دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹
کد خبر : 21982
- بازدید

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه ای 99

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه ای 99 ازمان سنجش آموزش کشور نتایج نهایی کنکور 99 کاردانی پیوشته و ناپیوسته نظام جدید دانشگاه فرنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی را اعلام کرد. در این مقاله از جزئیات کامل خبر مطلع شده و می توانید نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای را همینجا از طریق لینک مستقیم مشاهده نمایید: […]

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه ای

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه ای 99

ازمان سنجش آموزش کشور نتایج نهایی کنکور 99 کاردانی پیوشته و ناپیوسته نظام جدید دانشگاه فرنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی را اعلام کرد. در این مقاله از جزئیات کامل خبر مطلع شده و می توانید نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای را همینجا از طریق لینک مستقیم مشاهده نمایید:

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه ای 99

نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه ای سال 99 از سوی سازمان‌ سنجش آموزش‌ کشور اعلام شد.داوطلبان‌ بدون کنکور و کنکور مقطع کاردانی‌ پیوسته‌ و ناپیوسته نظام‌ جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی با کلیک بر روی تصویر زیر وارد صفحه اعلام نتایج نهایی خواهند شد:

مشاهده اسامی پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی با کنکور و  یا رشته های تحصیلی بدون کنکور و صرفاً با سوابق تحصیلی :

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه ای

نحوه دریافت نتایج نهایی کنکور و بدون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 99

برای دریافت نتایج نهایی کنکور و بدون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای سال 99 به دو روش می توانید اقدام نمایید:

روش اول:  مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org و مشاهده نتایج با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز برای ورود به صفحه اعلام نتایج نهایی کاردانی:

1- از طریق وارد کردن شماره شناسنامه ، سال تولد و شماره پرونده

2- از طریق وارد کردن شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد

روش دوم:  می توانید به سادگی و از طریق تماس تلفنی با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور، از نتایج نهایی پذیرفته شدگان با کنکور و بدون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای مطلع شوید. نتایج نهایی ثبت نام در دوره های کاردانی فنی و حرفه ای را از کارشناسان این سامانه بخواهید:

سامانه صدای مشاور

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071611

تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612

 

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی کاردانی 99

داوطلبانی که نام ایشان در لیست اسامی پذیرفته شدگان نهایی کنکور کاردانی 99 قرار دارد، در تاریخ 99/07/19 برای ثبت نام و تشکیل پرونده به دانشگاه فنی و حرفه ای یا موسسه محل قبولی مراجعه نمایند. برای اطلاع از نحوه ثبت نام و تشکیل پرونده با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

 

آدرس پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه فنی و حرفه ای برای پذیرفته شدگان دوره های روزانه وشبانه www.tvu.ac.ir  می‌باشد

 

مهلت مراجعه حضوری در یکی از روزهای دوشنبه مورخ 99/07/21 و یا سه‌شنبه مورخ 99/07/22 با در دست ‌‌داشتن ‌‌مدارک‌‌ لازم‌، برای‌ ثبت‌‌نام‌ به‌ موسسه محل‌ قبولی‌ خود مراجعه‌ نمایند. عدم مراجعه بموقع پذیرفته شدگان برای ثبت ‌نام به منزله انصراف از تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

 برای ثبت اعتراض به نتایج کاردانی فنی و حرفه ای کلیک کنید.

مدارک لازم برای ثبت نام قبول شدگان کاردانی فنی و حرفه ای 99

مدارک لازم برای ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان کنکور فنی و حرفه ای سال 99 ، به شرح زیر است:

1- اصل مدرک دیپلم یا گواهی موقت متوسطه نظام جدید در یکی از شاخه های فنی و حرفه ای یا کاردانش با تایید رئیس موسسه محل اخذ مدرک فارغ التحصیلی

تبصــره: با توجه به اینکه مطابق ضوابط به دانش آموزان و هنرجویان سال آخر کار و دانش و یا فنی و حرفه ای به شرط اخذ دیپلم تا تاریخ 99/11/30 اجازه انتخاب کدرشته های تحصیلی نیمسال دوم داده شده است، لذا ثبت نام و ادامه تحصیل پذیرفته-شدگان آن دسته ‌از کدرشته های تحصیلی‌که پذیرش‌ آن مربوط‌ به ‌نیمسال دوم سال‌تحصیلی1400-1399 می‌باشد، بشرط اخذ مدرک تحصیلی دیپلم تا تاریخ 99/11/30 بلامانع می باشد.

2- اصل‌ مدرک دیپلم‌ متوسطه‌ و یا گواهی‌ موقت‌ پایان‌ تحصیلات‌ متوسطه‌ نظام‌ قدیم‌ آموزش‌ متوسطه‌  متناسب‌ با نوع‌ رشته‌ قبولی.

3- اصل مدرک دیپلم شاخه نظری نظام آموزش جدید (نظام 3-3-6) یا نظام سالی واحدی و یا ترمی واحدی و یا گواهی موقت پایان تحصیلات متناسب با نوع رشته قبولی (متقاضیان دیپلم شاخه نظری نظام سالی واحدی و یا ترمی واحدی می‌بایست در زمان ثبت نام علاوه بر مدرک دیپلم، مدرک پیش دانشگاهی نیز ارائه نمایند).

4- ارائه رسید درخواست تاییدیه تحصیلی دیپلم که از دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک اقدام شده است.

5- اصل‌ شناسنامه‌ و دو برگ‌ فتوکپی‌ از تمام‌ صفحات‌ آن‌.

6- اصل کارت ملی و دو برگ فتوکپی از پشت و روی آن

7- شش قطعه‌ عکس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌ تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌.

8- مدرکی‌ که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ برادران را با توجه‌ به‌ بند مقرارت وظیفه عمومی مندرج‌ در صفحات 3 و 4 دفترچه‌ راهنمای‌ ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی دوره‌های‌ کاردانی‌ ‌نظام‌جدید (دانشگاه‌ فنی‌ و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی ‌غیرانتفاعی) سال 1399 مشخص ‌کند.

توجه : افرادی که با  استفاده از سهمیه رزمندگان، ایثارگران (شامل: 1- رزمندگان بسیجی. 2- رزمندگان جهادگر. 3- رزمندگان نیروهای مسلح. 4-خانواده معظم شهدا «پدر، مادر، خواهر و برادرشهید». 5- همسر و فرزندان معظم شهدا و یا مفقودالاثر. 6- جانبازان با جانبازی 25% و بالاتر و همسر و فرزندان آنان. 7- جانبازان با جانبازی زیر 25% و همسر و فرزندان آنان. 8- آزادگان عزیز و فرزندان و همسر آنان. 9- همسر و فرزندان رزمندگان بسیجی، جهادگر و یا نیروهای مسلح با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه) پذیرفته ‌شده‌اند، در زمان ثبت‌نام ملزم به ارائه فرم و یا مدرکی در رابطه با تائید سهمیه ثبت نامی خویش نمی باشند. بدیهی است درصورت عدم تایید سهمیه پذیرفته‌شدگان مذکور از سوی ارگان ذیربط، موضوع از طریق این سازمان به موسسه محل قبولی اعلام خواهد شد.

1-متقاضیانی که‌ در ردیف پذیرفته شدگان رشته‌های تحصیلی پذیرش برای نیمسال اول سال تحصیلی جاری (سال تحصیلی1400- 1399) آزمون‌ دوره‌های‌ کاردانی‌ نظام‌جدید (دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای‌ و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال‌ 1399 قرار گرفته‌اند، به‌ شرطی‌ مجاز به ‌ثبت‌نام‌ در مؤسسه محل قبولی خود خواهند بود که‌ دارای گواهینامه دوره متوسطه نظام جدید در یکی از رشته‌های تحصیلی شاخه فنی و حرفه‌ای و کارودانش و یا دیپلم فنی و حرفه‌ای و کارودانش نظام ترمی و یا سالی واحدی و یا دیپلم شاخه نظری نظام آموزشی جدید ( نظام  3-3-6) و یا نظام ترمی واحدی و یا سالی واحدی بوده و یا دوره مربوط را حداکثر تا پایان شهریور ماه سال‌ 1399 با موفقیت‌ به پایان رسانده باشند و یا دارای دیپلم نظام قدیم (دوره چهارساله) بوده باشند.

تبصره: پذیرفته‌شدگان دارای دیپلم شاخه نظری نظام ترمی واحدی و یا سالی واحدی در زمان ثبت‌نام علاوه بر مدرک دیپلم، می‌بایست گواهی مدرک پیش‌دانشگاهی با تاریخ فارغ‌التحصیلی حداکثر تا 99/06/31 را نیز ارائه نمایند.

2- افرادی که در ردیف پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی پذیرش برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1399-1400 (بهمن ماه) قرار گرفته‌اند، می بایست تا پایان بهمن ماه سال جاری (99/11/30) موفق به دریافت گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه در رشته مورد نظر شوند، تا مجاز به ثبت‌نام و ادامه تحصیل از نیمسال دوم سال جاری باشند و در غیر اینصورت قبولی آنان باطل می‌باشد.

ج ‍- قابل توجه پذیرفته شدگان :

1- کارنامه علمی حاوی رتبه متقاضیان در هر یک از کدرشته‌های انتخابی در بین متقاضیان این کدرشته‌ها در سهمیه مربوط، با توجه به نمره‌کل و همچنین رتبه آخرین نفر پذیرفته ‌شده در هر یک از کدرشته‌ محلهای انتخابی و سایر اطلاعات مفید دیگری همزمان با اعلام نتیجه در درگاه اطلاع‌رسانی این  سازمان قرار داده می شود.

2- به پذیرفته‌شدگان توصیه می‌شود که قبل از مراجعه در تاریخهای تعیین شده برای ثبت‌نام، برای اطلاع دقیق از زمان و مدارک لازم  برای  ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند.

3- براساس ضوابط، پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی دوره روزانه آزمون کاردانی پیوسته و ناپیوسته نظام جدید (دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای‌ و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال‌ 1399، اعم از اینکه در رشته قبولی خود ثبت نام نمایند یا ننمایند حتی با دادن انصراف قطعی از تحصیل، مجاز به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دوره روزانه آزمون کاردانی پیوسته و ناپیوسته نظام جدید (دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای‌ و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال‌ 1400 نمی‌باشند.

4- در هر مرحله از ثبت‌نام و یا هنگام تحصیل چنانچه مشخص گردد متقاضی حقایق را کتمان نموده و اطلاعات غلطی ارائه داده و واجد شرایط نمی‌باشد قبولی متقاضی باطل و از ادامه تحصیل وی ممانعت به عمل خواهد آمد.

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه ای 99 ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071611 تماس از سراسر کشور و 9092301612 (تماس از استان تهران)
تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.


پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
پیام رسان های خبرینو
چه امتیازی می دهید؟
5 / 2.00
[ 1 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 208
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پیام رسان خبرینو
اپلیکیشن آموزش دروس
اینترنت رایگان دانش آموزی