کد خبر : 58193
- بازدید

ثبت کارنامه دانش آموزان در سیدا با گوشی همراه


جهت مشاوره در زمینه ثبت کارنامه دانش آموزان در سیدا با گوشی همراه

ثبت کارنامه دانش آموزان در سیدا با گوشی

در  این مقاله  قصد داریم آموزش ثبت نمرات کارنامه دانش آموزان در سیدا با گوشی همراه و همچنین مراحل ثبت کارنامه  در سیدا با گوشی را بصورت تصویری و با فیلم  نشان دهیم.ثبت کارنامه توصیفی دانش آموزان  در سیدا با گوشی ، یکی از روش هایی است که بخاطر در دسترس بودن گوشی، آسان و به صرفه است. از مزایای این روش این است که در هر زمانی می توانید استفاده کنید و به راحتی در زمان صرفه جویی به عمل آوردید.

ثبت کارنامه توصیفی دانش آموزان  در سیدا

برای ثبت کارنامه در سیدا با گوشی ابتدا وارد سایت سیدا به نشانی Sida medu ir  می شوید.


بعد رمز نام کاربری و رمز عبور خود را مطابق شکل زیر در کادر ظاهر شده می نویسید و ورود کاربران را انتخاب می کنید تا وارد پنل شخصی خود شوید.

در این مرحله برای ثبت کارنامه در سیدا با گوشی همراه مطابق با تصویر زیر گزینه” عملیات ضمن خدمت” را اتخاب می کنید، سپس “لیست کلاس و ورد نتایج” و بعد از آن “ورود نتایج از طریق کلاس توصیفی” را علامت می زنید.در مرحله بعدی، درس مورد نظر را انتخاب می کنید مثلا در اینجا تربیت بدنی را انتخاب کرده ایم. سپس نوبت تحصیل را انتخاب کنید.
در این مرحله  برای ثبت کارنامه توصیفی دانش آموزان در سیدا بعد از انتخاب نوبت مورد نظر، مثلا نوبت دوم لیست دانش آموزان را مشاهده می کنید با یک بار کلیک کردن عدد 1(خیلی خوب) -دو بار کلیک عدد 2(خوب) -سه بار کلیک عدد 3(قابل قبول)- چهار بار کلیک عدد 4 (نیاز به تلاش) ظاهر می شود. سپس در قسمت توصیفی یک بار عبارت مورد نظر را می نویسید.  در قسمت پایین گوشی سمت چپ سه نقطه را مشاهده می کنید با انتخاب سه نقطه گزینه ویرایش متن ظاهر می شود روی “انتخاب همه” کلیک کنید و کل متن را انتخاب کنید و در ستون مورد نظر کلیک کنید و سپس روی از همان قسمت گزینه “جایگزینی” را انتخاب کنید متن جایگزین می شود.

مرحله 1


مرحله 2
فیلم ثبت کارنامه در سیدا با گوشی 

به زودی ثبت کارنامه در سیدا با گوشی همینجا قابل مشاهده خواهد بود


ثبت کارنامه توصیفی دانش آموزان در سیدا 

می توانید جهت دریافت مشاوره در زمینه آموزش ثبت نمرات در سیدا با گوشی و ثبت کارنامه توصیفی دانش آموزان در سیدا با شماره تماس مندرج در همین صفحه تماس حاصل کنید.

تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور


 


جهت مشاوره در زمینه ثبت کارنامه دانش آموزان در سیدا با گوشی همراه
پیام رسان های خبرینو

برچسب ها :

ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3755
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

+ 83 = 87

نصب اپ دانش آموزی
راهنمای مای مدیو