جهت مشاوره در زمینه نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه ای

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 21982

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه ای ۱۴۰۲

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه ای

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه ای ۱۴۰۲

ازمان سنجش آموزش کشور نتایج نهایی کنکور 1402 کاردانی پیوشته و ناپیوسته نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی را اعلام کرد. در این مقاله از جزئیات کامل خبر مطلع شده و می توانید نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای را همینجا از طریق لینک مستقیم مشاهده نمایید:

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه ای 1402

نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه ای سال ۱۴۰۲ از سوی سازمان‌ سنجش آموزش‌ كشور اعلام شد.داوطلبان‌ بدون کنکور و کنکور مقطع كاردانی‌ پيوسته‌ و ناپيوسته نظام‌ جديد دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غيرانتفاعی با کلیک بر روی تصویر زیر وارد صفحه اعلام نتایج نهایی خواهند شد:

مشاهده اسامی پذیرفته شدگان رشته های تحصيلی با کنکور و  يا رشته های تحصيلی بدون کنکور و صرفاً با سوابق تحصيلی :

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه ای

نحوه دریافت نتایج نهایی کنکور و بدون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1402

برای دریافت نتایج نهایی کنکور و بدون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای سال 1402 به دو روش می توانید اقدام نمایید:

روش اول:  مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org و مشاهده نتایج با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز برای ورود به صفحه اعلام نتایج نهایی کاردانی:

1- از طریق وارد کردن شماره شناسنامه ، سال تولد و شماره پرونده

2- از طریق وارد کردن شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد

روش دوم:  می توانید به سادگی و از طریق تماس تلفنی با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور، از نتایج نهایی پذیرفته شدگان با کنکور و بدون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای مطلع شوید. نتایج نهایی ثبت نام در دوره های کاردانی فنی و حرفه ای را از کارشناسان این سامانه بخواهید:

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه ای ۱۴۰۲ 1

سامانه صدای مشاور

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613


زمان ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی کاردانی 1402

به محض اعلام زمان اعلام نتایج کنکور و جواب بدون آزمون کاردانی به کارشناسی 1402، این مقاله به روزرسانی شده و لینک مشاهده نتایج در این قسمت قرار می گیرد.

داوطلبانی که نام ایشان در لیست اسامی پذیرفته شدگان نهایی کنکور کاردانی 1402 قرار دارد، می توانند برای ثبت نام و تشکیل پرونده به دانشگاه فنی و حرفه ای یا موسسه محل قبولی مراجعه نمایند. برای اطلاع از نحوه ثبت نام و تشکیل پرونده با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.آدرس پايگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه فنی و حرفه ای برای پذيرفته شدگان دوره های روزانه وشبانه www.tvu.ac.ir  می‌باشد

سایت بوستان boostan.tvu.ac.ir

 برای ثبت اعتراض به نتایج کاردانی فنی و حرفه ای کلیک کنید.اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه ای ۱۴۰۲ 2

مدارک لازم برای ثبت نام قبول شدگان کاردانی فنی و حرفه ای 1402

مدارک لازم برای ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان کنکور فنی و حرفه ای سال 1402 ، به شرح زیر است:

1- اصل مدرک دیپلم یا گواهی موقت متوسطه نظام جدید در یکی از شاخه های فنی و حرفه ای یا کاردانش با تایید رئیس موسسه محل اخذ مدرک فارغ التحصیلی

تبصــره: با توجه به اينكه مطابق ضوابط به دانش آموزان و هنرجويان سال آخر كار و دانش و يا فني و حرفه اي به شرط اخذ ديپلم اجازه انتخاب كدرشته هاي تحصيلي نيمسال دوم داده شده است، لذا ثبت نام و ادامه تحصيل پذيرفته-شدگان آن دسته ‌از كدرشته هاي تحصيلي‌كه پذيرش‌ آن مربوط‌ به ‌نيمسال دوم سال‌تحصيلي1402-جدید مي‌باشد، بشرط اخذ مدرك تحصيلي ديپلم بلامانع مي باشد.

2- اصل‌ مدرك ديپلم‌ متوسطه‌ و يا گواهي‌ موقت‌ پايان‌ تحصيلات‌ متوسطه‌ نظام‌ قديم‌ آموزش‌ متوسطه‌  متناسب‌ با نوع‌ رشته‌ قبولي.

3- اصل مدرک ديپلم شاخه نظری نظام آموزش جديد (نظام 3-3-6) يا نظام سالي واحدي و يا ترمي واحدي و يا گواهي موقت پايان تحصيلات متناسب با نوع رشته قبولي (متقاضیان ديپلم شاخه نظري نظام سالی واحدی و يا ترمي واحدی مي‌بايست در زمان ثبت نام علاوه بر مدرک ديپلم، مدرک پيش دانشگاهي نيز ارائه نمايند).

4- ارائه رسيد درخواست تاييديه تحصيلي ديپلم كه از دفاتر پيشخوان دولت الکترونیک اقدام شده است.

5- اصل‌ شناسنامه‌ و دو برگ‌ فتوكپي‌ از تمام‌ صفحات‌ آن‌.

6- اصل کارت ملي و دو برگ فتوکپي از پشت و روي آن

7- شش قطعه‌ عكس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌ تهيه‌ شده‌ در سال‌ جاري‌.

8- مدركي‌ كه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه‌ برادران را با توجه‌ به‌ بند مقرارت وظيفه عمومي مندرج‌ در صفحات 3 و 4 دفترچه‌ راهنماي‌ ثبت‌نام و انتخاب رشته‌هاي تحصيلي دوره‌هاي‌ كارداني‌ ‌نظام‌جديد (دانشگاه‌ فني‌ و حرفه‌اي و مؤسسات آموزش عالي ‌غيرانتفاعي) سال جدید مشخص ‌كند.

توجه : افرادي که با  استفاده از سهميه رزمندگان، ايثارگران (شامل: 1- رزمندگان بسيجي. 2- رزمندگان جهادگر. 3- رزمندگان نيروهاي مسلح. 4-خانواده معظم شهدا «پدر، مادر، خواهر و برادرشهيد». 5- همسر و فرزندان معظم شهدا و يا مفقودالاثر. 6- جانبازان با جانبازي 25% و بالاتر و همسر و فرزندان آنان. 7- جانبازان با جانبازي زير 25% و همسر و فرزندان آنان. 8- آزادگان عزيز و فرزندان و همسر آنان. 9- همسر و فرزندان رزمندگان بسيجي، جهادگر و يا نيروهاي مسلح با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه) پذيرفته ‌شده‌اند، در زمان ثبت‌نام ملزم به ارائه فرم و يا مدركي در رابطه با تائيد سهميه ثبت نامي خويش نمي باشند. بديهي است درصورت عدم تاييد سهميه پذيرفته‌شدگان مذكور از سوي ارگان ذيربط، موضوع از طريق اين سازمان به موسسه محل قبولي اعلام خواهد شد.

1-متقاضياني كه‌ در رديف پذيرفته شدگان رشته‌هاي تحصيلي پذيرش براي نيمسال اول سال تحصيلي جاري آزمون‌ دوره‌هاي‌ كارداني‌ نظام‌جديد (دانشگاه فني ‌و حرفه‌اي‌ و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي) سال‌ 1402 قرار گرفته‌اند، به‌ شرطي‌ مجاز به ‌ثبت‌نام‌ در مؤسسه محل قبولي خود خواهند بود كه‌ داراي گواهينامه دوره متوسطه نظام جديد در يكي از رشته‌هاي تحصيلي شاخه فني و حرفه‌اي و كارودانش و يا ديپلم فني و حرفه‌اي و كارودانش نظام ترمي و يا سالي واحدي و يا ديپلم شاخه نظري نظام آموزشي جديد ( نظام  3-3-6) و يا نظام ترمي واحدي و يا سالي واحدي بوده و يا دوره مربوط را حداكثر تا پايان شهريور ماه1402 با موفقيت‌ به پایان رسانده باشند و يا داراي ديپلم نظام قديم (دوره چهارساله) بوده باشند.

2- افرادي که در رديف پذيرفته شدگان رشته هاي تحصيلي پذيرش براي نيمسال دوم سال تحصيلي (بهمن ماه) قرار گرفته‌اند، مي بايست تا پايان بهمن ماه سال جاري موفق به دريافت گواهينامه پايان تحصيلات دوره متوسطه در رشته مورد نظر شوند، تا مجاز به ثبت‌نام و ادامه تحصيل از نيمسال دوم سال جاري باشند و در غير اينصورت قبولی آنان باطل مي‌باشد.

ج ‍- قابل توجه پذيرفته شدگان :

1- كارنامه علمي حاوي رتبه متقاضیان در هر يك از كدرشته‌هاي انتخابي در بين متقاضيان اين كدرشته‌ها در سهميه مربوط، با توجه به نمره‌كل و همچنين رتبه آخرين نفر پذيرفته ‌شده در هر يك از كدرشته‌ محلهاي انتخابي و سایر اطلاعات مفيد دیگری همزمان با اعلام نتیجه در درگاه اطلاع‌رساني این  سازمان قرار داده می شود.

2- به پذيرفته‌شدگان توصيه مي‌شود كه قبل از مراجعه در تاريخهاي تعيين شده براي ثبت‌نام، براي اطلاع دقيق از زمان و مدارک لازم  برای  ثبت نام به درگاه اطلاع رساني موسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند.

3- براساس ضوابط، پذيرفته شدگان رشته هاي تحصيلي دوره روزانه آزمون كارداني پيوسته و ناپيوسته نظام جديد (دانشگاه فني ‌و حرفه‌اي‌ و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي) سال‌ جدید، اعم از اينكه در رشته قبولي خود ثبت نام نمايند يا ننمايند حتي با دادن انصراف قطعي از تحصيل، مجاز به شركت در گزينش رشته هاي تحصيلي دوره روزانه آزمون كارداني پيوسته و ناپيوسته نظام جديد (دانشگاه فني ‌و حرفه‌اي‌ و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي) سال‌ 1402 نمي‌باشند.

4- در هر مرحله از ثبت‌نام و يا هنگام تحصيل چنانچه مشخص گردد متقاضی حقايق را كتمان نموده و اطلاعات غلطي ارائه داده و واجد شرايط نمي‌باشد قبولي متقاضی باطل و از ادامه تحصيل وي ممانعت به عمل خواهد آمد.

2/5 - (1 امتیاز)
کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 2 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

یازرلو دوشنبه , 19 سپتامبر 2022 - 7:12

سلام جواب کاردانی ب کارشناسی بدون ازمون کی میاد؟؟؟؟

نصب اپ دانش آموزی