جهت مشاوره در زمینه دریافت کلمه عبور سایت مای مدو my.medu.ir

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 53815

رمز مای مدیو

دریافت رمز عبور مای مدو- کلمه عبور سایت my.medu.ir

رمز مای مدیو چیست؟ راهنمای تصویری برای دریافت رمز سایت my.medu.ir (رمز عبور مای مدیو) ، بازیابی نام کاربری و گذرواژه برای معلمان، دانش آموزان، فرهنگیان و سایر کاربران گرامی اگر رمز عبور ندارند، می توانند برای دریافت رمز از سایت my.medu.ir، با کمک این راهنمای تصویری، اقدام کنند. در ادامه، مراحل دریافت کلمه عبور سایت مای مدیو برای دانش آموزان، معلمان، فرهنگیان، والدین و سایر افراد را به زبان ساده و با تصویر شرح داده ایم:


 رمز عبور مای مدیو (دریافت رمز سایت my.mdu.ir)

دریافت رمز سایت my.medu.ir بسیار ساده است. برای ورود به این سامانه لازم است ابتدا نقش خود را به عنوان (دانش آموز/ اولیا، فرهنگیان، سایر ) انتخاب کنید. زیرا نحوه دریافت رمز برای هر گروه از کابران متفاوت است. در این قسمت به ترتیب نحوه دریافت رمز عبور مای مدیو را برای گروه مختلف کاربران شرح داده ایم:

  1. دریافت رمز عبور مای مدیو برای دانش آموزان و اولیا
  2. دریافت رمز عبور مای مدیو برای فرهنگیان و معلمان
  3. دریافت رمز عبور مای مدیو برای سایر کاربران

دریافت رمز عبور مای مدیو my.medu.ir/ فرهنگیان و معلمان

رمز مای مدیو 1در بخش خدمات الکترونیک فرهنگیان سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir، فرهنگیان عزیز می توانند با استفاده از کد ملی و رمز عبور خود که همان رمز ورود به سامانه رتبه بندی معلمان می باشد وارد شوند و به این ترتیب از امکاناتی نظیر دریافت فیش حقوقی، حکم کارگزینی، سوابق، رتبه بندی فرهنگیان و دیگر خدمات استفاده نمایند.


دریافت رمز عبور مای مدیو my.medu.ir/ والدین و سایر

دریافت رمز عبور مای مدیو برای کاربرانی که با عنوان “والدین و سایر” وارد می شوند، بسیار ساده است. زیرا می توانند روی خط موبایل خود رمز یکبار مصرف، بگیرند. برای دریافت رمز عبور یکبار مصرف مای مدیو می توانید به ترتیب زیر اقدام کنید:

رمز مای مدیو 2 1- گام اول : برای دریافت رمز عبور مای مدیو، my.medu.ir را در مروگر خود جستجو کنید. تا پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش را مطابق با تصویر زیر مشاهده کنید. در این قسمت لازم است روی عبارت ورود از طریق درگاه دولت کنید.

رمز مای مدیو 3

رمز مای مدیو 2 4-گام دوم: در این مرحله وارد پنجره خدمات دولت هوشمند می شوید. می توانید دریافت رمز سایت my.mdu.ir را انجام دهید و با رمز یکبار مصرف، وارد سامانه مای مدیو شوید. برای اینکار لازم است شماره موبایل خود را که حتما به نام خودتان ثبت شده است، وارد کنید. سپس کد امنیتی را وارد نمایید.

رمز مای مدیو 5

رمز مای مدیو 2 5-گام سوم: یک پیامک با اسم MGOV برای شما ارسال می شود که حاوی کد تایید پنجره خدمات دولت هوشمند است. در این پیامک از شما خواسته می شود که این کد را در اختیار دیگران نگذارید.

رمز مای مدیو 7

رمز مای مدیو 2 6-گام 4:در این مرحله، به سادگی وارد پروفایل مای مدیو خود شده اید. پروفایل مدیو دات آی آر، امکانات متعددی را در اختیار شما می گذارد. نظیر امکان استعلام مدرک تحصیلی، استعلام شهریه، سنجش بدو ورود دانش آموزان دبستانی و پیش دبستانی، خرید کتاب درسی، ورود به سازمان آموزش و پرورش استثنایی و …

رمز مای مدیو 9دریافت رمز عبور مای مدیو my.medu.ir/ دانش آموزان

رمز مای مدیو 1 دانش آموزانی که برای اولین بار قصد ورود به سامانه “my.medu.ir” را دارند اما رمز عبور مای مدیو را ندارد، می توانند به ترتیب زیر کلمه عبور خود را دریافت کنند:

1- گام اول : برای دریافت رمز عبور مای مدیو، نشانیmy.medu.ir را در مروگر خود جستجو کنید. تا پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش را مطابق با تصویر زیر اقدام  کنید.

•رمزعبور دانش آموزان اتباع تاریخ تولد به صورت عددی و هشت رقمی می باشد (مثلا 13801105)

•ورود دانش آموزان ایرانی با شماره ملی و رمزعبور شماره سریال شناسنامه می باشد.

ورود به مای مدیو- my.medu.ir


2-گام دوم: اگر رمز خود را قبلا تغییر داده اید و هم اکنون فراموش کرده اید برای دریافت رمز مای مدیو دانش آموزان در سامانه my.medu.ir، روی عبارت ورود از طریق درگاه دولت کلیک کنید والدین شماره موبایلی که به نام خودشان است وارد کنند.

3- گام سوم: به این ترتیب میتوانید به عنوان والدین وارد می شوید. روی ورود به سامانه از طریق رمز یکبار مصرف کلیک کنید.

رمز مای مدیو 11

4-گام چهارم: در این مرحله وارد پنجره خدمات دولت هوشمند می شوید. می توانید با رمز یکبار مصرف، وارد سامانه مای مدیو شوید. برای اینکار لازم است شماره موبایل خود را که حتما به نام خودتان ثبت شده است، وارد کنید. سپس کد امنیتی را وارد نمایید.

رمز مای مدیو 5

5-گام پنجم: یک پیامک با اسم MGOV برای شما ارسال می شود که حاوی کد تایید پنجره خدمات دولت هوشمند است. در این پیامک از شما خواسته می شود که این کد را در اختیار دیگران نگذارید.

رمز مای مدیو 7

6-گام ششم:در این مرحله، به سادگی وارد پروفایل مای مدیو خود شده اید. پروفایل مدیو دات آی آر، امکانات متعددی را در اختیار شما می گذارد. نظیر امکان استعلام مدرک تحصیلی، استعلام شهریه، سنجش بدو ورود دانش آموزان دبستانی و پیش دبستانی، خرید کتاب درسی، ورود به سازمان آموزش و پرورش استثنایی و …

رمز مای مدیو 9

7-گام هفتم: اگر به عنوان والدین، هنوز فرزند خود را به عنوان دانش آموز در سامانه مای مدیو ثبت نام نکرده اید، در این قسمت می توانید رمز عبور مای مدیو برای دانش آموز دریافت کنید. برای اینکار لازم است روی عبارت اضافه کردن دانش آموز کلیک کنید.

رمز مای مدیو 15


8-گام هشتم: کد ملی فرزند خود را وارد کنید و سپس از روی تقویم، تاریخ تولید فرزند را انتخاب کرده و دکمه ثبت را بزنید. هم اکنون دانش آموز می تواند با کد ملی و رمز عبور سایت مای مدو، وارد پنل شخصی خود شود و کارنامه دریافت کند، در جشنواره های دانش آموزی ثبت نام کند و از سایر خدمات الکترونیک این سامانه بهره مند شود.

رمز مای مدیو 16

راهنمای تلفنی دریافت کلمه عبور سایت مای مدیو

دانش آموزان عزیز و اولیای گرامی دانش آموزان می توانند در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در زمینه نحوه دریافت کلمه عبور سایت مای مدو و استفاده از کلیه خدمات این سامانه، با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صففحه تماس حاصل فرمایند. جهت تماس، از تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن 9099071613 تماس حاصل فرمایید. امکان تماس هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب فراهم می باشد


فراموشی رمز سامانه مای مدیو  my.medu.ir

بازیابی رمز سامانه مای مدیو، my.medu.ir برای دانش آموزان، فرهنگیان، والدین و سایر افراد به ترتیب زیر امکانپذیر است:


بازیابی کلمه عبور سامانه مای مدیو برای فرهنگیان و معلمان

برای بازیابی کلمه عبور سامانه مای مدیو فرهنگیان و معلمان به ترتیب زیر اقدام کنید:

  • روی عبارت ورود از طریق درگاه دولت کلیک کنید، در صفحه جدید کد پرسنلی، کد ملی و شماره همراه خود را وارد کنید.
  • لازم است حتما شماره موبایل، متعلق به خودتان باشد و به نام شما ثبت شده باشد.
  • حالا می توانید برای دریافت رمز مجدد و گرفتن کلمه عبور جدید سایت my.medu.ir، روی عبارت ورود از طریق درگاه دولت کلیک کنید.
  • یک رمز یک بار مصرف برای شما ارسال می شود، با استفاده از این رمز می توانید وارد پنل شخصی خود در مای مدیو شده و از قسمت تنظیمات، رمز خود را تغییر دهید تا بتوانید پس از این با رمز جدید وارد مای مدیو شوید.

در این مرحله، به سادگی رمز خود را در سامانه مای مدیو، بازیابی کرده اید و می توانید با کلمه عبور جدید وارد پنل خود در سایت my.medu.ir شوید. فرهنگیان و معلمان عزیز می توانند بعد از دریافت رمز، از خدمات این سامانه نظیر دریافت فیش حقوقی، استفاده کنند:


بازیابی کلمه عبور سامانه مای مدیو برای دانش آموزان

دانش آموزانی که کلمه عبور سامانه مای مدیو را فراموش کرده و یا گم کرده اند و اطلاعات شناسنامه خود دسترسی ندارند، برای دریافت مجدد رمز و کسب راهنمایی به صورت تلفنی، می توانند با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرند.

✅کاربری : کدملی دانش آموز
✅رمز : شماره سریال 6 رقمی شناسنامه


رمز مای مدیو برای دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 

رمز مای مدیو برای دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان الزامی است. دانش آموزانی که رمز مای مدیو خود را فراموش یا گم کرده اند می توانید مجددا رمز مای مدیو دریافت کنند.


بازیابی کلمه عبور سامانه مای مدیو برای والدین و سایر

بازیابی کلمه عبور سامانه مای مدیو برای والدین و سایر افراد، ضرورتی ندارد، زیرا برای هر بار ورود، می توانند روی عبارت ورود از طریق درگاه دولت کلیک کنند تا رمز یکبار مصرف دریافت کنند. برای اینکار کافیست شماره موبایلی که به نام خودشان ثبت شده است، وارد کنند و منتظر پیامک حاوی رمز عبور باشند.راهنمای تلفنی بازیابی کلمه عبور سایت مای مدیو

دانش آموزان عزیز و اولیای گرامی دانش آموزان می توانند در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در زمینه نحوه بازیابی کلمه عبور سایت مای مدیو و دریافت رمز جدید سایت my.medu.ir جهت استفاده از کلیه خدمات الکترونیک آموزش و پرورش، با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صففحه تماس حاصل فرمایند. برای تماس، از تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن 9099071613 تماس حاصل فرمایید. امکان تماس هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب فراهم می باشد:

3.5/5 - (21 امتیاز)
منابع :

جهت مشاوره در زمینه دریافت کلمه عبور سایت مای مدو my.medu.ir

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 1 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی