جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان همدان و شهریه این مدارس

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 68586

جدیدترین لیست مدارس تیزهوشان همدان + آدرس و تلفن

در این مقاله، جدیدترین لیست مدارس تیزهوشان همدان را به همراه آدرس و تلفن در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. با ثبت نام در مدارس تیزهوشان همدان، می توانید آینده درخشان فرزند خود را تضمین کنید. مدارس تیزهوشان که با عنوان مدارس سمپاد نیز شناخته می شوند، سطح علمی بسیار بالایی دارند. تراز علمی در این مدرسه ها قابل قیاس با مدارس معمولی و نمونه دولتی نیست. از این جهت می توان گفت، دانش آموزانی که در این مدارس تحصیل می کنند، شانس بیشتری در قبولی کنکور سراسری دارند. به همین دلیل می توانند در دانشگاه های معتبر سراسر ایران، تحصیلات خود را ادامه دهند.

اگر ساکن استان همدان هستید، از ثبت نام در مدارس سمپاد همدان غافل نشوید. مدارس تیزهوشان این استان، در لیست مدارس برتر ایران قرار می گیرند. همچنین بورسیه تحصیلی به تعداد بالایی از دانش آموزان مدارس سمپاد این استان ارائه می شود. برای راهیابی به مدارس تیزهوشان همدان باید در آزمون سمپاد شرکت کنید.

این آزمون به صورت کشوری برگزار می شود و تنها دانش آموزان ممتاز و واجد شرایط می توانند در آن ثبت نام کنند. توجه داشته باشید که شرایط ثبت نام آزمون سمپاد در مقاطع متوسطه اول و دوم با یکدیگر متفاوت است. همچنین این شرایط تغییر پذیر نیستند و برای تمامی متقاضیان صدق می کنند. آزمون سمپاد، یک آزمون استعداد تحلیلی است که متقاضیان آن رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند.

توجه داشته باشید که هر چه معدل بالاتری در پایه تحصیلی ششم و نهم کسب کنید، می توانید شانس قبولی خود در این آزمون را افزایش دهید. در ادامه، با کارشناسان مشاوره تحصیلی تلفنی همراه شوید تا شما را با حقایق ناگفته آزمون و مدارس سمپاد و شرایط ثبت نام آن ها آشنا کنند. (تماس از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613)لیست مدارس سمپاد همدان

مدارس تیزهوشان یا سمپاد، سطح علمی بسیار بالایی دارند. از این جهت هر پدر و مادری آرزو دارد که فرزندش در این مدارس تحصیل کند. برای این که بتوانید بهترین مدرسه سمپاد در شهر خود را انتخاب کنید، باید به لیست مدارس سمپاد ایران مراجعه کنید. در این لیست، مشخصات کامل مدارس تیزهوشان همدان نیز به چشم می خورد. مدارس سمپاد این استان به صورت ناحیه ای دسته بندی شده اند.

در هر ناحیه حداقل یک مدرسه دخترانه و یک مدرسه پسرانه سمپاد قرار دارد. البته باید بدانید که ظرفیت این مدرسه ها از پیش تعیین شده و تعداد محدودی از دانش آموزان توانایی ثبت نام در آن ها را دارند. در ادامه، کامل ترین لیست مدارس سمپاد استان همدان را در اختیارتان قرار می دهیم تا بتوانید بهترین مدرسه ناحیه خود را انتخاب کنید.

ناحیه مقطع جنسیت مدرسه نام مدرسه شماره تماس آدرس
همدان ۱ متوسطه اول دخترانه فرزانگان ۱ 08138222440-38244500 همدان انتهای سعیدیه تقاطع بلوار ارم و جوان کوچه شهبازی دبیرستان فرزانگان دوره اول
همدان ۲ متوسطه اول دخترانه فرزانگان ۲ *** ***
همدان ۱ متوسطه اول پسرانه علامه حلی 08138223277 همدان انتهای خیابان سعیدیه جنب مجتمع فرهنگی ورزشی ایثار دبیرستان دوره اول علامه حلی 1

ناحیه مقطع جنسیت نام مدرسه شماره تماس آدرس
همدان ۱ متوسطه دوم پسرانه علامه حلی ۱ 08138222420 همدان انتهای بلوار ارم نرسیده به استخر شهدای غواص
همدان ۲ متوسطه دوم پسرانه علامه حلی ۲ 08138217089 اعتمادیه، انتهای بلوار بهارستان
همدان ۱ متوسطه دوم دخترانه فرزانگان ۱ 08138242720 همدان ابتدای بلوارجوان انتهای بلوارآزادی انتهای سعیدیه
همدان ۲ متوسطه دوم دخترانه فرزانگان ۲ 08138240016 همدان میدان پیش آهنگی بلوار خرم رودی روبه روی مسجد قائم


آدرس مدارس تیزهوشان همدان

لیست مدارس تیزهوشان همدان

هر مدرسه در یک ناحیه مخصوص قرار دارد و از ظرفیت محدودی برخوردار است. به همین دلیل دانش آموزانی که در همان ناحیه زندگی می کنند، برای ثبت نام در اولویت قرار می گیرند. بدین منظور نخستین گام برای انتخاب بهترین مدرسه از مدارس تیزهوشان همدان را می توان، شناسایی موقعیت و آدرس آن دانست. در صورتی که آدرس مدارس را پیدا نکردید، می توانید از لوکیشن آن ها برای مسیریابی کمک بگیرید. در لیست ارائه شده، آدرس دقیق هر مدرسه و شماره تلفن آن ها مشاهده می شود.سایت مدارس تیزهوشان همدان

سایت مدارس سمپاد همدان با سایت ثبت نام آزمون این مدارس، متفاوت است. برای ثبت نام در آزمون سمپاد، باید به سامانه ملی استعدادهای درخشان مراجعه کنید. اما برای اطلاع از اخبار مدارس، ساعات بازگشایی آن ها و … باید به سایت انحصاری مدرسه مورد نظر مراجعه فرمایید. جهت دستیابی به سایت مدرسه، باید نام و ناحیه آن را در مرورگر اینترنتی خود جستجو کنید. نحوه ثبت نام حضوری در مدارس سمپاد، مدارک مورد نیاز ثبت نام، ظرفیت و … از طریق سایت مدرسه مورد نظر اطلاع رسانی می شوند. پس از ثبت نام در مدرسه نیز با داشتن نام کاربری و رمز عبور، می توانید وارد پنل دانش آموزی شوید و نمرات خود را مشاهده کنید.شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان همدان

جهت آشنایی با شرایط کامل ثبت نام مدارس سمپاد همدان بایددفترچه مربوط به ثبت نام مدارس تیزهوشان برای این سال تحصیلی را دانلود کنید. این دفترچه به طور جامع پیش نیازهای لازم برای شرکت در آزمون و قبولی موفق در مدارس تیزهوشان را بیان می کند و برای هر دو گروه متقاضی دوره اول و دوم متوسطه، یکسان است و نیازی به دانلود دفترچه های جداگانه برای هر گروه نیست.

از آنجایی که مدارس تیزهوشان سطح علمی بالا و ظرفیت محدودی دارند، تنها دانش آموزان واجد شرایط می توانند برای ثبت نام آن ها اقدام کنند. برای اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس سمپاد همدان می توانید به دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان مراجعه کنید. البته در ادامه، شرایط لازم برای ثبت نام در این مدارس را شرح می دهیم. در ابتدا باید بدانید که شرایط ثبت نام در پایه ششم به هفتم، با پایه نهم به دهم، متفاوت است. دانش آموزانی که قصد ثبت نام در پایه ششم به هفتم را دارند، باید برای تمام دروس پنجم و ششم، نمره خیلی خوب را کسب کنند.

البته دانش آموزانی که تنها در یک درس، نمره خوب کسب نمایند نیز، واجد شرایط ثبت نام هستند. توجه داشته باشید که این شرط، تنها برای دانش آموزان مقطع متوسطه اول صدق می کند. دانش آموزان متوسطه دوم که قصد ادامه تحصیل در پایه نهم به دهم را دارند، باید گواهی اشتغال به تحصیل پایه نهم را ارائه دهند. همچنین باید در پایه هشتم، حداقل معدل ۱۹ را کسب کنند. دانش آموزانی که واجد شرایط باشند، می توانند در آزمون سمپاد کشوری ثبت نام نمایند.

در صورت کسب نمره قبولی در این آزمون، می توانید به صورت حضوری برای ثبت نام اقدام کنید. دانش آموزانی که مشغول به تحصیل در پایه نهم مدارس تیزهوشان همدان هستند، می توانند با کسب معدل حداقل 18 در امتحانات خرداد، برای پایه دهم ثبت نام کنند. توجه داشته باشید که این دسته از دانش آموزان، نیازی به شرکت مجدد در آزمون سمپاد ندارند.

  • تمامی فرآیند ثبت نام به صورت اینترنتی توسط داوطلبان انجام خواهد شد و مدارس محل تحصیل دانش آموزان در خصوص این موضوع مسئولیتی ندارند.
  • کارت ورود به جلسه (شامل: نام، نام خانوادگی و سایر مشخصات فردي، عكس داوطلب، مدارس استعدادهاي درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه)، هفت روز قبل از تاریخ برگزاري تا روز برگزاري آزمون، از طریق سامانه ثبت نام به نشانی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.
  • توجه: شرکت داوطلبان در جلسه آزمون، بدون ارائه کارت ورود به جلسه، ممنوع است هرگونه تغییر احتمالی در زمان و ساعت برگزاري آزمون از طریق مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش و سازمان ملی پرورش استعدادهاي درخشان اعمال خواهد شد. برای همین دانش آموزان باید به اطلاعیه های صادر شده توجه کنند.

هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان همدان

لیست مدارس تیزهوشان همدان

هزینه ثبت نام مدارس سمپاد همدان به عوامل متعددی بستگی دارد. با این حال، سازمان استعدادهای درخشان هر ساله تعرفه جدیدی برای ثبت نام مدارس سمپاد اعلام می کند. بر اساس جدیدترین بخشنامه این سازمان، شهریه مدارس سمپاد در این سال تحصیلی به شرح زیر است:

مقطع تحصیلی حداقل هزینه ثبت نام حداکثر هزینه ثبت نام نحوه پرداخت
متوسطه اول (ششم به هفتم) ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ۹ میلیون تومان نقد و اقساطی
متوسطه دوم (نهم به دهم) ۶ میلیون تومان ۱۴ میلیون تومان نقد و اقساطی

البته توجه داشته باشید که هزینه اعلام شده بر اساس ناحیه مدرسه، امکانات آموزشی، تراز علمی و … متغیر است. هرچه تراز علمی مدرسه مورد نظر شما بالاتر باشد، مسلماً هزینه شهریه آن نیز بیشتر می شود. با این حال تمامی مدارس تیزهوشان همدان، طرح های اقساطی را برای پرداخت شهریه در اختیار اولیا قرار می دهند.زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان همدان

زمان ثبت نام مدارس سمپاد همدان، برای دانش آموزان اهمیت بسیار زیادی دارد. مدت زمان ثبت نام در این آزمون بسیار محدود است و دانش آموزان باید در تاریخ مقرر شده، نسبت به انجام آن اقدام کنند. بر اساس جدید ترین بخشنامه آموزش و پرورش، تاریخ ثبت نام در آزمون سمپاد، فروردین ماه است.

تاریخ اعلام شده برای پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم، صدق می کند. توجه داشته باشید مهلت ثبت نام تمدید نمی شود. از این جهت در روزهای نخست فعال سازی سایت ثبت نام، نسبت به نام نویسی اقدام کنید. زیرا که در روزهای پایانی، با شلوغی سایت و کند بودن سرور آن مواجه می شوید.سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان همدان

جدیدترین لیست مدارس تیزهوشان همدان + آدرس و تلفن 1

برای ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان باید به سایت my.medu.ir مراجعه کنید. توجه داشته باشید که سایت ثبت نام مدارس سمپاد همدان تنها در تاریخ های اعلام شده در دسترس قرار می گیرد. تمامی دانش آموزان پایه ششم به هفتم و نهم به دهم، با مراجعه به این سایت می توانند ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهند.

همچنین جهت اطلاع از تمامی اخبار مربوط به آزمون سمپاد و مدارس تیزهوشان همدان، باید به سایت فوق مراجعه کنید. البته دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت my.medu.ir نیز، ثبت نام خود را انجام دهند. توجه داشته باشید که پس از ثبت نام، باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنید. کارت های ورود به جلسه نیز از طریق سایت my.medu.ir، در دسترس داوطلبان قرار می گیرند.

راهنمای ثبت نام مدارس تیزهوشان همدان

ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام تا تاریخ موقر در سایت، امکان پذیر نیست. از این جهت باید اطلاعات فردی و تحصیلی خود را به درستی و با دقت در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می شود که قبل از نام نویسی در سایت آزمون، از راهنمای تصویری ثبت نام مدارس سمپاد همدان کمک بگیرید. راهنمای تصویری، میزان خطا و اشتباه در مراحل ثبت نام را به حداقل می رساند.

جدیدترین لیست مدارس تیزهوشان همدان + آدرس و تلفن 2

در مرحله اول باید وارد سایت my.medu.ir شوید و گزینه “آموزشی” را انتخاب کنید.

در صفحه جدید، گزینه های متعددی برای شما نمایش داده می شوند که در بین آن ها، باید “آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان” را انتخاب نمایید. در این مرحله، صفحه ای با عنوان ورود به سامانه پدیدار می شود که باید فیلدها را با نام کاربری و رمز عبور کامل کنید. دانش آموزانی که قبل از ورود به سامانه، در سایت ثبت نام کرده اند، باید کد ملی خود را در قسمت نام کاربری و رمز عبور خود را در فیلد مربوطه وارد کنند.

در غیر این صورت، اول باید در سایت ثبت نام کنید و سپس وارد سامانه شوید، در صورت فراموشی رمز عبور، بازیابی آن از طریق همین صفحه امکان پذیر است. در صفحه جدید فرم های ثبت نام پایه ششم به هفتم و نهم به دهم نمایش داده می شوند. هر دانش آموز باید متناسب با مقطع و پایه خود، نسبت به تکمیل فرم ها اقدام کند. توجه داشته باشید که پس از تکمیل فرم، حتما آن را ذخیره کنید و سپس وارد مرحله بعد شوید.

جدیدترین لیست مدارس تیزهوشان همدان + آدرس و تلفن 3

دانش آموزان در صفحه جدید باید مدارس سمپاد مورد نظر خود را انتخاب کنند. توجه داشته باشید که هر دانش آموز، تنها مجاز به انتخاب ۳ مدرسه است. از این جهت مدارسی که به محل سکونت شما نزدیک تر هستند را در اولویت قرار دهید.

در مرحله بعدی، به درگاه پرداخت اینترنتی منتقل می شوید که پس از آن، کد پیگیری ثبت نام در اختیارتان قرار می گیرد.

جدیدترین لیست مدارس تیزهوشان همدان + آدرس و تلفن 4

کد ارائه شده را پرینت بگیرید یا آن را یادداشت کنید. اگر مراحل ثبت نام را به درستی انجام ندهید، کد پیگیری به شما ارائه نمی شود. در این شرایط، باید تمام مراحل ذکر شده را مجدداً انجام دهید. همچنین شما می توانید تا آخرین روز اعلام شده، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید.ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان همدان

ظرفیت پذیرش مدارس سمپاد همدان به ناحیه مورد نظر بستگی دارد. اما بر اساس بخشنامه جدید سازمان استعداد های درخشان، ظرفیت مدارس سمپاد متوسطه اول، به طور تقریبی حداقل ۴۰ و حداکثر ۶۰ نفر است. در حالی که ظرفیت مدارس متوسطه دوم کاهش داشته و به طور حدودی، حداقل ۳۰ و حداکثر ۵۰ متقاضی می توانند در این مدارس ثبت نام کنند.

