کد خبر : 4346
- بازدید

افزایش حقوق معلمان در سال 99


جهت مشاوره در زمینه افزایش حقوق معلمان در سال 99

افزایش حقوق معلمان در سال 99 اعلام شد. میزان حقوق معلمان و پایه حقوق اعلام شده برای معلمان در سال جدید از طریق این مقاله اطلاع رسانی می شود.

میزان افزایش حقوق معلمان در سال 99

میزان افزایش حقوق معمان در سال 99، از سوی عضو کمیسیون آموزش ، تحقیقات و فناوری مجلس شرح داده شد. طرح دوفوریتی رتبه بندی معلمان در انتظار لایحه دولت است. عضو کمیسیون آموزش، در مورد افزایش حقوق معلمان اعلام کرد، حقوق معلمان از سال ۹۲ تا سال ۹۹ افزایش داشته است، اما مجموع این افزایش حقوق در طی چند سال اخیر مبلغ ناچیز بوده است.

براساس جلسه مشترک با نمایندگان تشکلهای فرهنگیان در سازمان برنامه و بودجه، باید نظام رتبه بندی فرهنگیان استمرار یابد. در سال 98 حدود 2200 میلیارد تومان به اجرای نظام رتبه بندی فرهنگیان اختصاص داده شده است.

معاون رئیس جمهور اعلام کرد، بعد از جمع بندی تشکلهای فرهنگیان به زودی ابعاد حقوقی و مالی تصمیم گیری نهایی در خصوص نحوه و چگونگی اجرای نظام رتبه بندی فرهنگیان در سال 99 اطلاع رسانی می شود.

برای اطلاع از نتیجه بررسی ابعاد حقوقی و میزان نهایی افزایش حقوق معلمان در سال 99 می توانید با سامانه مشاوره تلفنی تماس بگیرید:

افزایش حقوق معلمان متناسب با افزایش نرخ تورم سال99

افزایش حقوق معمان باید متناسب با افزایش نرخ تورم باشد. با توجه به ماده قانونی، اضافه حقوق مشمولان قانون مدیریت خدمات کشوری، هر ساله باید حداقل به اندازه نرخ تورم رسمی باشد. اما تاکنون این قانون در افزایش حقوق پایه معمان و حقوق پرداختی به معمان، رعایت نشده است.

سابقا افزایش حقوق سالانه فرهنگیان، تقریبا نصف تورم رسمی اعلام شده بود. به طور کلی ۵۰ درصد افزایش حقوق سالانه بخش بزرگی از کارکنان اجرایی ازجمله فرهنگیان، پایمال شد.

تورم رسمی در پایان سال 98 به میزان 42 درصد بود ، در صورتی افزایش سالانه حقوق فرهنگیان در سال 98، به میزان 10 درصد به اضافه 400 هزار تومان بود.

افزایش حقوق معلمان در سال 99

در سال ۹۹ نیز ،تورم ۴۰ تا ۵۰ درصدی را پیش بینی میکنیم. افزایش حقوق معملمان در لایحه بودجه ۹۹، به میزان ۱۵ درصد است. که اختلاف بسیار زیادی با تورم دارد. سال هاست که با اجرا نشدن یان بند از قانون مدیریت خدمات کشوری برای افزایش حقوق با توجه به تورم، هر سال از قدرت خرید بخش بزرگی از دستگاه‌های اجرایی، ازجمله فرهنگیان، کاسته می شود.

برای اطلاع از اخبار حقوق معلمان و اخبار مدارس با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613

تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

کانال تلگرام مدارس

جهت مشاوره در زمینه افزایش حقوق معلمان در سال 99 ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور و از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.


پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3623
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی
اینستاگرام