سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
کد خبر : 19071
- بازدید

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

این مقاله راهنمای ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99-1400 است. مرکز ملی استعدادهای درخشان امکان ثبت درخواست اعتراض به آزمون ورودی تیزهوشان را از طریق سایت azmoon.medu.ir و hamgam.medu.irفراهم کرده است. نحوه اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99-1400 نحوه اعتراض به نتایج آمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99-1400 ، بدون نیاز به مراجعه حضوری و به […]

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

این مقاله راهنمای ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99-1400 است. مرکز ملی استعدادهای درخشان امکان ثبت درخواست اعتراض به آزمون ورودی تیزهوشان را از طریق سایت azmoon.medu.ir و hamgam.medu.irفراهم کرده است.

نحوه اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99-1400

نحوه اعتراض به نتایج آمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99-1400 ، بدون نیاز به مراجعه حضوری و به صورت اینترنتی انجام می شود. نشانی سایت ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم azmoon.medu.ir است.

امکان ثبت درخواست تجدید نظر نتایج آزمون مدارس تیزهوشان در مهلت اعلام شده بعد از اعلام نتایج ، فعال می شود. داوطلبانی که بعد از اعلام نتایج تیزهوشان موفق به کسب نمره قبولی نشده اند، می توانند با دریافت کارنامه عدم قبولی برای ثبت اعتراض اقدام کنند.

 

روش های ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان نهم به دهم 99-1400

ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت مرکز ملی استعداد های درخشان امکانپذیر است. با یکی از دو روش زیر می توانید به سادگی اعتراض خود را ثبت کنید:

1- مراجعه به سایت azmoon.medu.ir وhamgam.medu.ir برای ثبت درخواست به صورت اینرنتی

2- تماس با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور برای ثبت درخواست تجدید نظر آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و ثبت درخواست اینترنتی توسط کارشناسان این سامانه:

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071611

تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612

 

پیام رسان های خبرینو
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 231
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پیام رسان خبرینو
اپلیکیشن آموزش دروس
اینترنت رایگان دانش آموزی