کد خبر : 16656

آخرین رتبه قبولی دانشگاه امام صادق ۱۴۰۲-۱۴۰۳

آخرین رتبه قبولی دانشگاه امام صادق ۱۴۰۲-۱۴۰۳

از طریق این مقاله از آخرین رتبه قبولی دانشگاه امام صادق سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳ مطلع می شوید. دانشگاه امام صادق در دو مقطع کارشناسی ارشد و کارشناسی دانشجو می پذیرد. مرحله اول، کسب رتبه قبولی دانشگاه امام صادق در کنکور سراسری است. پذیرفته شدگان واجد شرایط ، درصورت قبولی در مرحله دوم که مصاحبه و گزینش است ، در دانشگاه امام صادق ثبت نام نهایی خواهند کرد.

رتبه قبولی در دانشگاه امام صادق 1402-1403

آخرین رتبه قبولی در دانشگاه امام صادق برای دعوت به مرحله مصاحبه و گزینش چیست؟ تاثیر سهمیه های کنکور بر رتبه قبولی دانشگاه امام صادق چقدر است؟ این دانشگاه دارای پذیرش با شرایط خاص است. یعنی داوطلبانی که موفق به کسب رتبه قبولی در دانشگاه امام صادق می شوند، امکان ورود به این دانشگاه را نخواهند داشت. زیرا پذیرش نهایی درصورت قبولی در مرحله گزینش و مصاحبه خواهد بود.

فهرست داوطلبان به صورت چندبرابر ظرفیت، توسط سازمان سنجش اعلام می شود. معرفی شدگان در صورت تمایل می توانند در ممصاحبه و گزینش دانشگاه امام صادق شرکت کنند.

با توجه به نکات ذکر شده، تنها معیار قبولی نهایی در دانشگاه امام صادق کسب رتبه کنکور نیست. داوطلبان علاوه بر کسب رتبه کنکور ، باید واجد شرایط کسب حداقل معدل سالیانه، معدل کل و معدل کتبی نهایی، نمره و رتبه کل کنکور سراسری باشند و در مرحله گزینش و مصاحبه مورد تایید قرار بگیرند. رتبه لازم برای قبولی دانشگاه امام صادق با توجه به ظرفیت پذیرش دانشگاه، تراز داوطلبان کنکور و … متفاوت است.

بنابراین رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه امام صادق در هر سال متفاوت خواهد بود. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از نزدیک ترین رتبه لازم برای قبولی در این دانشگاه با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید:

دانشگاه امام صادق از داوطلبان کنکور سراسری دانشجو می پذیرد بنابراین علاقمندان باید رتبه و تراز قبولی لازم را بدست آورند رتبه قبولیدانشگاه امام صادق در رشته اتی مختلف متفاوت خواهد بود هر چقدر پذیرش در یک رشته بالاتر باشد امکان قبولی در آن رشته بالاتر خواهد بود، داوطلبان با رتبه بالاتر نیز احتمال قبولی بیشتری خواهند داشت

رتبه قبولی دانشگاه امام صادق تاکنون توسط این دانشگاه اعلام نشده است چرا که پذیرش دانشجو در این دانشگاه منوط به قبولی در مصاحبه علمی خو.اهد بود و اطلاعات دقیقی از تراز قبولی رشته های این دانشگاه در دسترس نیست اما به صورت حدودی می توان رتبه قبولی ها را تخمین زد.

مهم ترین معیار در پذیرش دانشگاه امام صادق، معدل کتبی و معدل کل داوطلبان است پس اگر شما جز افرادی با معیار بالا هستید احتمال قبولی شما رد این دانشگاه بالاتر خواهد رفت، بالا بودن رتبه و تراز داوطلب و معدل وی در مصاحبه علمی امتیاز محسوب می شود و احتمال قبولی را رد این دانشگاه افزایش خواهد داد.

ضرایب دروس برای قبولی در دانشگاه امام صادق متفاوت از سایر دانشگاه ها خواهد بود و به شرح زیر است:

ردیف نام درس ضرایب درس
1 زبان و ادبیات فارسی 4
2 معارف اسلامی 4
3 زبان عربی  4
4 زبان خارجی 2

در سایر درس ها، ضرایب شبیه به کنکور سراسری است و تفاوتی ندارد ولی این چهار درس اصلی که درجدول بالا ذکر کردیم جز درس ها با ضرایب بالا هستند، اگر داوطلبان در درس عربی، معارف، ادبیات فارسی درصد بالایی کسب کنند احتمال قبولی در دانشگاه امام صادق افزایش خواهد یافت. مخصوصا درس عربی که در میان سوالات مصاحبه دانشگاه امام صادق ، از این درس به صورت مجزا سوالاتی طرح خواهد شد.


آخرین رتبه قبولی دانشگاه امام صادق ۱۴۰۲-۱۴۰۳ 1

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل


نمونه کارنامه قبولی دانشگاه امام صادق

در این قسمت نمونه کارنامه قبولی دانشگاه امام صادق را مشاهده می کنید. با توجه به این کارنامه از حدود، درصد و تراز و رتبه لازم برای قبولی دانشگاه امام صادق مطلع می شوید:

  1. نرم افزار انتخاب رشته کنکور سازمان سنجش (کلیک کنید)

تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور آخرین رتبه قبولی دانشگاه امام صادق ۱۴۰۲-۱۴۰۳ 1

مشاوره تلفنی تراز، درصد و رتبه قبولی دانشگاه امام صادق

برای دریافت تراز، درصد و رتبه قبولی دانشگاه امام صادق می توانید با تماس با شماره تلفن های ده رقمی مندرج در همین صفحه از مشاوران سامانه تلفنی راهنمایی بگیرید. همچنین برای آگاهی از آخرین رتبه قبولی حقوق دانشگاه امام صادق می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل کنید تا کارشناسان سامانه تلفنی شما را راهنمایی کنند.

1.5/5 - (2 امتیاز)
منابع : ٬
کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی