده و تا 13 فروردین ماه ادامه دارد.
در ادامه می خوانید:
 • زمان رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان نوروز ۱۴۰۳
 • محل اسکان فرهنگیان کجاست؟
 • آدرس سایت رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان چیست
 • ظرفیت اسکان فرهنگیان نوروزچقدر است
 • تلفن رزرو جا خانه معلم (اسکان فرهنگیان)

 

۳۰۰ اردوگاه (۳۰۰۰ سوئیت)، ۵۰ مرکز (۲۰۰۰ خوابگاه) محل اسکان فرهنگیان هستند…

لطفا این خبر را با دوستان و عزیزان فرهنگی خود به اشتراک بگذارید…

برای ورود به سایت رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان (خانه معلم) روی دکمه زیر کلیک کنید:

لینک ورود به سایت
 💢آغاز رزرو مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان از ۲۰ اسفند است. مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت:
 • ▫️فرهنگیان می‌توانند از تاریخ ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ با استفاده از سامانه متمرکز اسکان نسبت به رزرو اینترنتی مراکز اسکان نوروزی اقدام کنند.
 • ▫️۶۱ هزار و ۴۵۱ کلاس درس و ۴۲۴ مرکز آموزشی و رفاهی آماده پذیرش فرهنگیان در ایام نوروز هستند.
 • ▫️فرآیند پذیرش حضوری فرهنگیان در مراکز اسکان نوروزی از ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ آغاز می‌شود و تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ ادامه دارد.
برای رزرو اینترنتی ستاد اسکان فرهنگیان می توانید از اپلیکیشن رزرو خانه معلم نیز استفاده کنید. ساده ترین روش ثبت نام در سامانه اسکان فرهنگیان، تماس تلفنی با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه است. کارشناسان این سامانه، از طریق سیستم مشاور تلفنی، مراحل ثبت نام در سامانه اسکان فرهنگیان را برای متقاضیان عزیز انجام می دهند. اگر می خواهید در شهر مورد نظر خود خانه معلم (محل اسکان فرهنگیان) را رزور کنید و بدانید قیمت اسکان فرهنگیان چند است یا رایگان می باشد، می توانید با این سامانه مشاور، تماس بگیرید. بسیاری از فرهنگیان در بازه ثبت نام با مشکلات ثبت نام روبرو می شوند و می پرسند چرا سایت اسکان فرهنگیان باز نمیشه؟ و به دنبال تلفن رزرو جا خانه معلم هستند تا بتوانند رزرو خانه معلم برای فرهنگیان را انجام داده و از تعطیلات عید نوروز 1403 لذت ببرند.

زمان رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان نوروز ۱۴۰۳

زمان رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان نوروز ۱۴۰۳ از 20 اسفند ماه 1402 آغاز شده و تا 13 فروردین ادامه دارد.

 • مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به آغاز رزرو اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان از ۲۰ اسفند گفت: پذیرش حضوری در مراکز اسکان از ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ آغاز خواهد شد. فرآیند پذیرش حضوری فرهنگیان در مراکز اسکان نوروزی تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ ادامه دارد.
 • مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره اسکان نوروزی فرهنگیان اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش با ارائه خدمات ارزان و فراگیر در تمام نقاط کشور بار سنگینی از دوش متولیان گردشگری کشور برداشته و نقش مهمی در توسعه گردشگری و رونق اقتصادی در مناطق محروم کشور داشته است.
 • او افزود: تلاش شده است، ارتقای سطح کیفی خدمات در جهت حفظ و ارتقای شأن و جایگاه فرهنگیان با حداقل هزینه و حداکثر خدمات باشد.
 • ▫️فرهنگیان می‌توانند از تاریخ ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ با استفاده از سامانه متمرکز اسکان نسبت به رزرو اینترنتی مراکز اسکان نوروزی اقدام کنند.

محل اسکان فرهنگیان کجاست؟

با ثبت نام در سامانه اسکان فرهنگیان یا همان رزرو خانه معلم برای فرهنگیان کارکنان آموزش و پرورش می توانند در ایام نوروز بدون نگرانی بابت هزینه های اجاره محل اسکان به مسافرت بروند. مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: محل اسکان فرهنگیان در نوروز 1403 در۶ هزار و ۷۰۴ مدرسه شامل ۶۱ هزار و ۴۵۱ کلاس درس و ۴۲۴ مرکز آموزشی و رفاهی آماده پذیرش فرهنگیان است که در ایام نوروز پذیرای فرهنگیان عزیز هستند. همچنین ۵ استان که بیشترین فراوانی پذیرش مسافران در نوروز ۱۴۰۲ را داشتند، استان‌های فارس، اصفهان، خراسان رضوی، خوزستان و یزد بوده‌اند.

 • مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: وزارت آموزش‌وپرورش با ارائه خدمات ارزان و فراگیر در اقصی‌نقاط کشور بار سنگینی از دوش متولیان گردشگری کشور برداشته و عملاً نقش مهمی در توسعه گردشگری و رونق اقتصادی در مناطق محروم کشور داشته است. همچنین تلاش شده است ارتقای سطح کیفی خدمات در جهت حفظ و ارتقای شأن و جایگاه فرهنگیان با حداقل هزینه و حداکثر خدمات فراهم شود لذا وزارت میراث فرهنگی‌، گردشگری و صنایع دستی می‌تواند علاوه بر رونق سفرهای گردشگران خارجی به کشور با کمک به گردشگری داخلی در توسعه کیفی این صنعت درآمدزا اهتمام ورزد.
 • ایشان تاکید کرد: ۶ هزار و ۷۰۴ مدرسه شامل ۶۱ هزار و ۴۵۱ کلاس جهت ارائه خدمات اسکان موقت فرهنگیان در نوروز ۱۴۰۳ آماده‌سازی شده است. همچنین ۳۰۰ اردوگاه (۳۰۰۰ سوئیت)، ۵۰ مرکز (۲۰۰۰ خوابگاه) و تعداد ۲۰ هزار و ۱۵۸ نفر عوامل اجرایی آماده ارائه خدمات به فرهنگیان سراسر کشور هستند.
 • وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود در نوروز ۱۴۰۳، ۴۲۰ هزار خانوار به تعداد یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر در مراکز اسکان آموزش و پرورش پذیرش شوند، گفت: همچنین ۵ استان که بیشترین فراوانی پذیرش مسافران در نوروز ۱۴۰۲ را داشتند، استان‌های فارس، اصفهان، خراسان رضوی، خوزستان و یزد بوده‌اند.
 • وی خاطر نشان کرد: افرادی که در مراکز اسکان نوروزی پذیرش می‌شوند تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند. همچنین مدارس نوساز، بزرگ و با دسترسی آسان به طرح اسکان نوروزی اختصاص می‌یابند.
 • افرادی که در مراکز اسکان نوروزی پذیرش می‌شوند تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند. همچنین مدارس نوساز، بزرگ و با دسترسی آسان به طرح اسکان نوروزی اختصاص می‌یابند.

آدرس سایت رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان

آدرس سایت رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان Eskan.medu.ir  است. مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه پذیرش فرهنگیان به دو روش حضوری و رزرو اینترنتی انجام می‌شود، گفت: فرهنگیان می‌توانند از تاریخ ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ با استفاده از سامانه متمرکز اسکان به آدرس Eskan.medu.ir نسبت به رزرو اینترنتی مراکز اسکان نوروزی اقدام کنند و پذیرش حضوری فرهنگیان از ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ است.

ظرفیت اسکان فرهنگیان نوروز 1403

افرادی که در مراکز اسکان نوروزی پذیرش می‌شوند تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند. همچنین مدارس نوساز، بزرگ و با دسترسی آسان به طرح اسکان نوروزی اختصاص می‌یابند. در مورد ظرفیت اسکان فرهنگیان در نوروز 1403 اعلام شد که ظرفیت پذیرش بسیار بالاست و پیش‌بینی می‌شود در نوروز ۱۴۰۳، ۴۲۰ هزار خانوار به تعداد یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر در مراکز اسکان آموزش و پرورش پذیرش شوند.
ظرفیت‌ها ظرفیت‌های نوروز ۱۴۰۲ ظرفیت‌های نوروز ۱۴۰۳
تعداد مدارس ۶.۶۵۰ ۶.۷۰۴
تعداد کلاس ۵۹.۷۰۰ ۶۱.۴۵۱
تعداد مراکز آموزشی- رفاهی ۴۰۵ مرکز ۴۲۴ مرکز
تعداد اردوگاه ۳۰۰ (۳۰۰۰ سوئیت) ۳۰۰ (۳۰۰۰ سوئیت)
تعداد پردیس دانشگاه فرهنگیان ۵۰ مرکز (۲۰۰۰ خوابگاه) ۵۰ مرکز (۲۰۰۰ خوابگاه)
عوامل اجرایی ۱۹.۸۰۰ نفر ۲۰.۱۵۸ نفر

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه فرهنگیان می‌توانند برای ایام عید از مراکز اقامتی ویژه فرهنگیان استفاده کنند گفت: برای استفاده از این مراکز، فرهنگیان می توانند از۲۰ اسفند ۱۴۰۲ با ورود به سامانه متمرکز اسکان به آدرس Eskan.medu.ir نسبت به رزرو اینترنتی مراکز اسکان نوروزی اقدام کنند. وی از آمادگی ۶۱ هزار و ۴۵۱ کلاس درس و ۴۲۴ مرکز آموزشی و رفاهی برای پذیرش فرهنگیان در ایام نوروز خبر داد.

تلفن رزرو جا خانه معلم (اسکان فرهنگیان)


تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان نوروز ۱۴۰۳ (تمام شهرها) 1

برای رزرو اینترنتی ستاد اسکان فرهنگیان می توانید از اپلیکیشن رزرو خانه معلم نیز استفاده کنید. ساده ترین روش ثبت نام در سامانه اسکان فرهنگیان، تماس تلفنی با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه است. کارشناسان این سامانه، از طریق سیستم مشاور تلفنی، مراحل ثبت نام در سامانه اسکان فرهنگیان را برای متقاضیان عزیز انجام می دهند. اگر می خواهید در شهر مورد نظر خود خانه معلم (محل اسکان فرهنگیان) را رزور کنید و بدانید قیمت اسکان فرهنگیان چند است یا رایگان می باشد، می توانید با این سامانه مشاور، تماس بگیرید. بسیاری از فرهنگیان در بازه ثبت نام با مشکلات ثبت نام روبرو می شوند و می پرسند چرا سایت اسکان فرهنگیان باز نمیشه؟ و به دنبال تلفن رزرو جا خانه معلم هستند تا بتوانند رزرو خانه معلم برای فرهنگیان را انجام داده و از تعطیلات عید نوروز 1403 لذت ببرند.رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان نوروز ۱۴۰۳ (تمام شهرها) 2 در ادامه بخوانید: خانه کارگر در چه شهرهایی استراحتگاه دارد
5/5 - (1 امتیاز)
منابع :

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام تلفنی برای رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی