جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کنکور هنر

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 65472

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲

در این مقاله لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲ را در اختیار داوطلبان قرار داده ایم، همچنین جزئیات دفترچه برای انتخاب رشته هنر را بصورت کامل توضیح داده ایم.

گروه هنر یکی از رشته های پرطرفدار است، معمولا قبل از انتخاب رشته تمامی جزئیات مربوط به انتخاب رشته شامل لیست رشته ها از طریق از طریق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری هنر ۱۴۰۲ در اختیار داوطبان کنکور قرار می گیرد و بعد از دانلود دفترچه انتخاب رشته هنر می توانند برای انتخاب رشته اقدام کنند.

تمامی داوطلبانی که در کنکور هنر ۱۴۰۲ مجاز به انتخاب رشته شده اند لازم است که دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری را از طریق سایت سازمان سنجش دانلود و بعد از مطالعه کامل دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته کنکور نمایند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲

آن دسته از داوطلبانی که در کنکور هنر با توجه به کارنامه اولیه کنکور سراسری ۱۴۰۲ مجاز به انتخاب رشته شده اند، در زمان اعلام شده از سوی سازمان سنجش می توانند برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری هنر ۱۴۰۲ اقدام نمایند.

بعد از مطالعه جزئیات دفترچه  می توانند 150 کد رشته با توجه به علاقمندی خود در فرم انتخاب رشته درج نمایند و در سایت بارگذاری کنند با توجه به اهمیت انتخاب رشته هنر لازم است که دفترچه با دقت مطالعه شود که داوطلبان بتوانند انتخاب مناسب و موفقی داشته باشند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲ مدتی پس از انتشار نتایج اولیه از سوی سازمان سنجش منتشر خواهد شد، یعنی تمام داوطلبانی که در کنکور هنر شرکت و ثبت نام کرده اند لازم است در نیمه دوم مرداد ماه برا یدانلود دفترچه انتخاب رشته هنر 1402 اقدام نمایند.

برای آشنایی یشتر داوطلبان با دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲ در ادامه لینک دانلود دفترچه هنر سال گذشته را در اختیار داوطلبان قرار داده ایم.


دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲ 2در صورت انتشار دفترچه انتخاب رشته هنر کنکور ۱۴۰۲ لینک دانلود دفترچه در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.


جزئیات دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری هنر 1402

آشنایی با جزئیات دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری هنر 1402 و مطالعه آن از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که انتخاب رشته در کنکور نقش تعیین کننده دارد در این قسمت به بررسی بخش های مختلف دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲ برای آشنایی بیشتر با آن پرداخته ایم.


بخش اول: راهنمای انتخاب رشته

در این بخش از دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲ تحلیل کارنامه سراسری قرار داده شده است پس از مطالعه این قسمت اطلاعاتی جامعی در مورد کارنامه بدست می آوررد و همچنین نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری به طور کامل شرح داده شده است.


بخش دوم: آشنایی با مقررات انتخاب رشته

در این بخش از دفترچه برخی شرایط مهم انتخاب رشته که اطلاع از آن الزامی است بیان شده، همچنین سهمیه های کنکور سراسری معرفی شده و نحوه گزینش داوطلبان در هر سهمیه توضیح داده شده است.

با مطالعه این بخش از دفترچه انتخاب رشته داوطلبان از نحوه گزینش بومی کنکرو سراسری آگاهی پیدا می کندو با شیوه های گزینش آشنا می شود.

با توجه به اینکه نحوه پذیرش در برخی رشته ها مانند دانشگاه فرهنگیان متفاوت است، داوطلب با مطالعه این بخش می تواند از شرایط کلی پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و دوره های تحصیلی  آگاهی کسب نماید.

بخش سوم: توضیحات و جداول کد رشته محل

در این قسمت رشته های گروه هنر بیان شده و سپس توضیحاتی درباره این رشته ها ارائه شده است، داوطلبان کنکور سراسری پس از مطالعه این بخش از کد رشته تحصیلی و ظرفیت هر رشته محل در دوره های روزانه، شبانه، پردیس خوگردان، پیام نور ، غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد اطلاع پیدا می کنند.

افرادی که دارای سهمیه وقوع بلايای طبيعی مانند سیل و زلزله هستند،در این بخش می بایست فرم گواهی تاييد سهميه را دریافت کرده و سپس فرم را تکمیل نموده و به مراجع مربوطه تحویل دهند.


دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲ 2برای داشتن یک انتخاب رشته مناسب بهتر است داوطلبان نمونه ای از فرم انتخاب رشته را در اختیار داشته باشند و کد رشته های خود را در آن وارد نمایند تا از بروز اشتباه در زمان ثبت کد رشته در سایت انتخاب رشته جلوگیری به عمل آید.


تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲ 4

راهنمای تلفنی انتخاب رشته کنکور هنر

در این مقاله جزئیات دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲ را برای مطالعه در اختیار داوطلبان قرار داده ایم، اگر بعد از مطالعه دفترچه برای انتخاب رشته هنر کنکور ۱۴۰۲ با سوال یا ابهام روبرو شده اید، می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل کنید تا مشاوران سامانه شما را برای انتخاب رشته کنکور هنر راهنمایی نمایند.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کنکور هنر

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی