کد خبر : 42778
- بازدید

اعلام نتایج انتخاب رشته با سوابق تحصیلی بهمن 1401


جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج انتخاب رشته با سوابق تحصیلی بهمن 1401

سوابق تحصیلی

با اعلام نتایج انتخاب رشته با سوابق تحصیلی بهمن 1401 دانشگاه های دولتی، پیام نور، غیرانتفاعی و کلیه موسسات آموزش عالی، پذیرفته شدگان می توانند مطابق اطلاعیه زیر، برای ثبت نام قطعی و تشکیل پرونده در دانشگاه محل پذیرش اقدام نمایند. این اطلاعیه مربوط به پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال 1401 است.


اعلام نتایج انتخاب رشته با سوابق تحصیلی بهمن ماه 1401 

 • اعلام نتایج انتخاب رشته با سوابق تحصیلی بهمن ماه 1401، انجام شد و اطلاعيه اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته محل هاي مرحله پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال 1401 به شرح زیر صادر شد:پيرو اطلاعيه‌ اين سازمان در خصوص پذيرش دانشجو در كدرشته محلهاي اعلام شده از سوي دانشگاه‌ها و موسسه های آموزش‌عالي در مرحله پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال 1401 بدين‌وسيله ضمن اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته‌هاي محل‌هاي مرحله مذكور، توجه متقاضیان را به موارد ذيل جلب مي‌نماید.
اعلام نتیجه پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری بهمن ۱۴۰۱
هم اکنون نتایج نهایی پذیرش رشته‌ های بدون‌ آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری ورودی بهمن ۱۴۰۱ در سایت سازمان سنجش اعلام شده است. داوطلبانی که در این مرحله ثبت نام خود را انجام داده اند، می توانند با در دست داشتن مدارک خود به سایت مذکور مراجعه کرده و از وضعیت قبولی خود مطلع شوند:

بیشتر بدانید:

برای دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی، می توانید وارد مقاله زیر شوید:

ثبت نام بدون کنکور + دفترچه ثبت نام براساس سوابق تحصیلییادآوریهای مهم:

 • 1- متقاضيان مي‌بايست حداكثر تا تاريخ 1401/11/30 داراي مدرك كارداني (فوق ديپلم) باشند. در غير اينصورت مجاز به ثبت‌نام نخواهند بود.
 • 2- همه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام خويش اقدام نمايند. عدم ثبت‌نام در زمان مقرر به منزله انصراف قطعي از تحصيل آنان تلقي خواهد شد.
 • 3- پذيرفته‌شدگانی كه قبلاً در يكي از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش‌عالي در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي قرار گرفته‌اند، مطابق ضوابط قبولي قبلي آنان لغو گرديده و مي‌بايست منحصراً در رشته قبولي جديد به تحصيل بپردازند. ضمناً اين دسته از متقاضیان لازم نيست از محل قبولي قبلي خود انصراف دهند، بلكه با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد و توسط موسسه محل قبولي مندرج در اين اطلاعيه، مدارك ثبت‌نامي افراد از محل قبولي قبلي آنان درخواست مي‌شود.
 • 4- پذيرفته‌شدگان مرد لازم است با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظيفه‌ عمومي»‌ مندرج‌ در صفحه 23، 24 و 25 دفترچه‌ راهنماي‌ ثبت‌نام و انتخاب رشته مرحله پذيرش صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1401 واجد شرايط لازم بوده و گواهي مربوط به دانشگاه محل قبولي ارائه دهند.
 • 5- نظر به اينكه در دستورالعمل ثبت‌ نامي ارسالي به تمامی دانشگاه‌ها و موسسات پذيرنده دانشجو در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1401 ابلاغ گرديده است تا از پذيرفته‌شدگاني كه داراي مغايرت معدل (معدل مندرج در مدرك تحصيلي آنان كمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالي از طرف متقاضیان به اين سازمان ) مي‌باشند، صرفاً ثبت‌نام موقت و مشروط بعمل آيد.
 • بنابراین ضرورت دارد اين‌دسته از پذيرفته‌شدگان به دانشگاه محل قبولي خود مراجعه نموده و مدارك لازم را به آنجا ارائه نمايند تا ثبت‌نام موقت از آنان بعمل آمده و بررسي لازم در مدارك و مستندات ارائه شده صورت گيرد.
 • متقاضیانی كه داراي مغايرت معدل مي‌باشند مي‌بايست وضعيت نهايي خود را تا پايان اسفند ماه سال جاری از دانشگاه محل قبولي پيگيري نموده و از مراجعه به اين سازمان جداً خودداري نمايند.
 • 6- در هر مرحله‌ از پذيرش (ثبت‌نام‌، پذيرش دانشجو و يا هنگام‌ تحصيل‌)، چنانچه‌ مشخص‌ شود كه‌ متقاضی حقايق‌ را كتمان‌ نموده‌ و يا اطلاعات غلطي ارائه و واجد شرايط نمي‌باشد، قبولي‌ وي‌ لغو و طبق‌ مقررات‌ با ایشان‌ رفتار خواهد شد.
 • 7- ضمناً متقاضيان قبولی در انتخاب رشته با سوابق تحصیلی بهمن 1401 در صورت لزوم مي‌توانند سئوال يا سئوالات خود را با بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند و یا با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایند:

 

منابع :

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج انتخاب رشته با سوابق تحصیلی بهمن 1401
خرید بسته
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3808
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 37 − = 30

نصب اپ دانش آموزی