جهت مشاوره در زمینه تاثیر کارت ایثارگری در خرید سربازی،

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 66918

تاثیر کارت ایثارگری در خرید سربازی

خرید سربازی با کارت ایثارگری

با کارت ایثاگری می توان خرید سربازی انجام داد؛ در این مقاله تاثیر کارت ایثاگری در خرید سربازی را می خوانید و اینکه چه کسانی می توانند با کارت ایثاگری، خدمت سربازی را بخرند. اگر واجد دریافت این کارت و مشمول خدمت سربازی هستید می توانید از این فرصت استفاده کنید. علاوه براین اگر قصد پیگیری کسری خدمت سربازی دارید،با استفاده از کارت ایثاگری می توانید برای استفاده از کسری خدمت سربازی اقدام کنید. اگر درخواست کارت ایثار داده اید و هنوز دریافت نکرده اید، می توانید به مرجعی که درخواست خود را به آن تسلیم کرده اید، مراجعه نمایید. بنابراین کاربرد کارت ایثارگری در خدمت سربازی شامل موارد زیر است:

1- خرید سربازی با کارت ایثارگری

2- استفاده از کسری خدمت سربازی با کارت ایثارگری

** اگر کارت خود را دریافت نکرده اید، به ارگان مربوط مراجعه کنید. 


تاثیر کارت ایثارگری در خرید سربازی شامل چه کسانی می شود؟

طبق این قانون، تاثیر کارت ایثارگری در خرید سربازی، شامل فرزندان ایثارگری می شود که فاقد غیبت هستند، این گره می توانند با پرداخت مبلغ پایین، سربازی خود را بخرند، آخرین مبلغ اعلام شده، 5 میلیون تومان بود. این طرح به تأیید مجلس و تأیید شورای نگهبان رسیده است و تاثیر کارت ایثارگری در خرید سربازی قطعی می باشد. بیشتر بدانید: 

ورود به سایت ایزیکاتو ایثارگران و جانبازانبا توجه به اینکه قوانین مربوط به خدمت سربازی به سرعت چشمگیری هر سال تغییر می کند، پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از آخرین تغییرات در زمینه مزایای تاثیر کارت ایثارگری و تاثیر کارت ایثارگری در خرید سربازی، از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید. 

این سامانه هیچ ارتباطی با ارگان های نظامی و دولتی ندارد، اما براساس آخرین اخبار و اطلاعات می تواند آخرین اخبار مربوط به تغییرات قوانین مربوط به استفاده از کارت ایثارگری و خرید خدمت را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. تاثیر کارت ایثارگری در خرید بیمه سربازی 

دارندگان کارت ایثارگری در صورتی که واجد شرایط باشند می توانند از تاثیر کارت ایثارگری در خرید بیمه سربازی استفاده کنند. خرید بیمه سربازی بر اساس تاریخ تقاضا و میانگین حقوق دو سال قبل از تقاضای خرید بیمه، نرخ حق بیمه محاسبه می شود. متقاضیان می‌توانند حق بیمه را یکجا و یا به صورت اقساط 12 ماهه پرداخت کنند.

افراد علاوه بر خدمت سربازی، مدت حضور در جبهه را نیز می‌توانند خریداری کنند،برای اینکار با همان شرایط خدمت سربازی از سازمان تامین اجتماعی خریداری کنند تا جزء سوابقشان در نظر گرفته می شود.

مدیرکل بیمه‌های اجتماعی تامین اجتماعی اعلام کرد، شرایط بیمه جانبازان با مدت حضور در جبهه برای افراد عادی فرق می‌کند. همچنین با اشاره به اینکه در سال گذشته، 128 هزار نفر متقاضی خرید بیمه خدمت سربازی بودند، تاکید کرد: بر اساس آخرین آمارها در پنج ماهه اول امسال 110 هزار نفر متقاضی به شعب تامین اجتماعی مراجعه کردند.

 


بیشتر بدانید:

راهنمای استفاده از کارت ایثار و تکریم کارت ایثارگران


همانطور که پیشتر شرح داده ایم، با توجه به اینکه قوانین مربوط به خدمت سربازی به سرعت چشمگیری هر سال تغییر می کند، پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از آخرین تغییرات در زمینه مزایای تاثیر کارت ایثارگری و تاثیر کارت ایثارگری در خرید سربازی، از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید. 

این سامانه هیچ ارتباطی با ارگان های نظامی و دولتی ندارد، اما براساس آخرین اخبار و اطلاعات می تواند آخرین اخبار مربوط به تغییرات قوانین مربوط به استفاده از کارت ایثارگری و خرید خدمت را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. 

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تاثیر کارت ایثارگری در خرید سربازی،

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی