کد خبر : 35140
- بازدید

جواب هدایت تحصیلی نهم کی میاد


جهت مشاوره در زمینه جواب هدایت تحصیلی نهم کی میاد

جواب هدایت تحصیلی نهم کی میاد

جواب هدایت تحصیلی نهم کی میاد…

جواب هدایت تحصیلی برای دانش آموزان تجدیدی و هدایت تحصیلی مجدد، در مهر 1401 می آید. دانش آموزان پایه نهم که در انتخاب رشته نهم به دهم سال 1401-1402 در سامانه پادا شرکت کرده اند، می توانند در زمان اعلام شده برای مشاهده نتایج انتخاب رشته به سامانه دانش آموزی پادا مراجعه نمایند.

  • نحوه محاسبه هدایت تحصیلی پایه نهم
  • نحوه محاسبه معدل پایه نهم
  • جواب هدایت تحصیلی نهم

زمان دریافت جواب هدایت تحصیلی نهم 1401-1402

هر سال زمان دریافت جواب هدایت تحصیلی نهم 1401-1402، بعد از انتشار کارنامه نتایح امتحانات پایان سال تحصیلی است. اما دو گروه از دانش آموزان در مهر ماه منتظر دریافت جواب هدایت تحصیلی نهم خواهند بود:

1- گروهی از دانش آموزان که در امتحانات خرداد ماه موفق به کسب نمره قبولی نشده اند و در امتحانات شهریور شرکت کرده اند

2- دانش آموزانی که موفق به کسب امتیاز لازم برای انتخاب رشته دلخواه خود نشده اند و در شهریور ماه در امتحانات شرکت کرده اند تا از فرصت کسب نمره و امتیاز لازم برای انتخاب رشته مورد نظر خود استفاده کنند.

اخبار جدید در زمینه نحوه محاسبه هدایت تحصیلی پایه نهم و زمان اعلام نتایج هدایت تحصیلی پایه نهم، در این مقاله اطلاع رسانی می شود.

نحوه دریافت نتایج هدایت تحصیلی پایه نهم ۱۴۰۱-۱۴۰۲

سامانه پادا پرونده الکترونیکی جامع تمامی دانش اموزان در سراسر کشور است. کلیه مراحل ثبت نام در مدارس، انتشار کارنامه دانش آموزی، انجام مراحل انتخاب رشته و هدایت تحصیلی و اعلام نتایج هدایت تحصیلی پایه نهم توسط سامانه پادا انجام می شود. بنابراین دانش اموزان پایه نهم می توانند در زمان اعلام شده برای اعلام نتایج پایه نهم، به سامانه دانش آموزی پادا به نشانی pada.medu.ir مراجعه نمایند. همچنین می توانید برای دریافت جواب هدایت تحصیلی نهم از طریق شماره تلفن های مندرج در این مقاله با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید. نتایج انتخاب رشته و هدایت تحصیلی خود را از کارشناسان این سامانه بخواهید.

کانال تلگرام مدارس


جهت مشاوره در زمینه جواب هدایت تحصیلی نهم کی میاد
خرید بسته
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3669
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: + 40 = 45

نصب اپ دانش آموزی
اینستاگرام