جهت مشاوره در زمینه جواب هدایت تحصیلی نهم کی میاد

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 35140

جواب هدایت تحصیلی نهم کی میاد

جواب هدایت تحصیلی نهم کی میاد

جواب هدایت تحصیلی نهم کی میاد…

جواب هدایت تحصیلی از 18 تیر ماه سال 1403 می آید. دانش آموزان پایه نهم که در انتخاب رشته نهم به دهم سال 1402-1403 در زمان اعلام شده برای مشاهده نتایج هدایت تحصیلی به سامانه دانش آموزی مای مدیو مراجعه نمایند. هدایت تحصیلی، دانش‌آموزان را در بهبود عملکرد تحصیلی و اولویت‌بندی رشته‌های مورد نظر بر اساس استعداد و علاقه آن‌ها، مشاوره و راهنمایی می‌کند و بر اساس اعلام مسئولان مربوطه، صدور نمون‌برگ هدایت تحصیلی پایه نهمی‌ها از فردا، هجدهم تیر آغاز می‌شود

  •  نحوه محاسبه هدایت تحصیلی پایه نهم
  • نحوه محاسبه معدل پایه نهم
  • جواب هدایت تحصیلی نهم

زمان دریافت جواب هدایت تحصیلی نهم 1402-1403

هر سال زمان دریافت جواب هدایت تحصیلی نهم 1402-1403، بعد از انتشار کارنامه نتایح امتحانات پایان سال تحصیلی است. اما دو گروه از دانش آموزان در تیر ماه منتظر دریافت جواب هدایت تحصیلی نهم خواهند بود:

صدور نمون‌برگ هدایت تحصیلی پایه نهمی‌ها از فردا ۱۸ تیر آغاز می‌شود و فرایند ثبت‌نام دانش‌آموزان در پایه دهم پس از صدور نمون‌برگ هدایت تحصیلی برای دانش آموزان اولویت (الف) از روزهای آتی آغاز و تا ۴ مرداد ادامه خواهد داشت.

1- گروهی از دانش آموزان که در امتحانات خرداد ماه موفق به کسب نمره قبولی نشده اند و در امتحانات شهریور شرکت کرده اند

2- دانش آموزانی که موفق به کسب امتیاز لازم برای انتخاب رشته دلخواه خود نشده اند و در شهریور ماه در امتحانات شرکت کرده اند تا از فرصت کسب نمره و امتیاز لازم برای انتخاب رشته مورد نظر خود استفاده کنند.

اخبار جدید در زمینه نحوه محاسبه هدایت تحصیلی پایه نهم و زمان اعلام نتایج هدایت تحصیلی پایه نهم، در این مقاله اطلاع رسانی می شود.

نحوه دریافت نتایج هدایت تحصیلی پایه نهم 1402-1403

سامانه مای مدیو پرونده الکترونیکی جامع تمامی دانش اموزان در سراسر کشور است. کلیه مراحل ثبت نام در مدارس، انتشار کارنامه دانش آموزی، انجام مراحل انتخاب رشته و هدایت تحصیلی و اعلام نتایج هدایت تحصیلی پایه نهم توسط سامانه مای مدیو انجام می شود. بنابراین دانش اموزان پایه نهم می توانند در زمان اعلام شده برای اعلام نتایج پایه نهم، به سامانه دانش آموزی مای مدیو به نشانی my.medu.ir مراجعه نمایند. همچنین می توانید برای دریافت جواب هدایت تحصیلی نهم از طریق شماره تلفن های مندرج در این مقاله با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید. نتایج انتخاب رشته و هدایت تحصیلی خود را از کارشناسان این سامانه بخواهید.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه جواب هدایت تحصیلی نهم کی میاد

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 3 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی