جهت مشاوره در زمینه ثبت نام اینترنتی استخدامی ها

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 73096

جدیدترین لیست رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورشثبت نام غیرحضوری رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲، در رشته های دبیری، تربیت بدنی، امور تربیتی، مراقب سلامت و مشاور واحد آموزشی آغاز شد. لیست جدید رشته های آزمون استخدامی در دی ماه اعلام شد. وزارت آموزش و پرورش، در جهت تامین نیروی مورد نیاز خود، علاوه بر جذب افراد از طریق دانشگاه های تربیت دبیر شهید رجایی و دانشگاه فرهنگیان، از طریق برگزاری آزمون استخدامی نیز نیرو می پذیرد. در ادامه رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش و نحوه ثبت نام غیر حضوری را شرح داده ایم.


لیست جدید رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان از آغاز ثبت نام غیر حضوری مهارت آموزان رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402، از یکشنبه ۳ دی ماه خبر داد. جدیدترین لیست رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش به شرح زیر است:
 • رشته های تربیت بدنی
 • امور تربیتی
 • مراقبت سلامت
 • مشاور واحد آموزشی
 • رشته های دبیری


توجه بیشتر بدانید: دانلود دفترچه آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورشثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برنامه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، شامل دو مرحله اصلی حضوری و غیر حضوری است که جزییات آن را در ادامه شرح داده ایم:

توجهثبت نام غیرحضوری:

معرفی­ شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش طی روزهای 1402/10/03 الی 1402/10/06 لازم است به سامانه آموزشی پذیرش مهارت آموزان دانشگاه فرهنگیان(سامانه مروارید) به نشانی ttc.cfu.ac.ir مراجعه و برای بارگذاری مدارک و ثبت نام غیرحضوری خود اقدام نمایند. در ادامه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در این سامانه را ذکر کرده ایم:

توجهمدارک مورد نیازجهت بارگذاری در سامانه مروارید توسط مهارت آموزان:

 1. تصویر کلیه صفحات شناسنامه
 2. تصویر پشت و روی کارت ملی
 3. تصویر عکس پرسنلی زمان ثبت نام در آزمون استخدامی
 4. تصویر کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت برای برادران
 5. تصویر آخرین مدرک تحصیلی
 6. تصویر گواهی ICDL (درصورت دارا بودن)
 7. تصویر گواهی روخوانی و روان خوانی قرآن (درصورت دارا بودن)
 8. فرم تعهد ( در صورت دارا بودن)
 9. مدارک ایثار گری (در صورت دارا بودن)
 10. بارگذاری فیش شهریه پرداختی
 11. پرداخت شهریه

توجهمتقاضیان می توانند شهریه خود را به صورت کامل یا در دو قسط هر قسط به مبلغ 2/700/000 تومان (دو میلیون و هفتصد هزار تومان) پرداخت کنند. برای پرداخت شهریه طبق مراحل زیر اقدام کنید:

توجهپس از ورود به سامانه hadaf.cfu.ac.ir از سمت چپ صفحه برروی گزینه “ورود به سامانه” کلیک کنید:

پرداخت شهریه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
توجهسپس نام کاربری، رمز عبور و کد امنیتی را وارد کرده و برروی گزیه “ورود” کلیک کنید:

پرداخت شهریه آزمون استخدامی آموزش و پرورش


توجهنام کاربری و رمز عبور هر فرد با عناوین مختلف، متفاوت می باشد. متقاضیان می توانند طبق جدول زیر نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده تا وارد حساب کاربری خود شوند:

نام کاربری مربوط به حق التدریس نام کاربری مربوط به استخدامی کلمه عبور
14022+کد رهگیری 14022+شماره پرونده کد ملی

توجه: عدم ثبت نام غیرحضوری و بارگذاری مدارک تا پایان تاریخ معین به معنی انصراف از دوره خواهد بود.

توجه: مسئولیت صحت ثبت ­نام، درج مشخصات و بارگذاری مدارک بر عهده متقاضی می باشد؛ در صورت اثبات مغایرت در مدارک ارائه­ شده تا پایان دوره، شرکت متقاضی در دوره مهارت­ آموزی لغو خواهد شد.

توجهثبت نام حضوری:

ثبت نام حضوری آزمون استخدامی آموزش و پرورش از تاریخ 1402/10/14 همزمان با شروع دوره در پردیس/مرکز محل آموزش مهارت ­آموزان انجام خواهد شد. لازم است مهارت­ آموزان در زمان ثبت­ نام حضوری، اصل مدارک ثبت نام را جهت تطبیق با مدارک بارگذاری شده در سامانه به همراه داشته باشند.

تذکر۱: مهارت ­آموزان جامانده از دوره های قبل که موفق به اتمام دوره نشده اند، در صورت ارائه درخواست کتبی برای ادامه و اتمام دوره به پردیس محل آموزش خود می توانند در دوره جدید شرکت کنند؛ در صورتی که از معرفی آنها به دانشگاه بیشتر از یکسال نگذشته باشد.

تذکر ۲: به این جهت که تعداد معرفی­ شدگان رشته های امور تربیتی، مشاوره و مراقب سلامت پایین بوده، این سه رشته در تهران تشکیل می شود.

تذکر۳: همچنین به علت تعداد کم پذیرفته شدگان در رشته تربیت بدنی این رشته در استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس تشکیل می­ شود.توجه بیشتر بدانید: استخدام حق التدریس دانشگاه فرهنگیان شروع دوره آموزشی و برنامه درسی

دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش شامل دو پودمان می ­باشد که پودمان اول آن از پنج­شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ شروع خواهد شد.

لازم است متقاضیان پس از ثبت نام براساس برنامه اعلام شده در کلاس ­های خود شرکت کنند. در صورتی که متقاضی طبق مراحل مشخص شده اقدام نکند، امکان شرکت در پودمان و امتحانات پایانی و صدور حکم استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای وی وجود نخواهد داشت.

پودمان های اول و دوم این دوره به صورت حضوری برگزار خواهد شد. علاوه بر آن بسته ­های یادگیری الکترونیکی با عنوان محتوای دوره مهارت آموزی که لینک آن در منوی اصلی پرتال سازمان مرکزی دانشگاه ایجاد شده است در دسترس است.

تذکر ۴: پاسخگویی به مشکلات پذیرفته شدگان بر عهده استان محل برگزاری دوره می ­باشد به همین جهت از مراجعه حضوری یا تلفنی به سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان پرهیز شود.

تذکر ۵ : روزهای تشکیل کلاس پنج­شنبه و جمعه هر هفته می­باشد.

تذکر۶: نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض در زمان ثبت نام، توسط سامانه اعلام خواهد شد.

توجهنکته مهم: با توجه به عدم اعلام اسامی تکمیل ظرفیت رشته آموزش ابتدایی از طرف وزارت آموزش و پرورش به دانشگاه، در خصوص تشکیل این رشته به زودی اطلاع رسانی خواهد شد. به همین جهت جاماندگان رشته آموزش ابتدایی سال های قبل نیز جهت شرکت در پودمان لازم است منتظر اعلام نتیجه تکمیل ظرفیت این رشته باشند.

تلفن تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور

خلاصه مطلب

زمان ثبت نام غیرحضوری رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲، در رشته های دبیری، تربیت بدنی، امور تربیتی، مراقب سلامت و مشاور واحد آموزشی اعلام شد. متقاضیان می توانند از تاریخ 1402/10/03 تا 1402/10/06 با مراجعه به سامانه مروارید به نشانی ttc.cfu.ac.ir اقدام به ثبت نام کنند. در این مقاله مراحل ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را به طور کامل شرح داده ایم.

همچنین متقاضیان می توانند در صورت هرگونه سوال و ابهام در خصوص ثبت نام  آزمون استخدامی آموزش و پرورش، از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه هرروز از 8 صبح تا 12 شب، آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان در سراسر کشور هستند.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام اینترنتی استخدامی ها

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی