جهت مشاوره در زمینه آزمون استخدام آموزش و پرورش

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 59571

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲

دانلود دفترچه آزمون دبیری آموزش و پرورش 1402

در این مقاله، لینک دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 را در اختیار متقاضیان استخدام رشته های دبیری و هنر آموز قرار داده ایم. همچنین به بررسی محتوای دانلود دفترچه استخدامی دبیری 1402 و نکات مهم در استخدام آموزش و پرورش، پرداخته ایم. اگر می خواهید از شرایط اختصاصی و شرایط سنی، نحوه دریافت کارت ورودبه جلسه، شرایط قبولی و حد نصاب نمره قبولی در این آزمون و زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دبیری مطلع شوید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید:


دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402-1403

دفترچه آزمون استخدام دبیری و هنر آموز آموزش و پرروش 1402-1403 در قالب یک دفترچه مشترک منتشر شد. می توانید برای دانلود دانلود دفترچه روی لینک زیر کلیک کنید؛ قبل از اقدام به ثبت نام آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش، حتما به طور کامل دفترچه استخدامی دبیری 1402 را مطالعه کنید، امسال آموزش و پرورش در رشته دبیری استخدام نیرو دارد:

دانلود دفترچه دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ و هنر آموز سال 1402:

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 1

دانلود دفترچه آزمون دبیری

برای دانلود اصلاحیه دفترچه ثبت نام کلیک کنید.زمان ثبت نام در آزمون دبیری 

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 2

ثبت نام آزمون دبیری آغاز شده و از 27 خرداد تا 3 تیر ادامه خواهد داشت. 

 لینک ثبت نام در آزمون

تاریخ و زمان

تقویم زمانی آزمون دبیری و هنرآموز استخدامی آموزش و پرورش 1402 :

  • زمان ثبت نام آزمون : 27 تا 31 خرداد 1402
  • تمدید مهلت ثبت نام آزمون (دبیری و هنرآموزی) : تا 3 تیر 1402
  • دریافت کارت ورد به جلسه : 9 مرداد 1402
  • برگزاری آزمون : 12 مرداد 1402
  • اعلام نتایج اولیه : احتمالا اواسط شهریور 1402
  • زمان مصاحبه : احتمالا اواسط شهریور 1402
  • اعلام نتایج نهایی : احتمالا اواخر مهر 1402

پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از اخبار مربوط به زمانبندی آزمون دبیری ، عضو کانال تلگرام ما شوید:

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 3

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 4 برای اینکه بدانید، شرایط اختصاصی و شرایط سنی آزمون استخدامی دبیری چیست، زمان اعلام نتایج آزمون در چه تاریخی است، حد نصاب نمره قبولی در آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش چگونه محاسبه می شود و شرایط قبولی آزمون استخدام دبیری آموزش و پرورش، چیست، پیشنهاد می کنیم این مطلب را به دقت مطالعه کنید، این مقاله برمبنای دفترچه جدید آزمون استخدامی آموزش و پرورش، نوشته شده است و نکات مهم دفترچه آزمون استخدام دبیری را به زبان ساده شرح داده ایم:نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری

پیرو دفترچه ثبت نام آزمون استخدام دبیری آموزش و پرورش، داوطلبان می توانند کارت ورود به جلسه آزمون دبیری و هنرآموز را در روز دوشنبه مورخ 1402/05/09 مشاهده کرده و پرینت بگیرند. برای دریافت کارت ورود به جلسه، لازم است در موعد اعلام شده، به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید.

بعد از دانلود دفترچه دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ می توانید با استفاده از این راهنمای تصویری که به صورت کامل نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری آموزش و پرورش، را شرح داده ایم، کارت خود را دریافت کنید:


دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 5 برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری آموزش و پرورش، لازم است به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید:


دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 7 بعد از ورود به سایت سنجش، روی عبارت” سایر آزمون های استخدامی” کلیک کنید:

سایت آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش


دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 8 روی گزینه “کارت” کلیک کنید تا به صفحه دریافت کارت ورود به جلسه استخدام دبیری آموزش و پرورش هدایت شوید:

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورشدانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 9 در این صفحه از چهار روش زیر می توانید کارت ورود به جلسه استخدامی آموزش و پرورش دریافت کنید:

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 4 روش اول: شماره پرونده و سریال زمان ثبت نام

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 4روش دوم:شماره پرونده و کد پیگیری زمان ثبت نام

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 4روش سوم: شماره پرونده و کدملی

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 4روش چهارم: شماره پرونده و شماره داوطلبی 

آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش


دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 14

اگر درمورد محتوای دفترچه آزمون استخدامی دبیری، نحوه استدام آموزش و پرورش و یا نحوه دریافت کارت ورود به جلسه از سایت سازمان سنجش با سوال و ابهام روبرو شده اید می توانید جهت کسب راهنمای، با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.


شرایط قبولی در آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش

پیرو محتوای دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش، شرایط قبولی آزمون استخدامی آموزش و پرورش (دبیری) کسب حد نصاب نمره قبولی در آزمون استخدامی است. به همین منظور در این بخش، نحوه محاسبه قبولی آزمون استخدامی دبیری را به صورت جامع شرح داده ایم.

همچنین شرایط قبولی آزمون استخدامی آموزش و پرورش (دبیری) و نحوه پذیرش استخدامی آموزش و پرورش را توضیح داده ایم. نحوه قبولی در آزمون استخدامی دبیری کسب شرایط لازم برای قبول در آزمون استخدامی دبیری می باشد که شامل 5 مرحله زیر است:

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 15روش تعیین حد نصاب:

در این قسمت حد نصاب نمره قبولی در آزمون استخدام دبیری آموزش و پرورش 1402 را مطابق با آخرین دفترچه آزمون استخدامی دبیری به صورت کامل شرح داده ایم:

معرفی داوطلبان جهت انجام سایر مراحل استخدامی، منوط به كسب حد نصاب در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش(كتبی) بوده و انتخاب افراد پذیرفته شده بر اساس ترتیب نمرات مكتسبه، سهمیه های قانونی و با رعایت سایر قوانین و مقررات جاری، مطابق قواعد زیر است:

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 16 برای تعیین حد نصاب نمره قبولی در آزمون استخدام دبیری آموزش و پرورش 1402 پس از برگزاری امتحان مشترك فراگیر (كتبی)، نمرات داوطلبان به تفكیك حیطه های عمومی، اختصاصی و تخصصی محاسبه خواهد شد.براین اساس كسب حداقل پنجاه (%50) درصد میانگین نمره مكتسبه سه نفر اول با ارزش وزنی چهل (%40) درصد برای حیطه عمومی و شصت (%60) درصد برای حیطه های اختصاصی و تخصصی در هر شغل- شهرستان محاسبه و مبنای سایر مراحل معرفی داوطلبان قرار میگیرد.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 17 داوطلبان فاقد حد نصاب نمره قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 از ادامه سایر مراحل استخدامی حذف و صرفاً كارنامه آزمون استخدامی(كتبی) از طریق درگاه الكترونیكی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی sanjesh.org جهت اطلاع برای آنها قابل مشاهده خواهد بود.مهلت ثبت نام محدود است، پیشنهاد می کنیم بعد از دانلود دفترچه دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲، در اولین فرصت برای ثبت نام اقدام کنید.


دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 18 اعلام نتایج اولیه سه برابر ظرفیت ازبین داوطلبان واجد شرایط

در دفترچه آزمون استخدامی دبیری، آموزش و پرورش تاکید کرده است که انتخاب افراد چند برابر ظرفیت جهت معرفی همزمان به مرحله ارزیابی تكمیلی و گزینش از بین داوطلبانی كه حد نصاب لازم را كسب نموده اند، بر اساس نمره مكتسبه آنان و با در نظر گرفتن سهمیه های قانونی به تعداد سه برابر ظرفیت پذیرش برای داوطلبان آزاد، سهمیه معلولین و سهمیه ایثارگری در هرشغل-محل-جنسیت و به ترتیب نمرات فضلی صورت می پذیرد.


دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 19 معرفی به مرحله ارزیابی تكمیلی صلاحیت معلمی و گزینش

براساس نمره مكتسبه افراد در امتحان مشترك فراگیر و با در نظر گرفتن سهمیه ها قانونی، به تعداد سه برابر ظرفیت در هر شغل- محل جهت طی مراحل مربوط معرفی خواهند شد.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 16 بررسی اسناد و مدارك خود اظهاری داوطلب در زمان ثبت نام و بررسی ویژگیهای جسمانی و روانی؛ مدارك و مستندات خود اظهاری داوطلب معرفی شده و ویژگیهای جسمانی و روانی، برابر ضوابط و مقررات مربوط و مفاد دفترچه دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲، بررسی و در صورت تایید به مرحله ارزیابی تكمیلی معرفی خواهد شد.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 16 صلاحیت و شایستگی های معلمی داوطلبانی كه اسناد و مدارك خود اظهاری و ویژگیهای جسمانی وروانی آنان، بررسی و مورد تأیید قرار گرفته در مرحله ارزیابی تكمیلی طبق جدول شماره (2) ازطریق مراكز ارزیابی آموزش وپرورش، مورد سنجش و ارزیابی قرارخواهد گرفت و همزمان فرایند بررسی صلاحیتهای عمومی توسط گزینش انجام خواهد شد. 

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 22در صورتی كه تعداد داوطلب دارای حدنصاب و واجد شرایط در هر شغل محل جنسیت كمتر از تعداد اعلام شده باشد، تمامی افراد واجد شرایط دارای حدنصاب آن شغل محل جنسیت برای مرحله ارزیابی تكمیلی معرفی خواهند شد.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 17داوطلبان باید پس از مرحله ارزیابی تكمیلی صلاحیت معلمی توسط مراكز ارزیابی و سایر عوامل مربوط در مجموع حداقل 470 امتیاز از حداكثر امتیاز ممكن (1000 امتیاز) را كسب نمایند.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 17 ازمجموع نمره آزمون استخدامی آموزش وپرورش (كتبی) وارزیابی تكمیلی، كسب حداقل (100) امتیاز از شایستگی های حیطه عمومی، حداقل (60) امتیاز از شایستگی حیطه اختصاصی و (60) امتیاز از شایستگی حیطه تخصصی مقرر در جدول شماره (1) الزامی است.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 17 با توجه به ماده (21) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، ایثارگران مشمول سهمیه ها 25 و 5 درصد متقاضی استخدام در ادارات آموزش و پرورش، بایستی حداقل هشتاد درصد (80 درصد) حداقل امتیازات را كسب نمایند.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 17 شیوه اجرای ارزیابی تكمیلی و جزئیات موارد مربوط پس از اجرای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش(كتبی) اعلام می شود. بر این اساس ارزیابی تكمیلی، مطابق ضوابط مربوط توسط كانونهای ارزیابی آموزش وپرورش صرفاً برای افراد معرفی شده واجدشرایط صورت خواهد گرفت.


دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 27فرایند آزمون استخدامی دبیری آموزش وپرورش (كتبی) و ارزیابی تكمیلی

جدول شماره 1: فرآیند و امتیازات ازمون استخدامی اموزش پرورش را صورت کامل شرح داده ایم:

حیطه  امتیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش(کتبی) امتیاز ارزیابی تکمیلی جمع
عمومی 240 160 400
اختصاصی 180 120 300
تخصصی 180 120 300
جمع 600 400 1000

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 16 درمرحله سنجش وارزیابی تكمیلی، دارندگان مدرك تحصیلی دیپلم هنرستان درمشاغل مرتبط هنرآموزی ازامتیاز مربوط برخورداری خواهند شد.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 16 امتیاز و سهم هریك از حیطه ها در جداول بخش آزمون استخدامی آموزش وپرورش (كتبی) وارزیابی تكمیلی شرایط احراز، مواد آزمون،عمومی، تخصصی و اختصاصی، شغل محلها و شرایط ارزیابی تكمیلی درج شده است.


دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 30 کسب نمره قبولی در آزمون استخدامی دبیری:

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 17 پذیرش نهایی از بین داوطلبان معرفی شده به آموزش وپرورش (حداكثر سه برابر) درسقف ظرفیت پذیرش، مطابق جدول شماره (1) و براساس نتیجه امتحان مشترك فراگیر (كتبی) با وزن چهل (40) درصد (و ارزیابی تكمیلی با وزن شصت (60) درصد كه درجدول مزبور لحاظ شده و مفاد دفترچه دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ در اولویت انتخابی شغل- محل در مقایسه با سایر داوطلبان و با رعایت سهمیه قانونی داوطلب، به تعداد یك برابرظرفیت صورت خواهد گرفت. باتوجه به حداقلهای تعیین شده، چنانچه داوطلب حدنصاب لازم را پس از ارزیابی تكمیلی كسب ننماید درفرایند گزینش نهایی قرار نخواهد گرفت.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 17 گزینش موظف است با رعایت ماده (16 مندرج در دفترچه آزمون استخدامی دبیری) قانون گزینش نتیجه اولیه افراد را جهت طی سایر مراحل استخدام قبل از نتیجه نهایی اعلام كرده، لیكن نظر نهایی گزینش پس از بررسی لازم قبل از اتمام دوره مهارت آموزی و صدور حكم استخدامی اعلام خواهد شد.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 17 پس از اعلام نظرگزینش در صورت مساوی بودن مجموع نمرات مكتسبه داوطلبان در آزمون كتبی مشترك و ارزیابی تكمیلی،اولویت انتخاب با داوطلبانی خواهد بود كه نمره مكتسبه آنان در آزمون استخدامی كتبی بالاتر باشد.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 17 پذیرفته شدگان نهایی مکلف هستند جهت پیگیری ادامه فرایند استخدام به اداره كل آموزش و پرورش مورد پذیرش و جهت گذراندن دوره مهارت آموزی به دانشگاه فرهنگیان مراجعه نمایند. عدم مراجعه در مهلت تعیین شده(تحت هرشرایطی) به منزله انصراف در آموزش وپرورش تلقی خواهد شد.


شرایط اختصاصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش دبیری

در این قسمت شرایط اختصاصی پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را مطابق با دفترچه آزمون استخدام دبیری آموزش و پرورش 1402 شرح داده ایم:

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 35 گذراندن دوره یكساله مهارت آموزی توسط پذیرفته شدگان

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 18با توجه به مصوب جلسه 965 مورخ 1398/4/17 شورای عالی آموزش و پرورش و همچنین تبصره 4 ماده واحده «نحوه جذب منابع انسانی درمشاغل آموزشی و تربیتی وزارت آموزش و پرورش» مصوب جلسه 833 مورخ 1399/8/27 شورای عالی انقلاب فرهنگی،هرگونه گزینش و استخدام در مشاغل آموزشی و تربیتی در آموزش و پرورش، بر اساس نیاز «برای بوم خدمت» خواهد بود كه به صورت استانی صورت میپذیرد. بنابراین بعد از طی فرایند استخدامی، خارج شدن نیرو (فرد قبول شده) از بوم خدمت استانی به منزله قطع رابطه استخدامی بوده و ابقای ردیف برای بوم استان خواهد بود.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 19فارغ التحصیلان مراكز تربیت معلم (سابق)، دانشگاه فرهنگیان و فارغ التحصیلان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی كه دارای تعهد خدمت به وزارت آموزش و پرورش میباشند، حق ثبت نام در آزمون استخدامی را ندارند.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 27 پذیرفته شدگان شغل محلهای آموزش و پرورش عشایری كه دارای چند منطقه و یا ناحیه آموزش وپرورش میباشند. تعیین محل خدمت دقیق آنان براساس نیاز، بعد از گذراندن موفقیت آمیزدوره یكساله مهارت آموزی، از طریق اداره كل آموزش و پرورش استان مربوط صرفا برای مدارس و مناطق عشایری صورت خواهدگرفت.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 30مطابق با دفترچه استخدامی دبیری 1402 محل خدمت یك منطقه آموزشی است كه حسب نیاز آموزش و پرورش جهت استخدام و اشتغال پذیرفته شدگان نهایی، در این آگهی مشخص شده است. لازم به ذكر است شهرستانهایی كه در جدول فهرست شغل محلهای اداره كل آموزش و پرورش استانها، دارای چند منطقه آموزش و پرورش میباشند، منطقه آموزش و پرورش محل خدمت فرد قبول شده (قبل از اشتغال)، توسط اداره كل آموزش و پرورش استان مربوطه در یكی از مناطق آموزش و پرورش همان شهرستان تعیین خواهد شد. 

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 40 مهارت آموزان در زمان ثبت نام در پردیس های دانشگاه فرهنگیان، ملزم به ارائه مدرك روخوانی و روانخوانی قرآن كریم و مدرك ICDL میباشند، درغیر اینصورت باید تعهد نمایند كه حداكثر یك ماه ازشروع دوره یكساله مهارت آموزی، مدارك مزبور را ارائه نمایند.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 41 پذیرفته شدگان نهایی ضمن شركت و موفقیت در دوره مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان باید در قالب برنامه سنجش صلاحیت حرفه ای معلمان و در مسیر رشد معلمی در دورههای ضمن خدمت پیشبینی شده مطابق ضوابط اعلامی وزارت آموزش و پرورش موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت معلمی گردند. گذراندن حداقل 120 ساعت ضمن خدمت مرتبط با امورتربیتی و مهارت های معلمی برای پذیرفته شدگان رشته های غیر امورتربیتی در دو سال نخست استخدام الزامی است.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 42 به منظور نگهداشت و افزایش ماندگاری نیروهای استخدام شده در دوره متوسطه و توانبخشی سازمان آموزش وپرورش استثنایی كشور، هرگونه تغییر سمت نیروهای بكار گرفته شده موضوع این آگهی به سایر مشاغل گروه معلم و كیفیت بخشی و یا انتقال ایشان به سایر دستگاههای اجرایی ممنوع است، مگر در موارد خاص كه پس از بررسی واحد طرح و برنامه استان و با تأیید مركز برنامهریزی منابع انسانی و امور اداری و حسب مورد (معاونت آموزش متوسطه، تربیت بدنی و سلامت) وزارتخانه انجام میشود. در اجرای تبصره 4 مصوبه 833 شورای انقلاب فرهنگی، خارج شدن نیرو از بوم (استان، شهرستان، منطقه و ناحیه) به منزله قطع رابطه استخدامی و ابقای ردیف برای بوم خواهد بود.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 43 باتوجه به اینكه مجوز استخدامی مشاغل آموزگارابتدایی، دبیری وهنرآموز مشترك صادر شده است، بنابراین افرادی كه درآزمون آموزگارابتدایی شركت نموده اند درصورت دارا بودن شرایط و مفاد دفترچه استخدام دبیری آموزش و پرورش می توانند دراین آزمون نیز شركت نمایند (لینک دانلود دفترچه دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ در بالای همین صفحه قرار دارد). لیكن پذیرفته نهایی آزمون آموزگارابتدایی چنانچه دردریف معرفی شدگان چند برابر این آزمون قرارگیرند ازفرایند استخدام این آزمون حذف خواهند و استخدام آنان صرفاً برای آموزگارابتدایی صورت خواهد گرفت.


شرایط سنی آزمون دبیری ۱۴۰۲

 یکی از مهم ترین شرایط استخدام آموزش و پرورش، شرایط سنی است. شرایط سنی آزمون دبیری، در دفترچه آزمون استخدامی در چندین بند و تبصره اعلام شده است. در ادامه شرایط سنی آزمون دبیری 1402 را به صورت کامل شرح داده ایم:

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 16 داشتن حداقل سن بیست (20) سال تمام و داشتن حداكثر چهل (40) سال تمام (لیسانس و فوق لیسانس)

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 16 جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یك سال اسارت و بالاتر، از شرط حداكثر سن معاف می باشند.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 16 موارد ذیل به شرط ارائه مدارك و مستندات لازم از مراجع ذیربط، به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 17پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 48 داوطلبانی كه در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشكی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 48 داوطلبانی كه در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 4 به موجب تبصره 2 ماده واحده» نحوه جذب منابع انسانی در مشاغل آموزشی و تربیتی وزارت آموزش و پرورش مصوب جلسه 833 مورخ 1399/8/27 شورای عالی انقلاب فرهنگی، مدت همكاری تمام وقت افرادی كه به استناد یكی از قوانین ومقررات موضوع هبا واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همكاری كردهاند از حداكثر سن برای شركت در آزمون های استخدامی وزارت آموزش و پرورش كسر می شود.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 4 به موجب بند (الف) ماده 15 (مندرج در دفترچه  آزمون استخدامی دبیری) قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، داوطلبان مشمول قانون مزبور به ازای تاهل و نیز داشتن هر فرزند، یكسال تا حداكثر پنج سال (5) به سقف محدوده سنی اضافه خواهد شد. امتیازات فوق الذكر، مشروط به آن است كه نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای 2/5 نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت كشور در زمان برگزاری امتحان مشترك فراگیر است.


دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 52

اعلام نتایج آزمون استخدام دبیری آموزش و پرورش 1402

مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دبیری، آموزش و پرورش، زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش (دبیری) را حداكثر تا تاریخ 1402/05/26 اعلام کرده است. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون استخدامی دبیری، در کانال خبری ما عضو شوید:

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 3


تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 54


مشاوره تلفنی برای آزمون استخدامی دبیری 

در این مقاله، تمامی نکات مهم مندرج در دفترچه آزمون استخدامی دبیری را شرح داده ایم. داوطلبان می توانند در زمینه نحوه و شرایط استخدام آموزش و پرورش و جزئیات دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در رشته های دبیری و هنر آموز 1402، با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرند. علاوه براین برای رفاه حال داوطلبان، امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری، به صورت تلفنی فراهم شده است.

می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور، با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید و کارت ورود به جلسه خود را از کارشناسان سامانه مشاور تلفنی، بخواهید.

شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 در سراسر کشور؛ در صورتی که شماره پرونده داوطلبی خود را گم کرده اید و یا درصورتی که بعد از دانلود دفترچه دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ و مطالعه دفترچه مذکور با سوال و ابهام روبرو شده اید، می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح 12 شب، با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. کارشناسان سامانه مشاور تلفنی، از طریق سیستم مشاوره تلفنی، راهنما و پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند.


دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402 55 در ادامه بخوانید: بازیابی شماره پرونده آزمون استخدامی آموزش و پرورش


به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه آزمون استخدام آموزش و پرورش

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی