جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج دوره کاردانی ناپیوسته کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 49312

اعلام نتایج دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 1401

دریافت نتایج دوره کاردانی ناپیوسته کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی

زمان اعلام نتایج دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ناپیوسته فنی و حرفه ای در مهر 1401 فرا رسید. هم اکنون نتایج در دسترس است، در این صفحه لینک ورود مستقیم به صفحه دریافت نتایج دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 1401 را در اختیار داوطلبان عزیز سراسر کشور قرار داده ایم. در ادامه  علاوه بر لینک نتایج، از نحوه دریافت نتایج کاردانی فنی و حرفه ای علمی کاربردی، شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام نهایی و تغییرات دفترچه ثبت نام کاردانی علمی کاربردی مطلع می شوید.

دریافت نتایج دوره کاردانی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی مهر 1401

می توانید برای ورود مستقیم به صفحه دریافت نتایج دوره کاردانی ناپیوسته کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی مهر 1401 در سایت سازمان سنجش، روی لینک زیر کلیک نمایید. (قبل از ورود حتما فیتر شکن خود را خاموش کنید: )


نحوه دریافت نتایج دوره کاردانی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 1401

بعد از کلیک روی لینک بالا و ورود به سایت سازمان سنجش، نحوه دریافت نتایج دوره کاردانی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 1401 به دو روش زیر امکانپذیر است:

 1. روش اول: جستجو با شماره پرونده و وارد کردن اطلاعات درخواستی شامل شماره پرونده، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی و انتخاب دکمه مشاهده نتیجه.
 2. روش دوم: جستجو با اطلاعات فردی و وارد کردن اطلاعات درخواستی شامل نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه، سال تولد و عبارت امنیتی و در نهایت انتخاب دکمه مشاهده نتیجه.

شرایط ثبت نام قبول شدگان کاردانی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 1401

شرایط ثبت نام قبول شدگان کاردانی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 1401 در اطلاعيه زیر از سوی سازمان سنجش شرح داده شد:

اعلام فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي پذيرش دوره‌ كارداني فني و دوره كارداني حرفه‌اي «ناپيوسته» نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي مهرماه سال 1401

پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته‌ محل‌هاي دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي ‌كاربردي مهرماه سال 1401 به موارد زير توجه نمایند:

الف) براساس ضوابط مربوط به گزينش متمركز هر يك از رشته‌هاي تحصيلي گروه‌هاي آموزشي دوره‌هاي مذکور از بين متقاضیانی كه حدنصاب لازم را احراز كرده‌اند، براساس اولويت كدرشته محل‌هاي انتخابي و ظرفيت‌هاي تخصيص داده شده به هر سهميه، گزينش انجام و اسامي پذيرفته‌شدگان در هر كدرشته محل استخراج شده است.

پذيرفته‌شدگان لازم است برای اطلاع از تاریخ دقیق ثبت‌نام و انتخاب واحد از روز شنبه مورخ 1401/07/09 به سامانه جامع آموزشی هم‌آوا دانشگاه به نشانی http://edu.uast.ac.ir مراجعه و در روزهای تعیین شده با در دست داشتن مدارك مندرج در بند “ب” و با توجه به نشاني تعيين شده در جدول شماره (5) دفترچه راهنماي پذيرش و اصلاحیه مربوط، به مرکز محل قبولی خود مراجعه نمايند.


بیشتر بدانید:

تقویم آموزشی دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم‌ برای ثبت‌ نام‌ قبول شدگان کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی 1401 

مدارک لازم برای ثبت نام قبول شدگان کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی 1401 به شرح زیر است:

 •  عكس پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري به تعدادی که دانشگاه تعیین نماید.
 •  اصل شناسنامه.
 • اصل كارت ملي.
 •  اصل گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام يك برگ تصوير آن.
 • اصل کاربرگ 102 (فرم تایید معدل) برای دانش ‌آموختگانی كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.
 • اصل کاربرگ 101 (گواهی اشتغال به كار) با امضا و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار و برای شاغلین نیروهای مسلح ارایه حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار از یگان مربوط برای پذیرفته‌شدگان در کدرشته محل‌هایی که مطابق ضوابط مندرج در دفترچه منحصراً پذیرش از شاغلین صورت پذیرفته است.
 • مدركي كه وضعيت نظام وظيفه برادران را با توجه به بند 2-3 مقررات وظيفه عمومي مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش دوره‌های مذكور مشخص نمايد.
 • با توجه به اعلام مرکز سنجش و پايش کيفيت آموزشي وزارت آموزش و پرورش، امکان ارائه کارنامه و سوابق فارغ ­التحصیلی برای پذیرفته‌شدگان بصورت الکترونیکی در سامانه «تأییدیه تحصیلی» به آدرس https://emt.medu.ir فراهم می باشد. لذا همه پذیرفته شدگان می بایست براساس مراحل اجرایی ذیل اقدام لازم را بعمل آورند:
 • پذيرفته‌شدگان با مراجعه به سامانه مذکور و مشخص نمودن نظام آموزشي، با انتخاب گزينه «سوابق فارغ‌التحصيلي»، ارسال کارنامه فارغ‌التحصيلي و گواهي محل هاي تحصيل دوره دوم متوسطه، به دانشگاه محل پذيرش خود را درخواست نمايند، که پس از کامل شدن فرآيند درخواست، کد پيگيري در اختيار ايشان قرار خواهد گرفت و با ارائه اين کد به دانشگاه محل پذيرش، مدارک درخواست شده، از سامانه kemt.medu.ir توسط دانشگاه مذکور قابل دريافت مي باشد.
 • براي فارغ التحصيلان شهريور سال 1395 و بعد از آن، نيازي به مراجعه حضوري به مدارس و مناطق آموزش و پرورش محل تحصيل خود نمي‌باشد.
 • فارغ التحصيلان خرداد سال 1395 و قبل از آن، با کد پيگيري صادر شده از سامانه فوق، به همراه مدارک تحصيلي که توسط سازمان سنجش آموزش کشور براي ثبت نام در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي اعلام مي‌شود به ادارات آموزش و پرورش محل فارغ التحصيل خود مراجعه، تا مسئول سنجش آموزش و پرورش منطقه پس از بررسي و تأييد، مدارک تحصيلي را اسکن و در سامانه بارگذاري نمايند.
 • دانشگاه محل پذيرش، ترتيبي اتخاذ خواهند نمود که براساس مدارک ارسالي به شيوه الکترونيکي، شرايط ثبت­ نام پذيرفته‌شدگان را فراهم نمايند.
 • علاوه بر موارد فوق، اخذ تأييديه تحصيلي (از طريق آدرس‌هاي الکترونيکي https://kemt.medu.ir براي استعلام گيرندگان و https://emt.medu.ir براي متقاضيان) و اصل مدرک ديپلم از همه پذيرفته شدگان، توسط دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي ضروري  مي­باشد.

بیشتر بدانید:

زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای و علمی کاربردی 1401


تغییرات دفترچه راهنمای ثبت‌ نام کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی

با توجه به اعلام دانشگاه جامع علمی کاربردی تمامی کدرشته محل‌های مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت ورزشی فرهنگی پرسپوليس (کد مرکز 64018) از مرحله گزينش نهايي حذف شده است. بدیهی است در رشته محل‌های این مرکز هیچ فردی به عنوان قبول معرفی نخواهد شد.


مشاوره تلفنی برای دریافت نتایج دوره کاردانی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 1401

داوطلبان گرامی می توانند از طریق لینک بالا، وارد صفحه دریافت نتایج دوره کاردانی ناپیوسته فنی و حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی شوند و یا برای دریافت سریع و نتایج دوره کاردانی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرند.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج دوره کاردانی ناپیوسته کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3760
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

13 + = 23

نصب اپ دانش آموزی