جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز کاردانی به کارشناسی 1401-1402

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 38249

اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز کاردانی به کارشناسی 1401-1402

زمان برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی و تربیت بدنی 1401

اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز کاردانی به کارشناسی 1401-1402 از 30 شهریور آغاز می شود. در این مقاله از مدارک لازم برای ثبت نام نهایی و تمام اطلاعات لازم برای ثبت نام قطعی به اطلاع داوطلبان می رسد:

به اطلاع داوطلبانی که کنکور كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1401-1402 ثبت نام و شركت نموده‌اند مي‌رساند كه اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي مختلف تحصيلي پذيرش با آزمون و همچنين رشته هاي تحصيلي پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي آزمون مذكور كه گزينش ‌آنها به‌روش ‌متمركز صورت‌ گرفته ‌است به همراه فهرست اسامي معرفي‌شدگان چند برابر ظرفيت رشته تحصيلي نيمه متمركز فوريت‌هاي پزشكي پیش بیمارستانی در درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان قرار گرفته است.

این طلاعيه درخصوص اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشـته‌هاي تحصيلي متمركز و ‌معرفي‌شدگان چند برابر ظرفيت ‌پذيرش رشته تحصيلي نيمه‌متمركز فوريت‌هاي پزشكي پیش بیمارستانی در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1401-1402


ثبت نام نهایی رشته های نیمه متمرکز کاردانی به کارشناسی 1401-1402

باتوجه به اعلام نتایج نهایی آزمون، ثبت نام نهایی رشته های نیمه متمرکز کاردانی به کارشناسی 1401-1402 داوطلبان می توانند جهت اطلاع از تاریخ ثبت نام و تشکیل پرونده، مدارک لازم برای ثبت نام نهایی و … به سایت رسمی دانشگاه یا موسسه محل پذیرش مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات به صورت تلفنی از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با مشاوران تحصیلی تماس حاصل فرمایند.

bustan.tvu.ac..ir

پذيرفته‌شدگان دانشكده‌ها و آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي و كشاورزي تحت پوشش دانشگاه فني و حرفه‌اي لازم است براي اطلاع از زمان، نحوه و شرايط ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی سازمان مركزي دانشگاه فني و حرفه‌اي به نشاني www.tvu.ac.ir  و يا به درگاه اطلاع رسانی دانشكده يا آموزشكده محل قبولي خود مراجعه نمايند. لازم به‌ذكر است اسامی افرادی که در رديف معرفي‌شدگان چند برابر ظرفيت رشته‌ تحصيلي نيمه‌متمركز فوريت‌هاي پزشكي پیش بیمارستانی اعلام گرديده‌، باید مطابق بند “ب” مندرج در اين اطلاعيه براي انجام مصاحبه اقدام نمایند:

الف)

مدارک لازم‌ برای ثبت نام رشته های نیمه متمرکز کاردانی به کارشناسی 1401-1402

رديف مدارك رديف مدارك
1 اصل شناسنامه و يك برگ تصوير از تمام صفحات آن 8 موافقتنامه‌ رسمي‌ از محل‌ خدمت‌ مبني‌ بر عدم‌ همزماني‌ و تداخل‌ ادامه‌ تحصيل با ادامه‌ خدمت‌ طرح نيروي انساني
2 اصل كارت ملي و دو برگ تصوير پشت و روي آن 9 مجوز ادامه تحصيل و يا تأييديه تسويه حساب با صندوق رفاه دانشجويان وزارت بهداشت، (فارغ‌التحصيلان مقطع كارداني دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كه از مزاياي صندوق بهره‌مند شده‌اند)
3 شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري 10 تأييديه تسويه حساب با صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم، (فارغ‌التحصيلان‌ دوره‌هاي‌ كارداني‌ رشته‌هاي‌ تحصيلي‌ غيرپزشكي‌ كه‌ از مزاياي‌ صندوق‌ مذكور بهره‌مند شده‌اند)
4 مدرك‌ ‌وضعيت ‌نظام ‌وظيفه (براي برادران) 11 حكم كارگزيني و فرم موافقتنامه كتبي از اداره آموزش و پرورش محل خدمت شاغلان رسمي يا پيماني وزارت آموزش و پرورش مبني بر موافقت با ادامه تحصيل آنان
5 اصل حكم مرخصي سالانه براي كارمندان دولت يا موافقت رسمي و بدون قيد و شرط سازمان متبوع 12 ثبت نام و ادامه تحصيل دارندگان مدرك معادل كارداني که واجد شرایط بند «ز» قسمت شرایط اختصاصی دفترچه راهنمای ثبت نام (توضیحات صفحه 19) می باشند، بلامانع است
6 اصل يا گواهي مدرك كارداني (فوق ديپلم برای قبول شدگان نیمسال اول تا 1401-1402/06/31 و نیمسال دوم 1401-1402/11/30)
13
ارائه فرم انصراف قطعي از تحصيل برای دانشجویان رشته‌هاي تحصيلي دوره‌هاي روزانه (آزمون سال 1398 به قبل)
7 ارائه ‌اصل‌ گواهينامه انجام خدمات قانوني مقرر (طرح لايحه نيروي انساني) يا گواهي معافيت از آن ———-

ب) معرفي‌‌شدگان‌ چند برابر ظرفيت پذيرش رشته تحصيلي نيمه‌متمركز كارشناسي ناپيوسته فوريت‌هاي پزشكي:

  • آن‌‌دسته‌ از متقاضیانی كه‌ فهرست‌ اسامي‌ آنان‌ جزو معرفي‌شدگان‌ چند برابر ظرفيت‌ پذيرش رشته‌ تحصيلي نيمه متمركز كارشناسي ناپيوسته فوريت‌هاي پزشكي (كد رشته‌محل‌هاي 1180 تا 1222 مربوط به كد رشته امتحاني 114 گروه آموزشي پزشكي) در درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان اعلام شده، لازم است براي آگاهي از زمان و مكان برگزاري مصاحبه، به اطلاعيه‌ای كه در روز یکشنبه مورخ 11/07/1401-1402 در درگاه اطلاع رسانی اين سازمان درج خواهد شد، مراجعه نمايند.

ج) یادآوری های مهم:

  • 1- پذیرفته شدگان هریک از رشته های تحصیلی این آزمون چنانچه در ردیف پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال1401-1402 (متعاقباً اعلام میگردد) نیز قرار بگیرند لازم است از دو رشته قبولی خود یکی را به دلخواه انتخاب و در آن رشته ثبت نام نمایند. ثبت نام در یک رشته تحصیلی به منزله انصراف از رشته دیگر تلقی خواهد شد.
  • 2- همه‌ پذيرفته‌شدگان‌ ملزم‌ مي‌باشند در تاريخهاي ‌تعيين ‌شده ‌براي ثبت نام ‌به‌ مؤسسه آموزش‌ عالي‌ مربوطه مراجعه ‌نمايند. عدم ‌ثبت نام ‌در تاريخهاي ‌مقرر به ‌‌منزله ‌انصراف‌ از تحصيل در رشته قبولي تلقي شده و قبولي‌ اين دسته از پذيرفته‌شدگان لغو خواهد شد.
  • 3-پذيرفته‌شدگاني كه اسامي آنان همزمان به عنوان پذيرفته نهايي در دو كدرشته‌محل (يكي كدرشته‌محل‌هاي مربوط به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي تابعه وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و يا دانشگاه فرهنگيان و ديگر كدرشته‌محل‌هاي وابسته به واحدها يا مراكز آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي) اعلام شده باشد، لازم است منحصراً در يكي از كدرشته محل‌هاي قبولي ثبت نام نمايند. چنانچه اين‌دسته از پذيرفته‌شدگان در هر دو كد رشته‌محل ثبت نام نموده و مشغول به تحصيل شوند، به‌عنوان متخلف شناخته شده و با آنها طبق ضوابط مربوط رفتار خواهد شد.
  • 4-متقاضیان لازم است براي اطلاع از شرايط و ضوابط، نشاني و تلفن دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي، به دفترچه راهنماي ثبت نام و انتخاب رشته كه هم‌اكنون در درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان قابل دسترسي مي‌باشد، مراجعه نمايند. ضمناً براي متقاضیان واجد شرايط گزينش، كارنامه‌اي حاوي اطلاعات لازم، رتبه متقاضی و آخرين رتبه پذيرفته شده در هر يك از كد رشته‌محل‌هاي انتخابي و در سهميه مربوط تنظيم مي‌گردد. اين كارنامه از طريق درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان همزمان با اعلام نتيجه در دسترس خواهد بود.

د) نحوه ارسال درخواست و یا ارتباط غیرحضوری با سازمان سنجش آموزش کشور

باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال و یا اعتراض به مندرجات کارنامه می‌توانند حداکثر تا تاریخ 1401-1402/07/06 به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. متقاضیان می توانند پس از دریافت شماره و کد رهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس http://rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند. به مواردی که ازطریق دیگری ویا بعد از تاریخ مذکور واصل شود به هیچ وجه ترتیب اثرداده نخواهد شد.

** جهت رفاه حال داوطلبان عزیز امکان ارسال مدارک از طریق تماس تلفنی با مشاوران تحصیلی فراهم شده است. شما عزیزان می توانید به سادگی از طریق تماس تلفنی، بارگذاری مدارک و پیگیری درخواست خود را به کارشناسان بسپارید:

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز کاردانی به کارشناسی 1401-1402

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی