جهت مشاوره در زمینه شرایط اعزام دانشجو در سال 2021

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 39180

اعزام دانشجو از داخل به خارج از کشور در سال 2021

شرایط انتقالی از دانشگاه خارج به ایران

در این مقاله از شرایط اعزام دانشجو از داخل به خارج از کشور در سال 2021 میلادی (1400-1401 شمسی) مطلع می شوید. لازم به ذکر است که سایت مربوط به رسیدگی به امور دانشجویان خارج از کشور به نشانی sarog.ir می باشد.

نشانی رسمی سازمان امور دانشجویان خارج از کشور saorg.ir است. همچنین می توانید درصوت وجود سوال و ابهام در زمینه نحوه ورود و استفاده از خدمات این سامانه با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

 اعزام دانشجو از داخل به خارج از کشور در سال 2021 1

اعزام دانشجو از خارج به داخل کشور 

اعزام دانشجو از خارج به داخل کشور و شرایط انتقالی دانشجویان داخل به خارج با توجه به شرایط هر دانشجو متفاوت می باشد. اگر متقاضی اعزام از خارج به کشور ایران هستید، برای اطلاع از شرایط پذیرش دانشگاه های ایران، شرایط تطبیق دروس، هزینه شهریه تحصیل در دانشگاه های ایران و … می توانید با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید. در ادامه جزئیات کامل از سایت سازمان امور دانشجویان خارج از کشور را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

برای مشاهده شرایط اعزام دانشجو از خارج به داخل کشور لینک زیر را انتخاب کنید:

شرایط اعزام دانشجو در سال 2021اعزام دانشجو از داخل به خارج از کشور در سال 2021 2

سامانه جامع امور دانشجویان (سجاد)

اعزام دانشجو از داخل به خارج از کشور در سال 2021

اعزام دانشجو به خارج از کشور امری مرسوم برای رشد و پیشرفت تحصیلی دانشجویان در دانشگاه های معتبر در سطح جهان است. واجدین شرایط می توانند برای اعزام به خارج اقدام نمایند. البته شرایط اعزام دانشجو به کشور و دانشگاه های مختلف متفاوت است. بنابراین لازم و ضروری به نظر می رسد که حتما پیش از هرگونه اقدام از راهنمایی مشاور تحصیلی استفاده نمایید.

به همین منظور در این صفحه شماره تلفن کارشناسان تحصیلی برای مشاوره در زمینه اعزام دانشجو را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. می توانید برای مشاوره با شماره تلفن های مندرج تماس گرفته و از شرایط اعزام به هر کشور و دانشگاه مطلع شوید.

برای ورود مستقیم به سامانه امور دانشجویان خارج از کشور می توانید به نشانی saorg.ir مراجعه کرده و یا برای ورود مستقیم به این سامانه لینک زیر را انتخاب نمایید:

معرفی سازمان امور دانشجویان

سازمان امور دانشجويان در پي اجراي بند “ه” ماده 20 قانون برنامه پنجم توسعه جمهوري اسلامي ايران و بر اساس مصوبه شوراي عالي اداري به منظور ايجاد وحدت رويه در سياست گذاري، برنامه ريزي و ارائه خدمات رفاهي – آموزشي به دانشجويان و مديريت واحد در ساماندهي اين امور تاسيس گرديده است.

صندوق رفاه دانشجويان، فدراسيون ملي ورزش هاي دانشگاهي و پژوهشگاه تربيت بدني و علوم ورزشي زير نظر اين سازمان فعاليت مي نمايند.

صندوق رفاه دانشجويان در راستاي اعطاي انواع وام هاي تحصيلي و مسكن به منظور مساعدت  به وضع تحصيلي  و رفاهي دانشجويان با استعداد و كم بضاعت كشور فعاليت مي نمايد.

فدراسيون ملي ورزش هاي دانشگاهي به عنوان تنها فدراسيون جهاني ورزش دانشجويان (فيزو) در ايران، توسعه ورزش قهرماني دانشجويي در ابعاد جهاني را با هدف تامين سلامت، نشاط و ارتقاي توانمندي دانشجويان و حضور فعال در ميعادگاه هاي ورزشي جهان از طريق فعاليت هاي ورزشي را در دستور كار دارد.

سازمان امور دانشجويان شامل سه معاونت و شش دفتر مي باشد.

 1. دفتر رياست و روابط عمومي متشكل از اداره ارتباطات و همايش ها، اداره اطلاع رساني و دفتر رئيس سازمان مي باشد كه در جهت انجام هرچه مناسب تر وظائف اين اداره به صورت تخصصي ايفاي نقش مي نمايند.
 2. دفتر نظارت و ارزيابي كه نظارت و ارزيابي خدمات دانشجويي-رفاهي دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي دولتي و غيردولتي را در جهت ارتقاي كيفيت ارائه خدمات و تسهيلات دانشجويي برعهده دارد.
 3. دفتر مشاوره و سلامت كه تا پيش از تاسيس سازمان با نام دفتر مركزي مشاوره در مجموعه اداره كل دانشجويان داخل در حوزه هاي مشاوره، مددكاري و بهداشت روان دانشجويان فعاليت مي نمود، پس از تاسيس سازمان، امور سلامت و تندرستي و مشاوره هاي شغلي و تحصيلي دانشجويان را بر عهده دارد.
 4. دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات، تمامي امور رايانه اي و اطلاعاتي از قبيل توسعه و تجهيز نرم افزاري و سخت افزاري مراكز و ايجاد، توسعه و به روزرساني پايگاه اطلاع رساني سازمان را برعهده دارد.
 5. دفتر امورحقوقي و پاسخگويي به شكايات درجهت ساماندهي قراردادها و امور حقوقي سازمان و همچين رسيدگي به شكايات، يافتن نقايص و پيشنهاد برنامه هايي براي بهبود روند ارائه تسهيلات فعاليت مي نمايد.

معاونت ها:

 1. معاونت امور دانشجويان دانشجويان داخل با تحت پوشش داشتن ادارات كل تربيت بدني، امور دانشجويان شاهد و ايثارگر، امور دانشجويان داخل و دانشجويان غيرايراني يكي از سه معاونت سازمان امور دانشجويان مي باشد و در راستاي ارائه تسهيلات و رفع مشكللات تحصيلي دانشجويان داخل، جذب دانشجويان غيرايراني جهت ادامه تحصيل در ايران، رسيدگي به مسائل آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و رفاهي دانشجويان، رسيدگي به امور آموزشي، فرهنگي و رفاهي دانشجويان شاهد و ايثارگر و امور ورزش همگاني و قهرماني دانشجويان فعاليت مي نمايد.
 2. معاونت بورس و امور دانشجويان خارج كه شامل ادارات كل بورس و اعزام دانشجويان و امور دانش آموختگان است، اموري همچون اعطاي بورس هاي تحصيلي داخل و خارج از كشور، ارائه تسهيلات براي دوره هاي كوتاه مدت تحقيقاتي، ارائه تسهيلات و خدمات به دانشجويان ايراني خارج از كشور، ارزشيابي مدارك تحصيلي دانش آموختگان داخل و خارج از كشور را برعهده دارد.
 3. معاونت پشتيباني و مديريت منابع كه شامل دفتر طرح و برنامه، ادارات كل امور اداري و پشتيباني و امور مالي مي باشد. به جهت استقلال اداري و مالي سازمان ايجاد و تدوين طرح ها و برنامه ها، اجراي امور اداري و پشتيباني و تنظيم امور مالي سازمان را برعهده دارد.
به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه شرایط اعزام دانشجو در سال 2021

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی