جهت مشاوره در زمینه ثبت نام وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 77114

ثبت نام وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳ + راهنمای تصویری

وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی-4
این مقاله، راهنمای تصویری ثبت نام وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال 1403 است، علاوه براین لینک ورود به سایت ثبت نام وام شهریه دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی را در اختیار کلیه دانشجویان کلیه واحدهای دانشگاهی علمی کاربردی در سراسر کشور قرار داده ایم….
کلیک کنید

ثبت نام وام شهریه دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳

🔴 آغاز ثبت نام وام شهریه دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی از اول اردیبهشت 1403 آغاز شد.
🔸 به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، عباسی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با اعلام این خبر اظهار داشت: دانشجویان متقاضی جهت ثبت نام وام شهریه دانشجویی تا ۳۱ اردیبهشت ماه می‌توانند درخواست خود را در سامانه پکپارچه صندوق رفاه دانشجویان به نشانی https://refah.swf.ir ثبت نمایند.
🔸 وی افزود: متقاضیان دریافت وام شهریه دانشجویی پس از ثبت درخواست خود و تایید نهایی مرکز آموزش علمی کاربردی و واحد استانی، مدارک لازم را جهت تشکیل پرونده و اخذ وام شهریه به مرکز آموزش محل تحصیل خود ارائه نمایند.
🔸 لازم به ذکر است مبلغ وام شهریه به ازای هر نیم سال تحصیلی ۳۰ میلیون ریال می‌باشد.

ثبت نام وام شهریه دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی از اول اردیبهشت آغاز شده است.

  •  به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، سلیمان عباسی با بیان اینکه ثبت نام وام شهریه دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی از اول اردیبهشت آغاز می شود. اظهار داشت: دانشجویان متقاضی جهت ثبت نام وام شهریه دانشجویی تا ۳۱ اردیبهشت ماه می توانند درخواست خود را در سامانه پکپارچه صندوق رفاه دانشجویان به نشانی https://refah.swf.ir ثبت نمایند.
  • معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: متقاضیان دریافت وام شهریه دانشجویی پس از ثبت درخواست خود و تایید نهایی مرکز آموزش علمی کاربردی و واحد استانی، مدارک لازم را جهت تشکیل پرونده و اخذ وام شهریه به مرکز آموزش محل تحصیل خود ارائه نمایند. لازم به ذکر است مبلغ وام شهریه به ازای هر نیم سال تحصیلی ۳۰ میلیون ریال می باشد.بیشتر بدانید: شرایط دریافت وام فوری در سال 1403راهنمای تصویری ثبت نام وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی

دانشجویان کلیه واحدهای دانشگاهی علمی کاربردی در سراسر کشور می توانند با توجه به راهنمای تصویری زیر، برای ثبت نام وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سایت صندوق رفاه دانشجویان به نشانی https://refah.swf.ir اقدام نمایند.

سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان تنها راه ثبت نام وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی و ثبت درخواست وام می باشد. با ورود به این سامانه امکان مشاهده پرونده توسط دانشجو فراهم شده است.
کاربر با وارد کردن آدرس سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان و در صفحه ورود به سامانه با وارد کردن نام کاربری (شماره ملی) و رمز عبور خود می تواند وارد سامانه شود. پس از تکمیل اطالعات مربوط به
مشخصات کاربر (دانشجو)، ثبت مقطع، ثبت ویژگی، سندتعهد ، در بازه زمانی تعیین شده از سوی صندوق رفاه دانشجویان امکان درخواست وام میسر خواهد بود.

نحوه درخواست وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳ + راهنمای تصویری 1 زمانی که دانشجو وارد سامانه شود می تواند از منو قسمت تسهیالت/درخواست وام را انتخاب کند.
ثبت نام وام شهریه دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳ + راهنمای تصویری 1 اگر دانشجو درخواست وامی قبال ثبت کرده باشد میتواند در این قسمت مشاهده کند. برای درخواست وام کاربر میتواند روی دکمه درخواست وام جدید کلیک کند.
ثبت نام وام شهریه دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳ + راهنمای تصویری 1 در این فرم کاربر با تعیین وام پایه میتواند در قسمت نوع وام های مجاز خود را مشاهده کند و یکی از آنها را انتخاب کند با تعیین نوع وام قسمت اطالعات شرایط و نوع ترم و مبلغ درخواستی به صورت خودکار پر می
شود با تایید کلیه قوانین میتوان فرم مربوطه را ذخیره کرد.
ثبت نام وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳ + راهنمای تصویری 1 توجه داشته باشید در نوع وام دانشجو فقط وام هایی را مشاهده میکند که:
-1 براساس وام پایه انتخابی قابل نمایش است
-2 وام از سمت صندوق برای دانشجویان تعیین شده باشد
-3 دانشجو شرایط وام را داشته باشد
ثبت نام وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳ + راهنمای تصویری 1 پرونده دانشجو
دانشجو در قسمت منو میتواند پرونده دانشجو را باز کند.
این فرم تمام اطالعات ذخیره شده دانشجو را به صورت فقط خواندنی نمایش میدهد. و امکان تغییر اطالعات توسط کاربر وجود ندارد.
ثبت نام وام شهریه دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳ + راهنمای تصویری 1  کارتابل
برای ویرایش ثبت نام وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی  در قسمت منو گزینه ای تحت عنوان کارتابل وجود دارد که در آن اگر دانشجو درخواستی را برای بررسی به دانشگاه و یا صندوق رفاه دانشجویان داده باشد و آن ها برای بررسی رد شده باشند قابل مشاهده میباشد که دانشجو با وارد شدن به این بخش و انتخاب عنوان میتواند درخواست خود را ویرایش و مجدد برای بررسی ارسال نماید.
ثبت نام وام شهریه دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی
اگر برای ثبت نام وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی نیاز به کسب راهنمایی بیشتر دارید، نیاز به مراجعه حضوری به دانشگاه یا کافی نت ها نیست، می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. مشاوران این سامانه از طریق سیستم مشاور تلفنی، پاسخگوی شما عزیزان هستند و تمام مراحل ثبت نام وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی را برای متفاضیان انجام می دهند. توجه داشته باشید که امکان تماس فقط از طریق تلفن ثابت وجود دارد.
5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام وام شهریه دانشگاه علمی کاربردی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی