جهت مشاوره در زمینه ثبت متن اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 40486

اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی شهریور 1401+ متن اعتراض

اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی

مهلت اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی شهریور 1401، به مدت یک هفته بعد از اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی است. در این مقاله از نحوه اعتراض به آزمون نظام مهندسی مطلع می شوید، همچنین می توانید به سادگی متن اعتراض به آزمون نظام مهندسی را تهیه نمایید:

مهلت اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی شهریور 1401

مهلت اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی شهریور ماه 1401، در از 16 تا 19 آبان استراهنمای اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی شهریور 1401 به منظور آگاهی بیشتر داوطلبان در ادامه بیان شده است. افرادی که بعد از شرکت در آزمون نظام مهندسی و اعلام نتایج نتوانسته‌ اند به حدنصاب قبولی برسند. شانس اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی را دارند که در ادامه به تفصیل درباره آن توضیحات لازم داده خواهد شد.

اطلاعیه مهم دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان :

اطلاعیه بازنگری نتایج مجموعه آزمونهای نظام مهندسی شهریورماه ۱۴۰۱

بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت‌کنندگان محترم در آزمون‌های نظام مهندسی شهریورماه ۱۴۰۱ مي‌رساند، که دفترچه سوالات و پاسخنامه آنها جهت آگاهی و خودارزیابی داوطلبان از طریق سامانه آزمون‌ها به آدرس الکترونیکی inbr.ir منتشر گردیده است.

شرکت‌کنندگان محترم می‌توانند هرگونه نظر ارشادی، انتقادی یا اعتراض خود به هر یک از سوالات و یا پاسخ آنها را در قالب فرم پیوست بصورت مستدل و مستند و با ارائه راه حل تشریحی به نشانی: تهران- منطقه ۱۹ پستی- صندوق پستی شماره ۱۹۸۷-۱۹۳۹۵ ارسال نمایند. به لحاظ برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده به درخواست‌هايي كه بعد از تاريخ‌ مقرر ارسال گردد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

ضروریست بر روي پاكت نامه رشته امتحانی (معماری- عمران- تاسیسات‌برقی- تاسیسات‌مکانیکی- شهرسازی- نقشه‌برداری- ترافیک) بصورت واضح درج شود تا امکان جداسازی و طبقه‌بندی آنها مقدور گردد.

لازم بذکر است رسیدگی به سوالات حتی با درخواست یک نفر از شرکت‌کنندگان نیز انجام خواهد شد و بنابراین برای سهولت در رسیدگی‌ها از ارسال مکرر درخواست‌ها جداً خودداری نمایید.

بدیهی است پس از اعلام نتایج اولیه آزمون در آبان‌ماه سال جاری، فرصت اعتراض مجدد به نتیجه آزمون نیز برای شرکت‌کنندگان منظور خواهد گردید.

***

پیرو اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان، معماران تجربی و صلاحیت کارشناس ماده ۲۷ مورخ شهریورماه ۱۴۰۱، بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم آزمونهای یاد شده می رساند، با عنایت به بررسی های در حال انجام پیرامون بازنگری در نتایج آزمون های ورود به حرفه و بررسی سوالات توسط کمیته های طراحی سوالات و کمیته های تجدیدنظر، نتایج قطعی آزمونهای موصوف در حال استخراج است و تغییرات لازم در کارنامه داوطلبان اعمال خواهد شد. لذا كليه داوطلبان محترم می توانند با مراجعه به سامانه آزمون ها به آدرس الکترونیکی inbr.ir نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند.
در اجرای دستورالعمل ثبت نام آزمون های شهریورماه ۱۴۰۱ با توجه به بررسیهای دقیق صورت گرفته، نتایج اعلام شده قطعی می باشد و صرفأ قبولی شرکت کنندگانی که کلیه شرایط شرکت در آزمون را مطابق راهنمای ثبت نام آزمونها احراز نموده اند مورد تائید بوده و نتایج ياد شده به مدت ۳ سال از تاریخ برگزاری آزمون دارای اعتبار می باشد. آن دسته از شرکت کنندگانی که موفق به کسب حدنصاب قبولی نشده اند می توانند در آزمون های دوره بعد شرکت نمایند.
در خاتمه خاطر نشان می سازد، گواهی قبولی صرفا یکی از مدارک لازم برای صدور پروانه اشتغال به کار بوده و سایر مدارک مورد نیاز توسط ادارات کل راه و شهرسازی و واحدهای صدور پروانه اشتغال، کنترل و بررسی خواهد شد. بدیهی است صرف قبولی در آزمون بدون احراز سایر شرایط، تعهدی برای صدور پروانه اشتغال به کار ایجاد نمی کند.

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان
اطلاعیه بازنگری نتایج مجموعه آزمونهای نظام مهندسی شهریورماه ۱۴۰۱
پیرو اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان، معماران تجربی و صلاحیت کارش

برای مشاهده فرمول محاسبه نمره و درصد آزمون نظام مهندسی لینک زیر را انتخاب نمایید:

محاسبه نمره آزمون نظام مهندسی (کلیک نمایید)


جهت ثبت اعتراض لازم است مشخصات داوطلب مانند شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقیق و شماره تماس در فرم اعتراض ثبت شود. وزارت راه و شهرسازی تمام تلاش خود را برای رسیدگی به اعتراضات خواهد کرد. آزمون با همکاری سازمان سنجش و دانشگاه‌ های معتبر کشور و افراد حقیقی و حقوقی باتجربه و شاغل در حرفه مهندسی ساختمان و آشنا به مقررات ملی ساختمان با استاندارد های مورد نیاز برگزار شده است، بنابراین احتمال خطا بسیار کم است.


متن اعتراض به آزمون نظام مهندسی 1401

داوطلبان عزیز شما می توانید از سراسر کشور به سادگی از طریق تماس تلفنی با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور، متن اعتراض به آزمون نظام مهندسی را دریافت نمایید. هر داوطلب می تواند متن مورد نظر خود برای ثبت اعتراض به نتایج را از کارشناسان این سامانه بخواهد.


نحوه ارسال اعتراض به آزمون نظام مهندسی 

ارسال متن اعتراض به آزمون نظام مهندسی از دو شیوه ارسال از طریق ایمیل و ارسال پستی امکانپذیر است، مهلت ارسال یک هفته بعد از اعلام نتایج آزمون است:

روش اول : ارسال ایمیل از طریق نشانی های زیر:

  • رشته‌ های مهندسی و کاردانی عمران: omran@inbr.ir
  • رشته‌ های مهندسی و کاردانی معماری و شهرسازی و معماران تجربی: memari@inbr.ir
  • رشته‌ های مهندسی و کاردانی تاسیسات‌ مکانیکی و تاسیسات‌ برقی tasisat@inbr.ir
  • رشته‌ های مهندسی و کاردانی نقشه‌ برداری و ترافیک: naghshe@inbr.ir
  1.   فایل اعتراض را به pdf تبدیل و سپس ارسال نمایید.
  2. اگر به چند سؤال اعتراض دارید، متن را در قالب یک فایل pdf ارسال نمایید و برای هر سوال یک ایمیل جداگانه ارسال نکنید.
  3. اسم فایل pdf اعتراض به آزمون را با شماره موبایل خود نامگذاری کنید.

روش دوم:  ارسال متن اعتراض به صورت پستی از طریق نشانی زیر امکانپذیر است:

آدرس: تهران، صندوق پستی به شماره  355-17775 (شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش). (بر روی پاکت ذکر شود مربوط به کدام بخش از آزمون‌ های ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌ های فنی ساختمان و معماران تجربی شهریور 1401 می‌ باشد).

مهلت ارسال اعتراض، در بازه زمانی تعیین شده از طریق پست سفارشی به آدرس مذکور محدود است.


به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه ثبت متن اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی