جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کنکور زبان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 65474

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان ۱۴۰۲

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان

در این مقاله لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان ۱۴۰۲ را در اختیار داوطلبان قرار داده ایم، همچنین جزئیات دفترچه برای انتخاب رشته زبان را بصورت کامل توضیح داده ایم.

گروه زبان یکی از رشته های پرطرفدار است،معمولا قبل از انتخاب رشته تمامی جزئیات مربوط به انتخاب رشته شامل لیست رشته ها از طریق از طریق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری زبان ۱۴۰۲ در اختیار داوطبان کنکور قرار می گیرد و بعد از دانلود دفترچه انتخاب رشته زبان می توانند برای انتخاب رشته اقدام کنند.

تمامی داوطلبانی که در کنکور زبان ۱۴۰۲ مجاز به انتخاب رشته شده اند لازم است که دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری را از طریق سایت سازمان سنجش دانلود و بعد از مطالعه کامل دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته کنکور نمایند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان ۱۴۰۲

آن دسته از داوطلبانی که در کنکور زبان با توجه به کارنامه اولیه کنکور سراسری ۱۴۰۲ مجاز به انتخاب رشته شده اند، در زمان اعلام شده از سوی سازمان سنجش می توانند برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری زبان ۱۴۰۲ اقدام نمایند.

بعد از مطالعه جزئیات دفترچه  می توانند 150 کد رشته با توجه به علاقمندی خود در فرم انتخاب رشته درج نمایند و در سایت بارگذاری کنند با توجه به اهمیت انتخاب رشته زبان لازم است که دفترچه با دقت مطالعه شود که داوطلبان بتوانند انتخاب مناسب و موفقی داشته باشند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان ۱۴۰۲ مدتی پس از انتشار نتایج اولیه از سوی سازمان سنجش منتشر خواهد شد، یعنی تمام داوطلبانی که در کنکور زبان شرکت و ثبت نام کرده اند لازم است در نیمه دوم مرداد ماه برا یدانلود دفترچه انتخاب رشته زبان 1402 اقدام نمایند.

برای آشنایی یشتر داوطلبان با دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان ۱۴۰۲ در ادامه لینک دانلود دفترچه زبان سال گذشته را در اختیار داوطلبان قرار داده ایم.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان ۱۴۰۲ 2در صورت انتشار دفترچه انتخاب رشته زبان کنکور ۱۴۰۲ لینک دانلود دفترچه در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.


جزئیات دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری زبان ۱۴۰۲

آشنایی با جزئیات دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری زبان 1402 و مطالعه آن از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که انتخاب رشته در کنکور نقش تعیین کننده دارد در این قسمت به بررسی بخش های مختلف دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان ۱۴۰۲ برای آشنایی بیشتر با آن پرداخته ایم.

بخش اول: راهنمای انتخاب رشته

در این بخش از دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان ۱۴۰۲ تحلیل کارنامه سراسری قرار داده شده است پس از مطالعه این قسمت اطلاعاتی جامعی در مورد کارنامه بدست می آوررد و همچنین نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری به طور کامل شرح داده شده است.

بخش دوم: آشنایی با مقررات انتخاب رشته

در این بخش از دفترچه برخی شرایط مهم انتخاب رشته که اطلاع از آن الزامی است بیان شده، همچنین سهمیه های کنکور سراسری معرفی شده و نحوه گزینش داوطلبان در هر سهمیه توضیح داده شده است.

با مطالعه این بخش از دفترچه انتخاب رشته داوطلبان از نحوه گزینش بومی کنکرو سراسری آگاهی پیدا می کندو با شیوه های گزینش آشنا می شود.

با توجه به اینکه نحوه پذیرش در برخی رشته ها مانند دانشگاه فرهنگیان متفاوت است، داوطلب با مطالعه این بخش می تواند از شرایط کلی پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و دوره های تحصیلی  آگاهی کسب نماید.


بخش سوم: توضیحات و جداول کد رشته محل

در این قسمت رشته های گروه زبان بیان شده و سپس توضیحاتی درباره این رشته ها ارائه شده است، داوطلبان کنکور سراسری پس از مطالعه این بخش از کد رشته تحصیلی و ظرفیت هر رشته محل در دوره های روزانه، شبانه، پردیس خوگردان، پیام نور ، غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد اطلاع پیدا می کنند.

افرادی که دارای سهمیه وقوع بلايای طبيعی مانند سیل و زلزله هستند،در این بخش می بایست فرم گواهی تاييد سهميه را دریافت کرده و سپس فرم را تکمیل نموده و به مراجع مربوطه تحویل دهند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان ۱۴۰۲ 2برای داشتن یک انتخاب رشته مناسب بهتر است داوطلبان نمونه ای از فرم انتخاب رشته را در اختیار داشته باشند و کد رشته های خود را در آن وارد نمایند تا از بروز اشتباه در زمان ثبت کد رشته در سایت انتخاب رشته جلوگیری به عمل آید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان ۱۴۰۲ 2برای انتخاب رشته کنکور سراسری بهتر است از مشاوران تحصیلی کنکور راهنمایی دریافت کنید تا بتوانید یک انتخاب رشته موفق داشته باشید.


تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان ۱۴۰۲ 5

راهنمای تلفنی انتخاب رشته کنکور زبان

در این مقاله جزئیات دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان ۱۴۰۲ را برای مطالعه در اختیار داوطلبان قرار داده ایم، اگر بعد از مطالعه دفترچه برای انتخاب رشته زبان کنکور ۱۴۰۲ با سوال یا ابهام روبرو شده اید، می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل کنید تا مشاوران سامانه شما را برای انتخاب رشته کنکور زبان راهنمایی نمایند.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کنکور زبان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 1 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی