کد خبر : 3848
- بازدید

حذف ترم تحصیلی بدون احتساب سنوات در اردیبهشت 99


جهت مشاوره در زمینه حذف ترم تحصیلی بدون احتساب سنوات در اردیبهشت 99

در این مقاله از نحوه شرایط حذف ترم تحصیلی بدون احتساب سنوات سال 99 مطلع می شوید. دانشجویان واجد شرایط مجاز به حذف ترم تحصیلی بدون احتساب سنوات در سال تحصیلی 98-99 می باشند. بعد از انتشار خبر امکان حذف ترم تحصیلی، سوالی که برای بسیاری از دانشجویان مطرح شده این است که آیا دانشجویان باید برای حذف ترم تحصیلی اقدام کنند و یا دانشگاه مراحل حذف را انجام می دهد؟ آیا هزینه پرداخت شده بابت شهریه به حساب دانشجویان بازگردانده می شود و بسیاری سوالات دیگر که با موضوع حذف ترم تحصیلی دانشجویان بدون احتساب سنوات ایجاد شده است.

حذف ترم تحصیلی بدون احتساب سنوات سال 98-99

حذف ترم تحصیلی بدون احتساب سنوات در سال 99 به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان پذیر است. در این قسمت میخوانید که در چه صورت می توانید حذف ترم تحصیلی سال 99 بدون احتساب سنوات را انجام دهید.

حذف ترم تحصیلی بدون احتساب سنوات

معاونت آموزشی وزارت علوم اعلام کرد، مطابق ابلاغ بخشنامه‌ به دانشگاه‌ها، حذف نیمسال تحصیلی ۹۹-۹۸ بدون احتساب در سنوات به درخواست دانشجو انجام می شود. دانشجویانی که تمایل به حذف نیمسال تحصیلی 99 دارند لازم است برای ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

دانشجویان گرامی شما می توانید برای ثبت درخواست حذف ترم تحصیلی دانشگاه ها بدون احتساب سنوات با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید:

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613

تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612


حذف ترم تحصیلی بدون احتساب سنوات

شرایط حذف ترم تحصیلی دانشگاه بدون احتساب سنوات در سال 99

شرایط حذف ترم تحصیلی 99 بدون احتساب سنوات در سال 99 مطابق با ابلاغیه درباره حذف ترم تحصیلی به شرح زیر است. حذف ترم تحصیلی دانشگاه ها بدون احتساب سنوات برای تمام دانشجویان امکانپذیر نیست.

  1. مجاز بودن حذف نیمسال تحصیلی ۹۹ – ۹۸ بدون احتساب در سنوات برای دانشجویانی است که دانشگاه آنان قادر به ارائه دروس به صورت الکترونیکی یا روش های آموزش از راه دور نمی باشد.
  2. دانشجویان باید درخواست حذف این نیمسال را از سنوات تحصیلی خود به دانشگاه اعلام کنند. به تشخیص معاون آموزشی و رئیس دانشگاه بررسی و تصمیم‌گیری شود.
  3. دانشجویان در صورت تایید شورای مقابله با کرونا برای تعطیلی دانشگاه ها و عدم امکان برگزاری دوره های آموزشی از راه دور، می توانند برای حذف ترم تحصیلی بدون سنوات اقدام نمایند.

نحوه حذف ترم بدون احتساب سنوات در سال 99

  1. حذف یک یا چند درس، بی توجه به لزوم رعایت حداقل واحد‌های انتخابی در هر نیمسال
  2. حذف کامل واحد‌های درسی نیمسال در صورت تقاضای دانشجو مجازاست
  3. نیمسال حذف شده جزو سنوات تحصیل دانشجو محسوب نمی‌شود.

منابع :

جهت مشاوره در زمینه حذف ترم تحصیلی بدون احتساب سنوات در اردیبهشت 99
خرید بسته
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3810
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: − 1 = 6

نصب اپ دانش آموزی