کد خبر : 17207
- بازدید

ثبت نام بدون کنکور رشته رواشناسی


جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور رشته رواشناسی

ثبت نام بدون کنکور رشته رواشناسی

در این مقاله از زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته روانشناسی در سال 99-1400 مطلع می شوید. واجدین شرایط می توانند در زمان مقرر برای ثبت نام بدون کنکور روانشناسی در دانشگاههای آزاد و سراسری اقدام نمایند.


شرایط ثبت نام بدون کنکور روانشناسی دانشگاه سراسری و آزاد 99-1400

در این بخش از مقاله شرایط ثبت نام بدون کنکور روانشناسی سال 99-1400 را شرح می دهیم. واجدین شرایط می توانند براساس سوابق تحصیلی ، در دانشگاه های دارای پذیرش بدون کنکور روانشناسی ، ادامه تحصیل دهند. ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد امکانپذیر است.

  1.  ثبت نام بدون کنکور روانشناسی دانشگاه سراسری: شرایط ثبت نام بدون کنکور سراسری هر سال برای تمامی رشته های دارای پذیرش بدون کنکور نظیر رشته روانشناسی، در دفترچه ثبت نام بدون کنکور اعلام می شود. برای ثبت نام صرفا براساس سوابق تحصیلی سراسری، لازم است نسبت به تهیه دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری سال 99-1400 اقدام نمایید.
  2. ثبت نام بدون کنکور روانشناسی دانشگاه آزاد: شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مطابق با دفترچه ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه اعلام می شود. دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز دو نوبت در سال منتشر می شود. این دانشگاه در دو نوبت برای ورودی مهر ماه و بهمن ماه دانشجو می پذیرد.

ثبت نام بدون کنکور با سوابق تحصیلی 99-1400


زمان ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور سراسری و آزاد 99-1400

زمان ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور سراسری از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام می شود. تاریخ ثبت نام بدون کنکور از اسفندماه تا اواخر شهریور ماه است.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت مجزا در دو نوبت توسط سایت دانشگاه آزاد برای دو ورودی مهر و بهمن ماه است. تاریخ ثبت نام و پذیرش دانشجو در سال 99 دارای تغییراتی می باشد. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور، میتوانید از طریق شماره تلفن های مندرج در این صفحه با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید:

مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور 

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613

تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612


 شرایط ثبت نام پزشکی بدون کنکور 99

نحوه ثبت نام روانشناسی بدون کنکور 99-1400

ثبت نام روانشناسی بدون کنکور سراسری و دانشگاه آزاد از طریق دو سایت متفاوت انجام می شود:

1- ثبت نام روانشناسی بدون کنکور سراسری : نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری از طریق مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود. بعد از انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور لینک ثبت نام بدون کنکور در سایت سنجش فعال می شود. به این ترتیب می توانید برای ثبت نام روانشناسی بدون کنکور اقدام کنید.

2- ثبت نام روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد: ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد، هر سال از طریق سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org انجام می شود.

مشاوره ثبت نام روانشناسی بدون کنکور 

برای ثبت نام روانشناسی بدون کنکور در دانشگاه های سراسری و آزاد میتوانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه تمام مراحل ثبت نام اینترنتی بدون کنکور روانشناسی را برای متقاضیان انجام می دهند.

مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور 

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613

تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612


ثبت نام سایر رشته های بدون کنکور:


جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور رشته رواشناسی
خرید بسته
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3810
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 70 − 68 =

نصب اپ دانش آموزی