جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 77486

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ (جدید)

آزمون جبرانی دانشگاه فرهنگیان

داوطلبان دانشگاه فرهنگیان لازم است بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور، دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ را دانلود کرده و به دقت مطالعه نمایند. داوطلبان کنکور که گزینه علاقه مندی شرکت در آزمون دانشگاه فرهنگیان را انتخاب کرده و تمایل دارند در شغل معلمی به فعالیت بپردازند، می توانند با مطالعه دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ از میان رشته محل های تربیت معلم، انتخاب های خود را اولویت بندی کنند و کد رشته محل های مورد علاقه خود را در فرم انتخاب رشته کنکور سراسری وارد کنند.  داوطلبانی که در مرحله انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان قبول می شوند، به مرحله نهایی دعوت می شوند تا بعد از بررسی های لازم، لیست پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان اعلام شود.

دانشگاه فرهنگیان زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با هدف تربیت نیروهای مورد نیاز آموزش و پرورش از طریق کنکور سراسری، دانشجو می پذیرد. داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می شوند، می توانند در سایت سازمان سنجش اقدام به انتخاب رشته محل های دانشگاه فرهنگیان نمایند. در ادامه لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته فرهنگیان ۱۴۰۳ را در اختیار شما عزیزان قرار داده و جزئیات دفترچه انتخاب رشته فرهنگیان را شرح داده ایم:

دانلود دفترچه انتخاب رشته فرهنگیان ۱۴۰۳

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته فرهنگیان 1403 و پذیرش دانشجو معلم در این دانشگاه، همچنین دانلود اصلاحیه جدید دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان، روی لینک های زیر کلیک نمایید:

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته فرهنگیان کلیک کنید.

برای دانلود اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته کلیک کنید.

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ (جدید) 1 دانشگاه فرهنگیان از جمله دانشگاه های پرطرفدار و معتبر ایران است و هر سال داوطلبان بسیاری برای ورود به این دانشگاه محبوب با هم رقابت می کنند. اگر شما هم داوطلبان ورود به این دانشگاه هستید، لازم است بعد از دانلود دفترچه انتخاب رشته فرهنگیان، مطالب مندرج در دفترچه را به دقت مطالعه کنید تا بتوانید انتخاب رشته صحیحی انجام دهید.

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ (جدید) 1 اگر برای انتخاب کد رشته محل های انتخاب رشته نیاز به راهنمایی دارید و یا در محتوای دفترچه انتخاب رشته فرهنگیان، با ابهام و سردرگمی روبرو شده اید، نگران نباشید می توانید به صورت تلفنی از راهنمایی مشاور تحصیلی کنکور استفاده کنید. برای تماس با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور، با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان این سامانه از طریق سیستم مشاور تلنفی، راهنمای شما برای انتخاب بهترین رشته های دانشگاه فرهنگیان هستند و اطلاعات لازم درباره هر رشته  و آینده شغلی آن را در اختیارتان می گذارند. علاوه براین تمام مراحل انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور سراسری را برای داوطلبان  عزیز در سراسر کشور انجام می دهند.دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ (جدید) 3بیشتر بدانید: زمان اعلام نتایج کنکور فرهنگیان ۱۴۰۳دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ (جدید) 1دانشگاه فرهنگیان از دانشگاه های دارای شرایط خاص است به این معنی که بعد از قبولی در انتخاب رشته فرهنگیان، به مرحله مصاحبه برای گزینش دعوت می شوید. مراحل گزینش و مصاحبه از نظر اغلب داوطلبان بسیار پیچیده و دشوار بوده و قبولی در کنکور برای ورود به این دانشگاه، راحت ترین بخش گزینش این دانشگاه است. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این گزینش و مصاحبه، با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ (جدید) 5برای دانلود دفترچه انتخاب رشته فرهنگیان می توانید روی لینک مربوط کلیک نمایید:

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ (جدید) 1 دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه فرهنگیان سال 1403 بعد از اعلام نتایج اولیه و پیش از آغاز مهلت انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان، توسط سازمان سنجش آموزش کشور، منتشر می شود. درحال حاضر هنور دفترچه انتخاب رشته فرهنگیان منتشر نشده، اما به محض انتشار لینک آن در همین صفحه فعال خواهد شد:

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ (جدید) 7

لینک دانلود دفترچه اختصاصی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ (به زودی فعال میشود)

 

تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ (جدید) 8

مشاوره انتخاب رشته فرهنگیان ۱۴۰۳

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ (جدید) 1 دانشگاه فرهنگیان شرایط خاص برای قبولی دانشجویان در نظر گرفته است. هر سال داوطلبان بسیاری به مرحله مصاحبه این دانشگاه دعوت می شوند، اما فقط عده کمی به دانشگاه راه پیدا می کنند. مهم است که بدانید به چه ترتیبی کدرشته محل های انتخابی خود را اولویت بندی کنید، کدام رشته مناسب شماست؟ با چه شرایطی برای مصاحبه آماده شوید، سوالات این مرحله شامل چه موضوعاتی است و مراحل گزینش به چه صورت است… در غیر این صورت احتمال بسیار کمی برای قبولی وجود خواهد داشت.

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ (جدید) 1 داوطلبانی که علاقمند به ورود به دانشگاه فرهنگیان هستند، می توانند برای مشاوره انتخاب رشته فرهنگیان با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیریند. می توانید با خیال آسوده، انتخاب رشته فرهنگیان را به کارشناسان مجرب و متخصص این سامانه بسپارید تا نتیجه زخمات خود را برای قبولی در کنکور دانشگاه فرهنگیان دریافت کنید.

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ (جدید) 1داوطلبانی که وارد دانشگاه فرهنگیان می شوند، از ابتدایی آغاز به تحصیل از حقوق دانشجویی و سایر مزایای این دانشگاه برخوردار می شوند، تحصیل در این دانشگاه رایگان است. علاوه براین فارغ التحصیلان آینده شغلی تضمین شده ای دارند.

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ (جدید) 12 اگر داوطلبان قصد اشتغال در آموزش و پرورش را نداشته باشند، لازم است هزینه ای بابت انصراف از اشتغال به دانشگاه فرهنگیان بپردازند، مبحث انتخاب رشته فرهنگیان و ادامه تحصیل در این دانشگاه بسیار گسترده است، بنابراین پیشنهاد می کنیم برای اینکه با آگاهی کامل در این مسیر پیش بروید، حتما از مشاور انتخاب رشته فرهنگیان راهنمایی کسب کنید. امکان تماس هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب فراهم می باشد.دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ (جدید) 13 در ادامه بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی