جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته دکتری

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 76823

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری تخصصی سراسری ۱۴۰۳ «Ph.D» (نیمه‌متمرکز)

اعلام نتایج دکتری تخصصی 1403

سازمان سنجش دفترچه انتخاب رشته دکتری 1403 را منتشر کرد، در این صفحه لینک مستقیم دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری تخصصی سراسری ۱۴۰۳ را در اختیار داوطلبان عزیز قرار داده ایم. اگر در نتایج اولیه دکتری قبول شده اید، بعد از دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری می توانید برای انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش اقدام کنید.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۴۰۳ در سایت سازمان سنجش منتشر شد و در دسترس داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌ قرار گرفت.

آزمون ورودی مقطع دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۴۰۳ روز ۴ اسفندماه ۱۴۰۲ در ۱۵۴ شهر، ۱۸۶ حوزه اصلی و ۵۶۸ حوزه فرعی برگزار شد. تعداد ۱۵۱ هزار و ۶۴۳ نفر در آزمون ورودی مقطع دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۴۰۳ ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۴۵ درصد زن و ۵۵ درصد مرد بودند.

گروه علوم انسانی با ۲۹ کدرشته و ۱۰۱ هزار و ۷۸۸ نفر داوطلب بزرگترین گروه حاضر در آزمون ورودی مقطع دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۴۰۳ است. داوطلبان در گروه های آزمایشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر، دامپزشکی و زبان به رقابت پرداختند.


دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری تخصصی سراسری ۱۴۰۳ 

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری تخصصی کنکور سراسری 1403 می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. بعد از مطالعه دقیق دفترچه برای انتخاب رشته دکتری اقدام نمایید و در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در زمینه محتوای دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 1403، مشاوره انتخاب رشته و نحوه انجام مراحل اینترنتی انتخاب رشته می توانید با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. امکان تماس هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب فراهم می باشد. می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری تخصصی سراسری ۱۴۰۳ «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) 1

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری تخصصی سراسری ۱۴۰۳ «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) 2 دانلود مستقیم دفترچه انتخاب رشته دکتری 1403

به متقاضیان توصیه می‌شود؛ ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و اطلاعیه‌های مرتبط با آن اقدام، سپس کدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود را از کدرشته‌محل‌های مربوط به مجموعه امتحانی انتخاب و اولویت‌ها را به ترتیب علاقه مرتب و پس از آن نسبت به ثبت انتخاب‌های خود اقدام کنند.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی این آزمون از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور از امروز چهارشنبه ۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۳ در اختیار داوطلبان قرار گرفته است و داوطلبان می توانند همینجا آن را دریافت کنند. علاوه براین می توانید برای انتخاب رشته دکتری از نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید:بیشتر بدانید: نرم افزار انتخاب رشته دکتری 1403
زمان انتخاب رشته کنکور دکتری 1403

زمان انتخاب رشته کنکور دکتری از 5 اردیبهشت ماه آغاز می شود. داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در یک یا چند کد ترکیب (رشته) از مجموعه امتحانی در دوره روزانه یا سایر دوره‌ها شده‌اند، باید از روز شنبه اول اردیبهشت ماه تا روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ نسبت به ثبت کدرشته‌محل‌های انتخابی خود (حداکثر ۵۰ کدرشته‌محل در صورت وجود) با توجه به مجموعه امتحانی که در آن آزمون داده‌اند، در سایت سازمان سنجش اقدام کنند.

جهت مشاهده نتايج خود مي توانيد از يكي از دو روش پايين استفاده كنيد از آنجاييكه ممكن است پس از بسته شدن فايل دفترچه راهنماي انتخاب رشته، تغييراتي از طرف معاونت آموزشي وزارت متبوع يا دانشگاه هاي پذيرنده دانشجو به اين سازمان اعلام گردد كه ملاك عمل قرار خواهد گرفت، لذا به داوطلبان توصيه مي شود به تغييراتي كه در قالب اطلاعيه ها از طريق سايت سازمان يا هفته نامه پيك سنجش اطلاع رساني مي شود توجه نموده و در اين راستا اقدامات لازم را انجام دهند. بديهي است عدم اطلاع از اطلاعيه هاي اعلام شده هيچ گونه حقي براي داوطلبان ايجاد نمي كند. برای ورود به صفحه اعلام نتایج اولیه می توانید روی تصویر زیر کلیک کنید:

اعلام نتایج دکتری تخصصی 1403

انتخاب رشته آزمون دکتری سال ۱۴۰۳

بعد از انتشار کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری«Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۴۰۳ روز سه‌شنبه ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری نیز در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است که لینک دانلود آن را همینجا در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

اسامی معرفی‌شدگان دارای حدنصاب به منظور شرکت در مرحله دوم (مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی و …) در دهه اول خردادماه ۱۴۰۳ از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته بوده و علاقه‌مند به انتخاب رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی هستند، لازم است به درگاه مربوطه دانشگاه آزاد به آدرسwww.azmoon.org مراجعه و بر اساس اطلاعیه‌های مربوط که در درگاه آن دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد، اقدام کنند. کد دسترسی برای انتخاب رشته‌محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی در انتهای کارنامه درج شده است.

داوطلبانی که فقط مجاز به انتخاب رشته در دوره‌های غیرروزانه شده‌اند و علاقه‌مند به انتخاب هر یک از کدرشته‌محل‌های مربوط به دانشگاه‌های: امام صادق (ع)، جامع امام حسین (ع) و علوم انتظامی امین هستند، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم مطابق توضیحات انتهای دفترچه، می‌توانند کدرشته‌محل‌های مربوط به دوره‌های روزانه فقط دانشگاه‌های مذکور را با توجه به مجموعه امتحانی خود نیز انتخاب کنند.

بعد از مطالعه دقیق دفترچه برای انتخاب رشته دکتری اقدام نمایید و در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در زمینه محتوای دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 1403، مشاوره انتخاب رشته و نحوه انجام مراحل اینترنتی انتخاب رشته می توانید با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. امکان تماس هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب فراهم می باشد. می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری تخصصی سراسری ۱۴۰۳ «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) 35/5 - (1 امتیاز)
منابع :

جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته دکتری

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی