کد خبر : 30502
- بازدید

اعلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان 1400-1401

اعلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان 1400-1401 …

اعلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان 1400-1401

در این اطلاعیه از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۰ برای دوره اول و دوم متوسطه مطلع می شوید:

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1400-1401

زمان اعلام نتایج بعد از برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان متوسطه اول و دوم در همین صفحه اطلاع رسانی می شود.

شرایط و ضوابط اعلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان 1400

شرایط و ضوابط اعلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان 1400-1401 برای  تصحیح پاسخ نامه ها، اعلام نتیجه و ثبت نام قبول شدگان به شرح زیر است:
1 -دفترچۀ سؤالات پس از برگزاری آزمون و کلید تصحیح آزمون در اولین فرصت پس از برگزارى(حداکثر یک هفتۀ کاری)، از سوى سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در آدرس اینترنت azmoon.medu.ir منتشر مى شود.

 azmoon.medu.ir  دریافت کارنامه نتایج آزمون تیزهوشان 


2 -فهرست اسامى پذیرفته شدگان در دبیرستان هاى دوره اول و دوم استعدادهاى درخشان، براساس ظرفیت پذیرش تعیین شده براى هر مدرسه در سامانه بارگذاری و اعلام مى شود.
3 -براى کلیۀ داوطلبانى که در آزمون پذیرفته نشده اند، حدود دو هفته پس از اعلام نتیجۀ آزمون، کارنامۀ عدم قبولى شامل تعداد پاسخ هاى صحیح و غلط، نمره مکتسبۀ هر ماده درسى، امتیاز کل آن داوطلب و امتیاز آخرین فرد پذیرفته شده در مدارس مورد تقاضاى او صادر مى شود.
تذکر: پاسخ گویی به تقاضاهای تجدید نظر ، فقط از طریق سامانۀ مربوط و در مهلت زمانی مشخص شده امکان پذیر می باشد و پاسخ گویی به مراجعات حضوری ممکن نبوده و ترتیب اثر داده نخواهد شد.
4 -در صورت شرکت همزمان دانش آموزان همزاد (دوقلو یا چندقلو، هم جنس یا غیرهم جنس) در آزمون های ورودى مدارس استعدادهاى درخشان و پذیرش یکى از آنان، دیگری/دیگران با شرایط زیر مى توانند از تسهیلات پذیرش همزادی (پذیرش مازاد بر ظرفیت پیش بینى شده) استفاده کنند:

الف) براى همزاد غیر هم جنس، کسب حداقل هشتاد درصد امتیاز آزمون آخرین فرد پذیرفته شده در هر یک از اولویت های انتخابی (در رشتۀ تحصیلی مورد تقاضا) ضرورى است.

ب) براى همزاد(هاى) هم جنس، علاوه بر یکسان بودن اولویت های مدارس انتخابی و ترتیب آنها، کسب حداقل هشتاد درصد امتیاز آزمون آخرین فرد پذیرفته شده در هر یک از اولویت های انتخابی (در رشتۀ تحصیلی مورد تقاضا) ضرورت دارد.

ج) استفاده دانش آموزان همزاد هم جنس از این تسهیلات به منزلۀ قبولی همزاد(ها) در یک مدرسۀ واحد نیست و ممکن است پذیرش همزاد(ها) در مدرسه ای غیر از مدرسۀ پذیرش همزاد دیگر صورت پذیرد.

د) استفاده از تسهیلات مذکور در دوره دوم متوسطه، منوط به یکسان بودن رشتۀ تحصیلی انتخابی آنها (همجنس و غیرهمجنس) نمی باشد.

5 -همزمان با اعلام نتیجۀ آزمون، نشانى دقیق دبیرستان هاى استعدادهاى درخشان، تاریخ مراجعه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون نیز به آنان اطلاع رسانى مى شود. مهلت ثبت نام پذیرفته شـدگان دبیرستان هاى دوره اول ودوم استعدادهاى درخشان، حداکثر تا پایان مرداد ماه 1400 خواهد بود. در ضمن، عدم مراجعه به دبیرستان محل قبولى تا زمان بازگشایی مدارس، به منزلۀ اعلام انصراف قطعى بوده و بعد از این تاریخ، ثبت نام امکان پذیر نخواهد بود.

** برای دریافت نتایج آزمون مدارس تیزهوشان می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید و نتایج آزمون را از کارشناسان این سامانه بخواهید:

کانال تلگرام مدارس

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان 1400-1401 ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071611 تماس از سراسر کشور و 9092301612 (تماس از استان تهران)
تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.


پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 7
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات
برنامه ریزی درسی
ارتباط با مشاور