پذیرش دانش آموزان شرکت کننده در آزمون، براي ورود به دبیرستان های دوره اول و دوم استعدادهاي درخشان صرفاً در اولویت های انتخابی دانش آموز و بر اساس رتبه و امتیاز کل آزمون ورودي خواهد بود.

پذیرش داوطلبان دوره دوم متوسطه صرفاً براساس رشته انتخابی صورت می پذیرد و در صورت عدم قبولی در رشته انتخابی، امكان اعمال قبولی در سایر رشته ها وجود ندارد.

در حال حاضر آزمون سمپاد سال جدید، منبع خاصی ندارد و دانش آموزان می توانند از انواع کتاب های IQ و تیزهوشان استفاده کنند. لازم به یادآوری است که سوالات هوش و استعداد تحلیلی در اولویت هستند و برای پاسخ به آن ها، باید نمونه سوالات سال های گذشته را مطالعه کنید.محتوای آزمونی مدارس تیزهوشان همدان

برای موفقیت در آزمون سمپاد پیش رو، از نمونه سوالات سال های گذشته غافل نشوید. اکثر سوالات در آزمون جدید، برگرفته از سوالات تحلیلی سال های گذشته هستند. از این جهت حتما چند دوره از نمونه سوالات مدارس سمپاد همدان را مطالعه کنید.

دانش آموزان در آزمون ورودی پایه هفتم در مدارس تیزهوشان باید به سوالات چهار گزینه ای، پاسخ دهند. این سوالات منظور سنجش هوش، استعداد و خلاقیت دانش آموزان توسط متخصصان و کارشناسان این حوزه طراحی می شود. به ازاء هر پاسخ صحیح، 3 نمرۀ مثبت و به ازاء هر پاسخ غلط، 1نمرۀ منفی براي داوطلب در نظر گرفته می شود. سوالات بدون پاسخ، نمره ای ندارند. اما چنانچه داوطلب در سؤالی بیش از یك گزینه را علامت زده باشد، 1 نمرۀ منفی براي او منظور خواهد شد.

اما دانش آموزان باید به این نکته توجه داشته باشند که تربیت بدنی و شایستگی عمومی جزء مواد درسی محسوب می شود.

کلیه سوالات مربوط به پایه دوم بر دو دسته «استعداد تحلیلی» و «استعداد تحصیلی» طراحی می شوند، به نحوی که ٪50 امتیاز آزمون مربوط به سوالات « استعداد تحلیلی» و ٪50 آن مربوط به سوالات «استعداد تحصیلی» است. امتیاز آزمون، از طریق بررسی نمره کل استعداد تحلیلی و تحصیلی به نسبت ٪50 و ٪50 محاسبه و به صورت یک عدد بین100،000 و 33٬333- تعیین می شود.


لیست مدارس تیزهوشان همدان

ثبت نام مدارس تیزهوشان همدان متوسطه اول

ثبت نام در مدارس سمپاد همدان متوسطه اول، تنها با کسب نمره قبولی در آزمون هوش امکان پذیر است. این آزمون هر ساله توسط سازمان ملی استعداد های درخشان برگزار می شود. البته قبل از ثبت نام در آزمون و مدارس سمپاد باید شرایط خود را در نظر بگیرید. یکی از شرایط ثبت نام در این مدارس، کسب نمره خیلی خوب در تمام دروس پنجم و ششم است. در صورتی که واجد این شرط باشید، می توانید در مدارس سمپاد ثبت نام کنید.

ثبت نام مدارس سمپاد همدان ششم به هفتم با آزمون هوش آغاز می شد. دانش آموزانی که قصد تحصیل در این پایه را دارند، باید استعداد تحلیلی خود را تقویت کنند. دلیل این امر این است که در آزمون پیش رو، استعداد تحصیلی اهمیت بسیار کمی دارد و اکثر سوالات بر اساس سنجش هوش طراحی می شوند.ثبت نام مدارس تیزهوشان همدان متوسطه دوم

جهت ثبت نام در مدارس سمپاد متوسطه دوم، باید حداقل معدل ۱۹ را در پایه نهم کسب کنید. توجه داشته باشید که شرط معدل برای ثبت نام در این مقطع اهمیت بسیار زیادی دارد. مسلماً دانش آموزانی که معدل آن ها بیشتر از ۱۹ است، شانس بیشتری برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان همدان دارند. البته دانش آموزان نهم مدارس سمپاد، با معدل 18 نیز می توانند وارد پایه دهم شوند.آزمون ورودی مدارس تیزهوشان همدان

آزمون ورودی مدارس سمپاد همدان همان آزمون سنجش هوش است که هر ساله به صورت کشوری برگزار می شود. از آنجایی که هر مدرسه ظرفیت محدودی دارد، تنها متقاضیان با معدل بالا، می توانند در آزمون شرکت کنند. توجه داشته باشید که هیچ آزمون دیگری غیر از آزمون سمپاد برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان برگزار نمی شود. البته مدارسی که متقاضیان زیادی دارند، یک آزمون جداگانه نیز برای انتخاب بهترین دانش آموزان برگزار می کنند. این آزمون به صورت خصوصی توسط مدارس و پس از اعلام نتایج آزمون سمپاد کشوری، انجام می گیرد.لیست مدارس تیزهوشان همدان

مشاوره قبولی در آزمون مدارس سمپاد همدان

تعداد شرکت کنندگان در آزمون کشوری سمپاد هر ساله بیشتر می شود. از این جهت قبولی در آزمون پیش رو بسیار سخت و طاقت فرسا است. برای این که بتوانید برنامه مطالعاتی موثری برای این آزمون داشته باشید، به یک مشاور حرفه ای نیاز دارید. علاوه بر این، مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان همدان، به شما کمک می کند که نتایج آزمون را به درستی تحلیل کرده و بهترین مدرسه را انتخاب کنید.

مشاوران تحصیلی، یاری رسان شما در پیمودن مسیر موفقیت هستند. می توانید جهت ارتباط با کارشناسان این سامانه،  از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید. همچنین با عضویت در سرویس خبری خبرینو، از جدید ترین اخبار ثبت نام مدارس تیزهوشان همدان آگاه می شوید.اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان همدان

اعلام نتایج آزمون مدارس سمپاد همدان در هفته اول یا دوم مرداد ماه، مشخص می شود. پس از اعلام نتایج، دانش آموزان می توانند برای ثبت نام حضوری به مدرسه مورد نظر مراجعه کنند. جهت مشاهده اعلام نتایج در تاریخ اعلام شده وارد my.medu.ir شوید. در صورتی که نسبت به نتایج اعتراض دارید، می توانید فرم اعتراض را در سایت تکمیل کنید. البته توجه داشته باشید که برای اعتراض، باید دو هفته بعد از اعلام نتایج اقدام کنید.سوالات متداول

آیا اتباع غیر ایرانی می توانند در آزمون سمپاد شرکت کنند؟

بله؛ در صورتی که اتباع دارای شناسنامه و اقامت قانونی باشند، می توانند در سایت آزمون ثبت نام کنند.

دانش آموزانی که در مدارس سمپاد تحصیل می کنند، با چه شرایطی می توانند وارد پایه تحصیلی بعدی شوند؟

این دانش آموزان نیازی به شرکت در آزمون ندارند و با کسب معدل حداقل 18 می توانند در پایه دهم ثبت نام کنند.

آیا آزمون مجددی برای جاماندگان برگزار می شود؟

خیر، جاماندگان آزمون سمپاد می توانند در سال آینده برای نام نویسی اقدام کنند.

در چه زمانی می توان اطلاعات شخصی را در سایت ثبت نام ویرایش کرد؟

در زمان تمدید تاریخ ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه، می توانید اطلاعات خود را ویرایش کنید.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان همدان و شهریه این مدارس

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی