کد خبر : 53815
- بازدید

دریافت رمز سایت my.mdu.ir


جهت مشاوره در زمینه دریافت کلمه عبور سایت مای مدو my.medu.ir

دریافت رمز عبور مای مدو- کلمه عبور سایت my.medu.ir

این مقاله، راهنمای تصویری برای دریافت رمز سایت my.medu.ir است. معلمان، دانش آموزان، فرهنگیان عزیز و سایر کاربران گرامی اگر رمز عبور ندارند، می توانند برای دریافت رمز از سایت my.medu.ir، با کمک این راهنمای تصویری، اقدام کنند. در ادامه، مراحل دریافت کلمه عبور سایت مای مدیو برای دانش آموزان، معلمان، فرهنگیان، والدین و سایر افراد را به زبان ساده و با تصویر شرح داده ایم:


 رمز عبور مای مدیو (دریافت رمز سایت my.mdu.ir)

دریافت رمز سایت my.medu.ir بسیار ساده است. برای ورود به این سامانه لازم است ابتدا نقش خود را به عنوان (دانش آموز/ اولیا، فرهنگیان، سایر ) انتخاب کنید. زیرا نحوه دریافت رمز برای هر گروه از کابران متفاوت است. در این قسمت به ترتیب نحوه دریافت رمز عبور مای مدیو را برای گروه مختلف کاربران شرح داده ایم:

  1. دریافت رمز عبور مای مدیو برای دانش آموزان و اولیا
  2. دریافت رمز عبور مای مدیو برای فرهنگیان و معلمان
  3. دریافت رمز عبور مای مدیو برای سایر کاربران

دریافت رمز عبور مای مدیو my.medu.ir/ فرهنگیان و معلمان

در بخش خدمات الکترونیک فرهنگیان سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir، فرهنگیان عزیز می توانند با استفاده از کد ملی و رمز عبور خود که همان رمز ورود به سامانه رتبه بندی معلمان می باشد وارد شوند و به این ترتیب از امکاناتی نظیر دریافت فیش حقوقی، حکم کارگزینی، سوابق، رتبه بندی فرهنگیان و دیگر خدمات استفاده نمایند.


دریافت رمز عبور مای مدیو my.medu.ir/ والدین و سایر

دریافت رمز عبور مای مدیو برای کاربرانی که با عنوان “والدین و سایر” وارد می شوند، بسیار ساده است. زیرا می توانند روی خط موبایل خود رمز یکبار مصرف، بگیرند. برای دریافت رمز عبور یکبار مصرف مای مدیو می توانید به ترتیب زیر اقدام کنید:

 1- گام اول : برای دریافت رمز عبور مای مدیو، my.medu.ir را در مروگر خود جستجو کنید. تا پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش را مطابق با تصویر زیر مشاهده کنید. در این قسمت لازم است نقش خود را به عنوان “والدین و سایر” انتخاب کنید.

2-گام دوم: با کلیک روی انتخاب نقش، گزینه والدین و سایر را انتخاب کنید.

3- گام سوم: به این ترتیب میتوانید با انتخاب عبارت” والدین و سایر” به عنوان والدین وارد می شوید. روی ورود به سامانه از طریق رمز یکبار مصرف کلیک کنید.

4-گام چهارم: در این مرحله وارد پنجره خدمات دولت هوشمند می شوید. می توانید دریافت رمز سایت my.mdu.ir را انجام دهید و با رمز یکبار مصرف، وارد سامانه مای مدیو شوید. برای اینکار لازم است شماره موبایل خود را که حتما به نام خودتان ثبت شده است، وارد کنید. سپس کد امنیتی را وارد نمایید.

5-گام پنجم: یک پیامک با اسم MGOV برای شما ارسال می شود که حاوی کد تایید پنجره خدمات دولت هوشمند است. در این پیامک از شما خواسته می شود که این کد را در اختیار دیگران نگذارید.

6-گام ششم:در این مرحله، به سادگی وارد پروفایل مای مدیو خود شده اید. پروفایل مدیو دات آی آر، امکانات متعددی را در اختیار شما می گذارد. نظیر امکان استعلام مدرک تحصیلی، استعلام شهریه، سنجش بدو ورود دانش آموزان دبستانی و پیش دبستانی، خرید کتاب درسی، ورود به سازمان آموزش و پرورش استثنایی و …دریافت رمز عبور مای مدیو my.medu.ir/ دانش آموزان

دانش آموزانی که برای اولین بار قصد ورود به سامانه “my.medu.ir” را دارند اما رمز عبور مای مدیو را ندارد، می توانند به ترتیب زیر کلمه عبور خود را دریافت کنند:

1- گام اول : برای دریافت رمز عبور مای مدیو، نشانیmy.medu.ir را در مروگر خود جستجو کنید. تا پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش را مطابق با تصویر زیر مشاهده کنید. در این قسمت لازم است نقش خود را انتخاب کنید.

2-گام دوم: با کلیک روی انتخاب نقش، گزینه والدین و سایر را انتخاب کنید تا بتوانید به عنوان والدین دانش آموز، برای دریافت رمز مای مدیو دانش آموزان در سامانه my.medu.ir، اقدام کنید.

3- گام سوم: به این ترتیب میتوانید با انتخاب عبارت” والدین و سایر” به عنوان والدین وارد می شوید. روی ورود به سامانه از طریق رمز یکبار مصرف کلیک کنید.

4-گام چهارم: در این مرحله وارد پنجره خدمات دولت هوشمند می شوید. می توانید با رمز یکبار مصرف، وارد سامانه مای مدیو شوید. برای اینکار لازم است شماره موبایل خود را که حتما به نام خودتان ثبت شده است، وارد کنید. سپس کد امنیتی را وارد نمایید.

5-گام پنجم: یک پیامک با اسم MGOV برای شما ارسال می شود که حاوی کد تایید پنجره خدمات دولت هوشمند است. در این پیامک از شما خواسته می شود که این کد را در اختیار دیگران نگذارید.

6-گام ششم:در این مرحله، به سادگی وارد پروفایل مای مدیو خود شده اید. پروفایل مدیو دات آی آر، امکانات متعددی را در اختیار شما می گذارد. نظیر امکان استعلام مدرک تحصیلی، استعلام شهریه، سنجش بدو ورود دانش آموزان دبستانی و پیش دبستانی، خرید کتاب درسی، ورود به سازمان آموزش و پرورش استثنایی و …

7-گام هفتم: اگر به عنوان والدین، هنوز فرزند خود را به عنوان دانش آموز در سامانه مای مدیو ثبت نام نکرده اید، در این قسمت می توانید رمز عبور مای مدیو برای دانش آموز دریافت کنید. برای اینکار لازم است روی عبارت اضافه کردن دانش آموز کلیک کنید.


8-گام هشتم: کد ملی فرزند خود را وارد کنید و سپس از روی تقویم، تاریخ تولید فرزند را انتخاب کرده و دکمه ثبت را بزنید. هم اکنون دانش آموز می تواند با کد ملی و رمز عبور سایت مای مدو، وارد پنل شخصی خود شود و کارنامه دریافت کند، در جشنواره های دانش آموزی ثبت نام کند و از سایر خدمات الکترونیک این سامانه بهره مند شود.

راهنمای تلفنی دریافت کلمه عبور سایت مای مدیو

دانش آموزان عزیز و اولیای گرامی دانش آموزان می توانند در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در زمینه نحوه دریافت کلمه عبور سایت مای مدو و استفاده از کلیه خدمات این سامانه، با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صففحه تماس حاصل فرمایند. جهت تماس، از تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن 9099071613 تماس حاصل فرمایید. امکان تماس هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب فراهم می باشد:

کانال تلگرام مدارس


جهت مشاوره در زمینه دریافت کلمه عبور سایت مای مدو my.medu.ir
خرید بسته
پیام رسان های خبرینو

برچسب ها :

ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3779
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 7 + 3 =

نصب اپ دانش آموزی