جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در سایت لیزینگ فرهنگیان و دریافت تسهیلات

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 58834

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان1402

در این مقاله بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 را مشاهده می کنید، همچنین شرایط دریافت تسهیلات شامل طلا، لوازم خانگی، لوازم دیجیتالی ازجمله لپ تاب، موبایل و… را  مطابق این بخشنامه به صورت کامل توضیح داده ایم. علاوه بر این نحوه ورود به سایت لیزینگ فرهنگیان، نحوه ساختن امضای دیجیتالی و رفع خطاهای این سامانه را بصورت تصویری شرح داده ایم تا متقاضیان بتوانند به راحتی برای ثبت نام و استفاده از تسهیلات لیزینگ اقدام نمایند.


بخشنامه لیزینگ فرهنگیان در سال 1402

در این قسمت تصویر متن جدیدترین بخشنامه لیزینگ فرهنگیان در سال 1402 را مشاهده می کنید.  مطابق این بخشنامه ثبت نام فقط به صورت اینترنتی از طریق سامانه لیزینگ فرهنگیان انجام می شود. این سامانه که توسط شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان به منظور ارائه خدمات رفاهی به معلمان راه اندازی شده است، امکان دریافت تسهیلات برای فرهنگیان جهت خرید انواع کالاها از جمله طلا، کالاهای دیجیتال، لوازم خانگی برقی، محصولات صوتی و تصویری، لوازم آشپزخانه و … را فراهم نموده است.


صفحه اول:

بخشنامه لیزینگ فرهنگیان در سال 1402


صفحه دوم:

بخشنامه لیزینگ فرهنگیان در سال 1402


صفحه سوم:

بخشنامه لیزینگ فرهنگیان در سال 1402


صفحه چهارم:

بخشنامه لیزینگ فرهنگیان در سال 1402شرایط استفاده از لیزینگ فرهنگیان lfco

در این قسمت شرایط استفاده از لیزینگ فرهنگیان را برای ثبت درخواست تسهیلات، مطابق با بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان شرح داده ایم. شرایط دریافت تسهیلات شامل لوازم خانگی ، کالای دیجیتال، طلا و… به شرح زیر است. افراد واجد شرایط می توانند برای ثبت نام و دریافت تسهیلات لیزینگ فرهنگیان در موعد مقرر اقدام کنند:

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 1عضو فعال صندوق ذخیره فرهنگیان باشید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 2ضامن کسی نباشد که بدهی معوق، به لیزینگ فرهنگیان دارد، نباشید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 3اگر قبلا از لیزینگ فرهنگیان تسهیلات دریافت کرده اید، تسویه کرده باشید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 4مطابق با بخشنامه لازم است حتما گواهی امضای الکترونیکی فعال داشته باشید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 5یک خط موبایل به اسم خودتان داشته باشید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 6اگر از تسهیلات بانک ملت، استفاده می کنید چک برگشتی و تسهیلات معوق نداشته باشید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 7در بانک ملت حساب باز کنید.نحوه ورود به سایت لیزینگ فرهنگیان  lfco.ir

افراد واجد شرایط بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 می توانند برای ورود به سایت مطابق مراحل زیر اقدام کنند. در این قسمت نحوه ورود به سایت لیزینگ فرهنگیان را بصورت تصویری شرح داده ایم:

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 1 برای استفاده از تسهیلات، مطابق بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان به نشانی Ifco.ir مراجعه کنید. برای ورود به سایت لیزینگ فرهنگیان می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. توجه داشته باشید که قبل از ورود حتما فیلتر شکن خود را خاموش کنید:

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان1402

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 2 اگر قبلا در سایت عضو شده اید، از مسیر “ورود” شماره موبایل خود را وارد کنید و منتظر دریافت کد یکبار مصرف باشید.اگر ثبت نام نکرده اید از مسیر”عضویت” که در ادامه توضیح داده ایم وارد شوید:

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 11 ابتدا”شماره موبایل” و “کد ملی” را وارد کنید و بعد روی عبارت “عضویت” کلیک کنید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 12مطابق بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان امضای دیجیتالی خود را از طریق اپلیکیشن ام کیوان ثبت کنید (در ادامه مراحل نصب اپلیکشن را توضیح داده ایم).

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 13 بعد از فعال سازی امضای دیجیتالی، احراز هویت انجام دهید.دانلود برنامه لیزینگ فرهنگیان

برنامه لیزینگ فرهنگیان همان اپلیکشین ام کیوان است که در گوشی موبایل اندروید و کامپیوتر با سییتم عامل win 7, win 8, win 10 – android 6 به بالا قابل نصب است. با استفاده از این برنامه می توانید توکن امضای دیجیتال موبایلی را ایجاد کنید. این محصول گوشی تلفن همراه که دارای تکنولوژی TEE می باشد تبدیل به یک توکن سخت افزاری می کند و به کمک آن می توانید با گوشی همراه خود بدون نیاز به توکن اسناد الکترونیک را در گوشی یا رایانه شخصی امضا نمایید.دانلود برنامه لیزینگ فرهنگیان رایگان است. اما در صورت نیاز به پشتیبانی باید بسته پشتیبانی خریداری شود.

برای دانلود رایگان اپلیکشن ام کیوان روی لینک مورد نظر خود برای موبایل یا کامپیوتر کلیک کنید:

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 14

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 15  دانلود نسخه اندروید

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 15 دانلود نسخه اندروید (ویژه بانک آینده)

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 17 دانلود درایور و برنامه مدیریت تحت ویندوزینصب اپلیکشن ام کیوان لیزینگ فرهنگیان

در این قسمت نحوه نصب اپلیکشن موبایل ام کیوان لیزینگ فرهنگیان در سیستم اندروید را بصورت تصویری شرح داده ایم:

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 18در مرورگر خود، عبارت”اپلیکیشن توکن دیجیتال کیوان” را سرچ کنید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402


بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 19 مطابق تصویر زیر” کدملی” “شماره موبایل” خود را وارد کنید و روی عبارت “مرحله بعد” کلیک کنید.

 بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402


بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 20در این مرحله “کد احراز هویتی” که به شماره موبایل شما پیامک شده، در کادر مربوطه وادر کنید و سپس عبارت “فعال سازی” را کلیک کنید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 12 “رمز کاربری” را در کادر شماره 1 و “رمز مدیریتی” را در کادر شماره 2 که در زیر نمایش داده شده است، وارد کنید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402


بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 22 رمز کاربری برای انجام امضای دیجیتالیتی استفاده می شود و رمز مدیریتی برای بازیابی رمز کاربری کاربرد دارد، یعنی اگر رمز کاربری خود را فراموش کرده اید می توانید از طریق رمز مدیریتی آن را بازیابی کنید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 13 وقتی که احراز هویت انجام می شود صفحه مطابق تصویر زیر نمایش داده شده، لازم است که روی عبارت”صدور گواهی” کلیک کنید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402


بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 24مطابق تصویر زیر روی ” فعال سازی” کلیک کنید تا امضای الکترونیکی شما فعال شود.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402نحوه ثبت نام در سایت لیزینگ فرهنگیان

در این قسمت نحوه ثبت نام سایت لیزینگ فرهنگیان برای دریافت کالای لیزینگ شامل انواع کالاهای دیجیتالی مثل لپ تاپ، کامپیوتر، موبایل و…، لوازم خانگی، طلا و….را به صورت تصویری شرح داده ایم. نحوه ثبت نام در سایت برای ثبت درخواست تسهیلات مطابق بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 به ترتیب زیر است:

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 18 وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت بالای صفحه عبارت ” انتخاب تسهیلات” را انتخاب کنید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402


بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 26 در این قسمت از بخش اضافه کردن ضامن” کدپرسنلی یا کد ملی” ضامن را وارد کنید.

 بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402


بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 11 از بخش حساب کاربری” قراردادها” را انتخاب کنید و نوع تسهیلات را مشخص کنید.

 بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402
شرایط ضامن برای دریافت تسهیلات لیزینگ فرهنگیان

شرایط ضامن برای دریافت تسهیلات لیزینگ فرهنگیان شامل موارد زیر است:

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 18 عضو صندوق ذخیره فرهنگیان باشد.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 19در سایت لیزینگ فرهنگیان حساب کاربری داشته باشد.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 20محل خدمتش با محل خدمت شما، یکی باشد یعنی زیر نظر یک اداره خدمت کنید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 12نمی تواند همزمان ضامن شخص دیگری باشد، که قصد استفاده از تسهیلات لیزینگ فرهنگیان را دارد.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 13 گواهی امضای الکترونیکی داشته باشد.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 24 یک خط موبایل به نام خودش داشته باشد.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 34 از مهترین شرایط دریافت تسهیلات لیزینگ فرهنگیان این است که متقاضی بدهی معوق نداشته باشد.رفع خطاهای ثبت نام در سایت لیزینگ فرهنگیان

با توجه به اینکه بسیاری از فرهنگیان هنگام انجام مراحل ثبت نام با خطاهای متعدد روبرو می شوند در این قسمت نحوه رفع خطاهای ثبت نام در سایت لیزینگ فرهنگیان را شرح داده ایم. خطاهای سامانه لیزینگ فرهنگیان شامل موارد زیر است.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 18 عضویت صندوق

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 22اگر شما یا ضامن معرفی شده، به عنوان شاغل فرهنگی عضو صندوق ذخیره فرهنگیان نباشید یا اینکه کمتر از سه ماه از عضویت شما گذشته باشد، شرایط استفاده از لیزینگ فرهنگیان را ندارید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 22البته اگر عضو صنوق ذخیره فرهنگیان هستید با این خطا مواجه می شوید از طریق مسئول تعاون و رفاه منطقه محل خدمت خود پیگیری کنید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 22در صورتیکه به تازگی بازنشسته شدید؛ در حال حاضر امکان استفاده از تسهیلات برای بازنشستگان عزیز فراهم نیست، لیزینگ فرهنگیان در تلاش است برای بازنشستگانی که در طرح استمرار صندوق ذخیره قرار دارند به زودی این خدمات را ارائه نماید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 22 در صورتیکه قطع سپرده گذاری موقت داشته اید: اگر در فیش حقوقی شما پرداخت به صندوق ذخیره در سه ماه گذشته ثبت شده است، جهت رفع مشکل با امور اعضای صندوق و ذخیره فرهنگیان تماس بگیرید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 19 بدهی کل

با توجه به بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 متقاضیانی که بدهی دارند با این خطا روبرو می شوند به این معنی که در حال حاضر شما از تسهیلات لیزینگ استفاده نمودید و فعلا امکان استفاده مجدد از تسهیلات را نخواهید داشت، برای مشاهده تسهیلات می توانید از منوی حساب کاربری > سفارش ها ، سوابق خرید و اقساط خود را مشاهده نمایید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 20 بدهی معوق

شما ضامن فردی شده اید که بدهی معوق به لیزینگ دارد، جهت رفع این مشکل با ایشان جهت پرداخت بدهی تماس بگیرید. برای مشاهده می توانید از منوی حساب کاربری > قراردادها ، قراردادی که ضمانت آن را بر عهده گرفتید راه مشاهده بفرمایید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 12 فیش حقوقی

طبق استعلام به دست آمده از آخرین فیش حقوقی شما، دریافتی شما متناسب با اقساط تسهیلات انتخابی نیست. ضمناً این امکان نیز وجود دارد که اطلاعات فیش حقوقی شما به موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان ارسال نشده باشد.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 13 اداره کل مشترک

جهت انتخاب ضامن، متقاضی باید فردی را به عنوان ضامن برگزیند که همکار ایشان در یک اداره کل و ذی‌حسابی باشد. برای رفع مشکل ضامن خود را تغییر دهید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 24 مالکیت تلفن همراه

کد ملی مالک تلفن همراه وارد شده می بایست با کد ملی شما مطابقت کند، در صورتی که این موضوع رعایت نشده باید از قسمت حساب کاربری شماره تلفن همراهی را وارد نمایید که بنام شخص متقاضی باشد.

لازم به توضیح است که در صورت استفاده تسهیلات بانک، این شماره حتما باید شماره ای باشد که به بانک اعلام کرده اید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 34 عدم تطابق شماره همراه

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 22شماره موبایل موجود در حساب کاربری شما با شماره موبایل ارائه شده به بانک جهت افتتاح حساب متفاوت است؛ در صورتی که شماره همراه ارائه شده خود به بانک را می‌دانید از طریق صفحه اطلاعات حساب کاربری، شماره تلفن همراه خود را تغییر دهید، در غیر اینصورت به یکی از شعب بانک ملت جهت یکسان سازی شماره ها مراجعه نمایید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 22اگر در موقع افتتاح حساب از شماره موبایلی استفاده کرده‌اید که بنام شما نبوده، حتما جهت تغییر شماره تلفن به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نمایید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 48 خدمت نظام وظیفه

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 22طبق قوانین بانک مرکزی، آقایان جهت اخذ تسهیلات، نیازمند کارت پایان و یا معافیت خدمت می باشند، در صورتی که برای نظام وظیفه تعیین تکلیف کرده اید و این خطا به شما نمایش داده می شود به علت عدم هوشمند سازی کارت پایان خدمت یا معافیت می باشد. برای رفع مشکل به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید.

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 50حساب فعال بانک ملت

بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402 22جهت دریافت این تسهیلات، شما نیازمند به افتتاح حساب و یا فعال سازی مجدد حساب خود در بانک ملت می باشید، جهت رفع مشکل به نزدیکترین شعبه بانک ملت مراجعه کنید.


راهنمای تلفنی ثبت نام تسهیلات لیزینگ فرهنگیان


 راهنمای تلفنی ثبت نام در سایت لیزینگ فرهنگیان

فرهنگیان عزیز در سراسر کشور می توانند در صورت نیاز به کسب راهنمایی بیشتر و رفع هر گونه سوال و ابهام در زمینه نوع تسهیلات، نحوه ثبت نام  و چگونگی استفاده از تسهیلات لیزینگ فرهنگیان مطابق با بخشنامه جدید لیزینگ فرهنگیان 1402، با شماره تلفن ده رقمی مندرج در این صفحه تماس حاصل فرمایید. کارشناسان این سامانه هر روز صبح از ساعت 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

5/5 - (1 امتیاز)
منابع :

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در سایت لیزینگ فرهنگیان و دریافت تسهیلات

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی