جهت مشاوره در زمینه کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح و دریافت فیش حقوقی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 49863

دریافت کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح + فیش حقوقی

این مقاله، راهنمای دریافت کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح و نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهی مسلح ساتا است. با استفاده از این راهنما می توانید برای دریافت کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح اقدام کنید. علاوه بر این اگر برای دریافت کد نیاز به راهنمایی دارید و یا با مشکل روبرو شده اید، می توانید با شماره تلفن مندرج در همین صفجه تماس گرفته و کد خود را دریافت کنید.

دریافت کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح + فیش حقوقی 1

کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح چیست؟

بازنشستگان نیروهای مسلح ساتا برای دریافت فیش حقوقی و ورود به بخش اعضاء در سایت و سامانه ساتا به نشانی  saba.esata.ir نیاز به کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح دارند. در واقع نام کاربری در سامانه ساتا برای اعضا، عبارت است از شماره شناسائی ۱۳ رقمی مندرج در فیش حقوقی و رمز عبور عبارت است از پنج رقم سمت راست کد ملی، مگر اینکه تغییر داده باشید. با در دست داشتن این اطلاعات میتوانید فیش حقوقی خود را دریافت نمایید.


بیشتر بدانید:

راهنمای نحوه ورود به سایت ساتا نیروهای مسلحدریافت کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح

همانطور که شرح دادیم، بازنشستگان نیروهای مسلح ساتا برای دریافت فیش حقوقی خود باید به سامانه ساتا مراجعه کنند. برای دریافت کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح نیاز به فیش حقوقی خود دارید. در فیش حقوقی بازنشستگان یک کد 13 رقمی درج شده است، این کد همان کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح است که لازم است برای ورود به سایت ساتا و دریافت فیش های حقوقی آن را در دسترس داشته باشید.

 • اگر فیش حقوقی خود را در دسترس ندارید و به دنبال کد شناسایی 13 رقمی خود در نیروهای مسلح هستید، می توانید برای کسب بیشتر تماس حاصل فرمایید.
 • به اطلاع بازنشستگان وظیفه­ بگیران و مستمری­ بگیران گرامی می رساند که جهت دریافت فیش حقوقی می توانید از سه طریق دفاتر خدمات الکترونیک، سایت سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح و نصب نرم افزار بر روی گوشی تلفن همراه هوشمند اندرویدی اقدام نمایند.
 • در ادامه نحوه ورود به سامانه ساتا توضیح داده شده و بازنشستگان نیروهای مسلح باید با ورود به سامانه ساتا به نشانی اینترنتی saba.esata.ir مراجعه نمایند تا بتوانند فیش حقوقی خود را دریافت کنند.
 • بازنشستگان نیروهای مسلح کشوری برای دریافت فیش حقوقی خود میتوانند به آدرس مذکور مراجعه کنند و با وارد کردن اطلاعات خود در بخش مربوطه فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.
 • برای ورود به بخش اعضاء: نام کاربری عبارت است از شماره شناسائی ۱۳ رقمی مندرج در فیش حقوقی و رمز عبور عبارت است از پنج رقم سمت راست کد ملی، مگر اینکه تغییر داده باشید. با در دست داشتن این اطلاعات میتوانید فیش حقوقی خود را دریافت نمایید.

معاونت محاسبات حقوق و مستمری سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح در گزارشی با تشریح روش­های سه­گانه دسترسی به اطلاعات حقوق و مزایای بازنشستگان، وظیفه­ بگیران و مستمری­ بگیران نیروهای مسلح، اعلام کرد:

 1. یکی از روش های دسترسی به اطلاعات حقوق و مزایا از طریق دفاتر خدمات الکترونیک ساتا در سراسر کشور می باشد و مشترکین محترم با مراجعه به هر یک از دفاتر خدمات الکترونیک ساتا در سراسر کشور می­توانند نسبت به دریافت برگه­ حقوق با عنوان برگه اصلی، که در هر ماه فقط یک­بار برای فرد ذی­نفع صادر می­گردد ضمن اطلاع از میزان حقوق و مزایای دریافتی، کسور و بدهی قانونی و اختیاری خود، برای دریافت خدمات، تسهیلات، ضمانت و … استفاده نمایند. براساس این گزارش، علاوه بر برگه اصلی، می توانند برگه­ حقوق باعنوان فقط جهت اطلاع دریافت نمایند.
 2. در گزارش معاونت محاسبات حقوق و مستمری سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح دومین روش دسترسی به اطلاعات حقوق و مزایا را از طریق آدرس الکترونیکی سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح (www.esata.ir) عنوان شده است و افراد می توانند با  انتخاب گزینه دریافت فیش حقوقی (برگه حقوقی)، تعیین سال و ماه فیش حقوقی (برگه ­حقوق)، ثبت شماره شناسایی 13 رقمی و شماره امنیتی در محل مربوطه و در آخر تأیید نهایی آن، فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.
 3. نصب برنامه نرم ­افزاری (اپلیکیشن) سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح بر روی گوشی تلفن همراه هوشمند اندرویدی نیز سومین روش دریافت فیش حقوقی محسوب می شود و مشترکین محترم با مراجعه به آدرس الکترونیک: www.esata.ir و دریافت و نصب نرم­افزار (اپلیکیشن) سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح می­توانند نسبت به دریافت اطلاعات برگه­ ی حقوق خود اقدام نمایند.

هر یک از کارمندان و کارگران بعد از سال ها کار و تلاش، روزی بازنشسته شده و به جرگه مستمری بگیران می پیوندند. مستمری بازنشستگان، همیشه از دغدغه های مهم این قشر بسیار عزیز در کشور بوده است. سالهای سال، این گروه از افراد جامعه مجبور بودند که حقوق و فیش حقوقی خود را با مراجعه حضوری به بانک دریافت کنند که این کار دردسرهای فراوانی را برای آنها به وجود می آورد.

در کشور ما سه سازمان بزرگ و اصلی برای بیمه کردن و پرداخت مستمری شاغلین وجود دارد؛ صندوق بازنشستگی کشوری (برای کارمندان دولت)، سازمان تامین اجتماعی (برای کارگران و کارکنان بخش خصوصی) و سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح (برای نیروهای نظامی) مسئولیت پرداخت مستمری بازنشتگان را بر عهده دارند.

هر یک از این سازمان ها، سامانه ای برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تحت نظر خود دارند، که در این قسمت از راهنمای خدمات الکترونیک به معرفی آنها می پردازیم. کارمندان بازنشسته دولتی که تحت حمایت صندوق بازنشستگی کشوری هستند می توانند از این سامانه برای دریافت فیش حقوقی خود اقدام نمایند.


بیشتر بدانید:

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح با کد ملینحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح ساتا

نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشتگان نیروهای مسلح ساتا به شرح زیر است:

1-

دریافت کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح + فیش حقوقی 2

قبل از مراجعه به این سایت باید توجه کنید که برای دریافت فیش حقوقی به شماره دفتر کل، کد ملی و شماره حساب خود نیاز دارید.

برای دریافت فیش حقوقی کافی است علاوه بر شماره های ذکر شده، ماه مورد نظر و کد امنیتی موجود در فرم را تکمیل کنید.

بازنشستگان و افراد تحت پوشش بیمه از کار افتادگی برای دریافت فیش مستمری خود از سازمان تامین اجتماعی باید وارد این سایت شوند.

2-

دریافت کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح + فیش حقوقی 3

در این سامانه برای دریافت فیش حقوقی خود باید شماره ملی، شماره مستمری، و کلمه عبور خود را به همراه داشته باشید.

3-

دریافت کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح + فیش حقوقی 4

دقت نمایید، اگر برای اولین بار می خواهید به سامانه فیش مستمری بگیران تامین اجتماعی وارد شوید، کلمه عبور شما برابر با سریال شناسنامه تان است. برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی، حتما کلمه عبور خود را تغییر دهد.

بازنشتگان نظامی و انتظامی که تحت نظر سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح قرار دارند باید برای دریافت فیش حقوقی خود بهاین سامانهمراجعه کنند.

4-

دریافت کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح + فیش حقوقی 5

در این سایت برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح، تنها به وارد کردن کد پرسنلی 13 رقمی خود و ماه مورد نظر احتیاج دارید.

دریافت کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح + فیش حقوقی 6

دریافت کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح + فیش حقوقی 7


راهنمای تلفنی برای دریافت فیش حقوقی نیروهای مسلح

اگر برای ورود به سایت فیش حقوقی با استفاده از کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح جهت دریافت فیش حقوقی با مشکل روبرو شده اید، می توانید به جای مراجعه به کافی نت، با شماره تلفن مندرج در این صفحه تماس بگیرید و به راحتی فیش حقوقی خود را دریافت کنید.

این سامانه مشاوره، به صورت تلفنی پاسخگوی شما عزیزان در سراسر کشور بوده و هیچ گونه وابستگی به ارگان های نظامی و … ندارد و صرفا مراحل اینترنتی را برای متقاضیان انجام می دهد. لازم به ذکر است که این تماس رایگان نیست و شامل هزینه مشاوره تلفنی بر روی قبض تلفن ثابت می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه کد شناسایی 13 رقمی نیروهای مسلح و دریافت فیش حقوقی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 1 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی