جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت حمایت تحصیلی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 60863

برگه حمایت تحصیلی اتباع

برگه حمایت تحصیلی اتباع

در این مقاله نحوه دریافت برگه حمایت تحصیلی اتباع را شرح داده ایم، علاوه بر این مدارک مورد نیاز و زمان دریافت کارت حمایت تحصیلی را توضیح داده ایم.

کلیه دانش آموزان اتباع که فاقد مدرک هویتی معتبر هستند برای ثبت نام در مدارس نیار به دریافت کارت حمایت تحصیلی اتباع یا همان برگه حمایت تحصیلی که با نام برگه آبی و سبز می شناسند دارند در غیر این صورت به هیچ عنوان نمی توانند در مدرسه ثبت نام کنند.

در ادامه نحوه دریافت برگه تحصیلی برای اتباع فاقد مدرک در سال جدید را شرح داده ایم.


برگه حمایت تحصیلی اتباع 1

برگه حمایت تحصیلی اتباع 2

ورود مستقیم به سایت نوبت دهی


نحوه دریافت برگه حمایت تحصیلی اتباع

برای دریافت کارت حمایت تحصیلی که در واقع مدرک هویتی اتباع برای ثبت نام در مدارس است باید در زمان خاصی مراحلی طی شود که در ادامه نحوه دریافت برگه حمایت تحصیلی اتباع را شرح داده ایم:

برای دریافت کارت حمایت تحصیلی ابتدا به سایت نوبت دهی برگه حمایت تحصیلی به نشانی kanoonnobat.ir مراجعه کرده و بر اساس شرایط و ضوابط خود در سامانه نوبت دهی کارت حمایت تحصیلی ثبت نام کنید.

در مرحله بعد برای  دریافت برگه حمایت تحصیلی برای کلاس اول و سایر پایه های تحصیلی به نزدیک ترین دفتر کفالت مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و دریافت کارت حمایت تحصیلی برای اتباع را ارائه دهید.

دفتر کفالت مدارک شما را رویت می کند سپس تاریخی را برای مراجعه بعدی به شما اعلام می کند.

برگه حمایت تحصیلی اتباع 3 زمان مراجعه به دفاتر کفالت توجه داشته باشید که دانش آموز حتما باید همراه سرپرست مراجعه کند در غیر این صورت رسیدگی نمی شود.

برگه حمایت تحصیلی اتباع 3دفاتر كفالت، ثبت نام کارت اقامت اتباع افغانی را نیز انجام می دهند در واقع کلیه امور مربوط به اتباع زیر نظر دفاتر کفالت انجام می شود.

مدارک مورد نیاز برای دریافت برگه حمایت تحصیلی

برای دریافت کارت حمایت تحصیلی اتباع نیاز به ارائه مدارکی هست که سکونت، هویت و … را مشخص می کند در ادامه مدارک مورد نیاز برای دریافت برگه حمایت تحصیلی را توضیح داده ایم. برای پاسخ این سوال که برگه حمایت تحصیلی رو چه مدرکی میده حتما مطلب را تا انتها بخوانید.

برگه حمایت تحصیلی اتباع 3کارت واکسن مربوط به دانش آموزی که قصد ثبت نام در مدرسه را دارد.

برگه حمایت تحصیلی اتباع 3در صورتی که دانش آموز پایه اول نباشد کارنامه تحصیلی سال قبل با مهر معتبر مدرسه

برگه حمایت تحصیلی اتباع 3مدارک مربوط به سکونت اتباع از جمله قول نامه معتبر و جدید

برگه حمایت تحصیلی اتباع 3مدارک مربوط به پدر و مادر دانش آموز از جمله عقدنامه، برگه یرشماری و …


زمان دریافت برگه حمایت تحصیلی اتباع 

زمان ثبت نام دریافت برگه حمایت تحصیلی اتباع 1402-1403 به شرح زیر توسط دفاتر کفالت اعلام شده است:

الف) طبق بخشنامه آموزشی ابلاغ شده از سوی وزارت آموزش و پرورش، دانش آموزان دارای کارت حمایت تحصیلی سال گذشته(1401-1402) می توانند با همان برگه قبلی در واحد آموزشی ثبت نام نمایند. سپس در آبان ماه برای تمدید برگه حمایت تحصیلی 1402 اقدام کنند.

و دریافت برگه حمایت تحصیلی سال (1402-1401)به منظور اخذ نوبت از اول آبان ماه وارد سایت برگه حمایت تحصیلی به نشانی اینترنتی kanoonnobat.ir مراجعه و برای دریافت برگه سالجاری نوبت دریافت نمایند.

ب) طبق بخشنامه مزبور، دانش آموزان دارای برگه حمایت تحصیلی سال گذشته (1401-1402) که مقطع تحصیلی آنها تغییر داشته، می بایست کارت حمایت تحصیلی سال جاری (1402-1403)  را دریافت نمایند. لذا برای اخذ نوبت از مرداد به سایت نوبت دهی برگه حمایت تحصیلی به نشانی اینترنتی kanoonnobat.ir مراجعه و نوبت دریافت نمایند.

ج) دانش آموزان متقاضی اول ابتدایی دارای سنین ۶ تا ۸ سال که در “طرح بازشماری” شرکت نموده اند مشروط به ثبت نام در طرح مذکور برای اخذ نوبت از مرداد به سامانه نوبت دهی برگه حمایت تحصیلی به نشانی اینترنتی kanoonnobat.ir مراجعه و برای تجدید برگه در دفتر تعیین شده نوبت دریافت نمایند.

د) اتباع افغانستانی ثبت نام شده در “طرح سرشماری” که دارای فرزند در سن تحصیلی می باشند به دفاتر كفالت ثبت نام کارت اقامت اتباع افغانی مراجعه نکنند و منتظر ابلاغیه صادره از سوی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور باشند.

در پاسخ به این سوال که برگه حمایت تحصیلی اتباع 1403-1402 کی شروع میشود باید گفت که زمان دقیق دریافت کارت حمایت تحصیلی از طرف سایت ثبت نام برگه حمایت تحصیلی اتباع و دفاتر کفالت به زودی اعلام خواهد شد ولی برگه تحصیلی برای اتباع فاقد مدرک در سال جدید مطابق سال قبل در مرداد ماه آغاز خواهد شد.


برگه حمایت تحصیلی اتباع 3سامانه صدور برگه حمایت تحصیلی اتباع خارجی 1402 مانند سال گذشته همان kanoonnobat.ir است.


برگه حمایت تحصیلی اتباع 3برای اطلاع از زمان دقیق برگه حمایت تحصیلی اتباع 1402-1403 عضو کانال تلگرامی ما شوید:

برگه حمایت تحصیلی اتباع 11

تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور برگه حمایت تحصیلی اتباع 12

راهنمای تلفنی دریافت کارت حمایت تحصیلی

در این مقاله نحوه دریافت برگه حمایت تحصیلی اتباع را بصورت کامل شرح داده ایم، اگر برای دریافت کارت حمایت تحصیلی دانش آموزان اتباع با سوال یا ابهام روبرو شده اید می تواند از طریق شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب تماس حاصل کنید تا کارشناسان سامانه شما را راهنمایی کنند.

5/5 - (1 امتیاز)
منابع :

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت حمایت تحصیلی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 1 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی