جهت مشاوره در زمینه تاثیر رتبه بندی بر حقوق فرهنگیان و روش های افزایش رده رتبه بندی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 4346

افزایش حقوق معلمان در سال 1402

افزایش حقوق معلمان و فرهنگیان در سال

افزایش حقوق معلمان در سال 1402 چقدر است. میزان حقوق معلمان و پایه حقوق برای معلمان در سال جدید از طریق این مقاله اطلاع رسانی می شود.


میزان افزایش حقوق معلمان در سال 1402

میزان افزایش حقوق معمان در سال 1402، از سوی عضو کمیسیون آموزش ، تحقیقات و فناوری مجلس شرح داده شد. طرح دوفوریتی رتبه بندی معلمان در انتظار لایحه دولت است. عضو کمیسیون آموزش، در مورد افزایش حقوق معلمان اعلام کرد، حقوق معلمان از سال ۹۲ تا کنون افزایش داشته است، اما فرهنگیان معتقدند که مجموع این افزایش حقوق در طی چند سال اخیر با توجه به تورم، چشمگیر نبوده است.

  • براساس جلسه مشترک با نمایندگان تشکلهای فرهنگیان در سازمان برنامه و بودجه، باید نظام رتبه بندی فرهنگیان استمرار یابد. در سال 98 حدود 2200 میلیارد تومان به اجرای نظام رتبه بندی فرهنگیان اختصاص داده شده است.
  • معاون رئیس جمهور اعلام کرد، بعد از جمع بندی تشکلهای فرهنگیان به زودی ابعاد حقوقی و مالی تصمیم گیری نهایی در خصوص نحوه و چگونگی اجرای نظام رتبه بندی فرهنگیان در سال 1402 اطلاع رسانی می شود.

حقوق معلمان، فرهنگیان و کارکنان دولت در سال 1402، 20 درصد افزایش یافت


افزایش حقوق معلمان متناسب با افزایش نرخ تورم سال1402

  • افزایش حقوق معمان باید متناسب با افزایش نرخ تورم باشد. با توجه به ماده قانونی، اضافه حقوق مشمولان قانون مدیریت خدمات کشوری، هر ساله باید حداقل به اندازه نرخ تورم رسمی باشد. اما تاکنون این قانون در افزایش حقوق پایه معمان و حقوق پرداختی به معمان، رعایت نشده است.
  • سابقا افزایش حقوق سالانه فرهنگیان، تقریبا نصف تورم رسمی اعلام شده بود. به طور کلی ۵۰ درصد افزایش حقوق سالانه بخش بزرگی از کارکنان اجرایی ازجمله فرهنگیان، پایمال شد.
  • تورم رسمی در پایان سال 98 به میزان 42 درصد بود ، در صورتی افزایش سالانه حقوق فرهنگیان در سال 98، به میزان 10 درصد به اضافه 400 هزار تومان بود.
  •  به زودی افزایش حقوق معلمان در لایحه بودجه اعلام می شود. که اختلاف بسیار زیادی با تورم دارد. سال هاست که با اجرا نشدن یان بند از قانون مدیریت خدمات کشوری برای افزایش حقوق با توجه به تورم، هر سال از قدرت خرید بخش بزرگی از دستگاه‌های اجرایی، ازجمله فرهنگیان، کاسته می شود.فرهنگیان بیشتر بدانند:

تاثیر سابقه کار در رتبه بندی معلمانمیزان دقیق افزایش حقوق معلمان در سال 1402

میزان دقیق افزایش حقوق معلمان در سال 1402، 20 درصد است. لازم به ذکر است که  میزان دریافتی معلمان یکسان نیست و رتبه بندی، تاثیر مستقیم بر حقوق دریافتی معلمان دارد.فرهنگیان بیشتر بدانند:

صدور احکام رتبه بندی معلمان و فرهنگیان برای افزایش حقوق


افزایش حقوق معلمان در سال 99

مشاوره تلفنی برای فرهنگیان

فرهنگیان گرامی در سراسر کشور می توانند برای اطلاع از آخرین تغییرات شیوه نامه رتبه بندی فرهنگیان و مشاوره ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان و اطلاع از قوانین جدید رتبه بندی معلمان برای اعطای حقوق، با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرند.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تاثیر رتبه بندی بر حقوق فرهنگیان و روش های افزایش رده رتبه بندی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3974
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی