کد خبر : 20723
- بازدید

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99


جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99

در این مقاله میتوانید دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99 را انجام دهید. هر سال بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور دفترچه انتخاب رشته هر رشته به طور مجزا منتشر می شود. با مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته انسانی برای اولویت بندی انتخاب کدرشته محل های انتخابی در فرم انتخاب رشته اقدام نمایید.

با توجه به کارنامه نتایج اولیه می توانید برای انتخاب رشته کنکور انسانی اقدام کنید. بنابراین نیاز به آشنایی با اصطلاحات و مفاهیم مربوط به کارنامه خواهید داشت. قسمت اول کارنامه انسانی، مربوط به اطلاعات ثبت نام کنکور و رشته آزمایشی است. توجه داشته باشید که اطلاعات بسیار مهمی در کارنامه درج شده است که در صورت اشتباه بودن هر یک از این اطلاعات لازم است سریعاً نسبت به اصلاح کارنامه تان اقدام کنید. برای انتخاب رشته انسانی، درست بودن و تطابق اطلاعات این بخش بسیار مهم است.

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی 99

داوطلبان گرامی کنکور انسانی می توانند بعد از دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی 99، فرم انتخاب رشته کنکور را در سایت سازمان سنجش تکمیل نمایند. نمونه فرم انتخاب رشته یکی از ضمیمه های پیوست در دفترچه انتخاب رشته می باشند. می توانید پیش از تکمیل فرم آنلاین انتخاب رشته در سایت سنجش از فرم مذکور استفاده نمایید.

 

 دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99

 

نکات مهم در انتخاب رشته کنکور انسانی 99

داوطلبان عزیز به این نکات مهم در انتخاب رشته کنکور 99 توجه داشته باشید :

  • اطلاعات موثر در انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی شامل بخش اول کارنامه کنکور انسانی ، نوع سهمیه، استان بومی  است. بخش دوم کارنامه انسانی شامل رتبه داوطلب در سهمیه، رتبه در زیر گروه های انسانی، نمره یا همان تراز داوطلب کنکور و وضعیت مجاز به انتخاب رشته می باشد.
  • معمولا داوطلبان یک هفته مهلت اعلام اولویت های انتخاب رشته کنکور را دارند. به این صورت که با وارد کردن شماره پرونده، نام کاربری، رمز ورود و شماره شناسنامه یا شماره پرونده، کدرهگیری و شماره شناسنامه، حداکثر 150کدرشته از دانشگاه های روزانه، نویت دوم، پیام نور، مجازی، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان را انتخاب و در فرم انتخاب رشته کنکور انسانی وارد می کنند.
  • بعد از تائید نهایی کد رشته های انتخابی توسط داوطلب، شماره 15 رقمی توسط سیستم سازمان سنجش به عنوان رسید انتخاب رشته دریافت میکنید.
  • بعد از انتخاب رشته فرصت ویرایش و انتخاب رشته مجدد در بازه های زمانی اعلام شده از سوی سازمان سنجش ، برای داوطلبان امکانپذیر است.
  • دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی را به دقت مطالعه کنید و ضوابظ و شرایط انتخاب رشته را در نظر داشته باشید. پیشنهاد می دهیم حتما از راهنمایی مشاور انتخاب رشته برای اولویت بندی انتخاب های خود، کمک بگیرید.
  • انتخاب رشته کنکور سراسری 99 و دانشگاه آزاد 99 به صورت جداگانه است. انتخاب رشته کنکور انسانی دانشکاه آزاد 99 از طریق سایت azmoon.org و دانشگاه سراسری از طریق سایت سنجش انجام می شود.

 

 

برای مشاوره انتخاب رشته کنکور تمام رشته ها (کلیک کنید)

معرفی مشاور خوب برای انتخاب رشته کنکور انسانی

داوطلبان عزیز کنکور انسانی توجه داشته باشند که به هیچ عنوان برای اولویت بندی کدرشته محل های انتخابی ، به صورت شانسی و بدون داشتن اطلاعات کافی اقدام ننمایند. حتما به نوع متمرکز و نیمه متمرکز بودن رشته ها توجه داشته باشید. با اولویت بندی نادرست کدرشته محل ها، فرصت خود برای قبولی در بسیاری از رشته ها که امکان پذیرش در آنها را خواهید داشت، از دست می دهید.

برای انجام انتخاب رشته صحیح نیاز به اطلاع از رتبه لازم برای قبولی در هر رشته و دانشگاه خواهید داشت. پیشنهاد می دهیم علاوه بر استفاده از نرم افزار انتخاب رشته از مشاوره ، کارشناسان مجرب انتخاب رشته بهره ببرید.

 نرم افزار انتخاب رشته کنکور سازمان سنجش

یکی از مشکلاتی که داوطلبان با آن روبرو می شوند، انتخاب مشاور خوب است. به همین دلیل قصد داریم یکی از مراکز معتبر مشاوره انتخاب رشته را به داوطلبان کنکور معرفی کنیم:

مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور اولین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور در ایران است که با داشتن مجموعه از بهترین مشاوران متخصص انتخاب رشته، به صورت حضوری و تلفنی راهنمای شما برای قبولی در انتخاب رشته کنکور 99 می باشند. میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید:

سامانه صدای مشاور

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071611

تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612

 

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99 ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071611 تماس از سراسر کشور و 9092301612 (تماس از استان تهران)
تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.


پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 277
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی
اینستاگرام