دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
کد خبر : 21603
- بازدید

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

زمان اعلام اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان   در این مقاله از زمان اعلام نتایج مصاحبه دانشگاه فرهنگیان برای اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در کنکور 99 مطلع می شوید. نتایج دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.   زمان دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان برای داوطلبان کنکور 99 زمان دعوت به مصاحبه […]

 اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

زمان اعلام اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

 

در این مقاله از زمان اعلام نتایج مصاحبه دانشگاه فرهنگیان برای اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در کنکور 99 مطلع می شوید. نتایج دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.

 

زمان دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان برای داوطلبان کنکور 99

زمان دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان برای پذیرفته شدگان کنکور 99 که به مرحله مصاحبه راه یافته اند، از روز دوشنبه 14 مهر اعلام شد.

 شرایط تخصصی کلی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان (برای مشاهده کلیک کنید)

برای مشاهده شرایط سنی جدید دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک کنید

نحوه مشاهده نتایج دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 

در موعد اعلام شده برای مشاهده نتایج به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.

❇️ دو روش مشاهده نتایج دانشگاه فرهنگیان و دعوت به مصاحبه

🔻روش اول در سایت سنجش:
بر اساس شماره پرونده و مشخصات فردی
🔻 روش دوم در سایت سنجش:
بر اساس شماره داوطلبی و مشخصات فردی

داوطلبان کنکور از طریق شماره تلفن های موجود در این مقاله با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید و نتایج را از کارشناسان این سامانه بخواهید.

از طریق تماس با سامانه صدای مشاور از موارد زیر مطلع خواهید شد:

1- امکان اعتراض به نتایج دعوت به مصاحبه فرهنگیان

2- اطلاع از نتایج دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

3- مدارک لازم برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

4- سوالات پرتکرار و مهم مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

5- نحوه پاسخگویی صحیح به سوالات مصاحبه فرهنگیان

6- شرایط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان برای داوطلبان کنکور ۹۹

7- نحوه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 

سامانه صدای مشاور

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071611

تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612

 

اعلام اسامی معرفی‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت، زمان و آدرس محل مصاحبه، معاینه و گزینش‌ رشته‌های ‌تحصیلی دارای شرایط خاص آزمون سراسری سال 1399 :

بدین‌وسیله به اطلاع متقاضیان به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص دانشگاهها و موسسات آموزش عالی (شامل: دانشگاههای شهید مطهری، شاهد، علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، علوم‌پزشکی بقیه‌الله (عج)، علوم پزشکی ارتش، رشته دکتری پیوسته بیوتکنولوژی دانشگاه تهران، رشته مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه‌طباطبائی، دانشکده غیرانتفاعی رفاه، غیر انتفاعی امام رضا (ع)- مشهد، مرکز آموزش عالی تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه-قم، رشته های تحصیلی کاردانی و کارشناسی فوریتهای پزشکی پیش بیمارستانی دانشگاههای علوم پزشکی و کدرشته‌های تحصیلی‌ دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی – تهران) که در زمان انتخاب رشته‌های تحصیلی، یک و یا چندکدرشته از دانشگاههای مذکور را در آزمون سراسری سال 1399 در فرم انتخاب رشته اینترنتی خود انتخاب نموده‌اند، می‌رساند که فهرست اسامی معرفی‌شدگان چند برابرظرفیت هر یک از رشته‌های تحصیلی از بین متقاضیانی که کدرشته محل‌های موسسات مذکور را انتخاب نموده و حدنصاب چند برابر ظرفیت لازم را کسب کرده‌اند، با رعایت تقدم انتخاب رشته در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org درج گردیده است. لذا توجه آن دسته از متقاضیانی را که در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته‌های تحصیلی دانشگاههای فوق قرارگرفته‌اند، به نکات زیر جلب می نماید:

برای مشاهده نتایج دعوت به مصاحبه دانشگاه ها روی عکس زیر کلیک کنید: 

مشاهده نتایج دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در کنکور 99

 

1-  دریافت فایل جدول شماره (2) – نشانی و شماره تلفن هسته های گزینش وزارت آموزش و پرورش فرمت PDF

2- دریافت فایل جدول شماره (3) – آدرس سایت برای انجام مصاحبه تخصصی از معرفی شدگان رشته های پردیس دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی فرمت PDF

3- دریافت فایل جدول شماره (4) – محل انجام مصاحبه از معرفی شدگان رشته فوریتهای پزشکی پیش بیمارستانی در آزمون سراسری سال 1399 فرمت PDF

4- دریافت فایل فرم شماره (1)- اطلاعات فردی برای بررسی صلاحیت عمومی رشته های پردیس دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی فرمت PDF

5- دریافت فایل فرم شماره (5) – اعلام آمادگی برای پذیرش مصاحبه رشته های پردیس دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی فرمت PDF

الف) در گزینش نهایی هر رشته منحصراً کسانی قبول اعلام خواهند شد که برابر برنامه زمانی در مصاحبه و یا سایر مراحل گزینش به شرح مندرج در این اطلاعیه شرکت نموده و در این مرحله موفق شوند و صلاحیت عمومی آنان نیز توسط هیأت‌مرکزی گزینش ذیربط تائید شده و ضوابط انتخاب‌رشته فوق را رعایت نموده و همچنین حدنصاب نمره‌ علمی نهایی برای هر رشته را نیز کسب نمایند. لازم به توضیح است که اسامی پذیرفته‌شدگان نهائی این دانشگاهها به همراه نتایج سایر رشته‌های متمرکز آزمون‌ سراسری اعلام خواهد ‌شد.

ب) معرفی متقاضیان به عنوان چند برابر ظرفیت، به منزله قبولی نمی‌باشد و معرفی‌‌شدگان‌ لازم‌ است‌ برای‌ انجام‌ مراحل‌ مختلف‌ گزینش‌ در تاریخ‌های‌ مقرر به‌ آدرس‌ تعیین‌ شده‌ از طرف مؤسسات در این اطلاعیه مراجعه‌ نمایند. متقاضی ممکن است به یک و یا دو مؤسسه معرفی شده­ باشد، لذا متقاضیانی که به دو مؤسسه معرفی شده‌اند در صورت تمایل می‌توانند به یک مؤسسه و یا هر دو برای انجام مراحل مختلف گزینش مراجعه نماید. بدیهی‌ است‌ عدم‌ مراجعه‌ متقاضیان‌ برای‌ انجام‌ مراحل‌ گزینش در هر مورد معرفی،‌ به‌ منزله‌ انصراف‌ قطعی‌ از گزینش‌ در رشته‌ یا رشته‌های‌ ذیربط آن مؤسسه تلقی‌ خواهد شد و وضعیت متقاضی در اولویت‌های بعدی وی بررسی­ خواهد ­شد. ضمناً در ستون نتیجه کارنامه نهائی در مقابل کدرشته مربوطه آنان عدد یک (1) به منزله عدم داشتن شرایط گزینش درج می‌گردد.

ج) آن دسته متقاضیانی که نسبت به انتخاب یک یا چند کدرشته محل از مؤسسات دارای شرایط خاص مندرج در این اطلاعیه اقدام نموده ولی در این مرحله معرفی نشده‌اند، عدم معرفی آنها به یکی از دلایل ذیل می‌باشد: یا شانس قبولی در اولویتهای بالاتر از کدهای مربوط به رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص را دارا می‌باشند؛ و یا اینکه فاقد حداقل نمره علمی لازم برای معرفی در این مرحله می‌باشند. بنابراین دلیل عدم معرفی آنان در این مقطع، در کارنامه نتایج نهایی مشخص خواهد شد.

د) بنا به دلایل متفاوت (اعم از نمره علمی و ترتیب اولویت انتخاب رشته متقاضی و یا عدم رعایت استان بومی و…) هیچگونه اعتراضی در این مرحله از اعلام نتایج از سوی متقاضیان پذیرفته نمی‌باشد و پس از اعلام نتایج نهائی، در اوایل آبان ماه، برای متقاضیان مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال 1399 که نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته خود در درگاه این سازمان در زمان مقرر اقدام نموده‌اند، کارنامه نتیجه نهایی تهیه و قابل رؤیت و بهره‌برداری خواهد بود، لذا متقاضیانی که پس از دریافت کارنامه نسبت به مندرجات آن برای آنان سوالاتی وجود دارد، می‌توانند به استناد پرینت کارنامه نتیجه نهائی در موعد مقرر با دلیل، درخواست خود را مطرح نمایند.

هـ) معرفی‌شدگان چندبرابرظرفیت می‌بایست قبل از مراجعه به موسسه ذیربط، برای اطلاع از برنامه زمانی و مکان، مدارک مورد نیاز و شرایط عمومی و اختصاصی جهت انجام مراحل مصاحبه، معاینه و یا سایر مراحل گزینش حتماً به درگاه اطلاع‌رسانی موسسه یا ارگان معرفی شده محل مصاحبه مراجعه نمایند.

جهت مشاوره در زمینه اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071611 تماس از سراسر کشور و 9092301612 (تماس از استان تهران)
تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.


پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
پیام رسان های خبرینو
چه امتیازی می دهید؟
5 / 3.36
[ 33 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 17 در انتظار بررسی : 254
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رضا پنجشنبه , 24 مهر 1399 - 10:22

با سلام.. چرا در کنکور سراسری یا دعوت به مصاحبه برای فرزندان فرهنگیان امتیازی قائل نیستید هر ارگانی برای پذیرش فرزندان پرسنل آن ارگان جهت پذیرش امتیاز دارند بجز آموزش و پرورش

فاطمه پنجشنبه , 17 مهر 1399 - 2:47

سلام
میخواستم بدونم ایا محل معاینات پزشکی و مصاحبه جداست؟
اخه تو سایت اموزش و پرورش استان البرز فقط ادرس و زمان معاینه پزشکی رو اعلام کردن و هنوز نگفتن ک مصاحبه کجا باید بریم
ممکنه مصاحبه انجام شده باشه و من مطلع نشده باشم؟😐

user1 پنجشنبه , 1 آبان 1399 - 11:54

از طریق سایت وهسته گزینش پیگیری نمایید

امیری چهارشنبه , 16 مهر 1399 - 11:19

باسلام؛ پسرم سهمیه 5درصد ایثارگران با رتبه 4000 دعوت به مصاحبه فرهنگیان نده درصورتی که تمام کد رشته ها درست انتخاب کرده اگر سهمیه ها هیچ تاثیری نداره پس چرا لحاظ می‌کنند اگر هم تاثیر داره چرا حداقل دعوت به مصاحبه نشدن این کجاش عدالت وقانون هست این کجا عدالت علی هست :چرا به جوانان مردم اینقدر شوک واسترس وارد میکنید چه جوری میخواین تو دادگاه عدل الهی جواب بدید. اگه سهمیه ها هیچ تاثیری نداره چرا بچه هامون می‌اندازید سرزبوناوهزارتا ناسزا می‌شنویم اونم به خاطر سهمیه ای که هیچ تاثیری امسال نداشته در صورتی که پارسال باهمین سهمیه ورتبه بالاتر(6000)آموزش ابتدایی قبول شدن این چه قانونی هست دیگه؟؟؟؟ امسال نه تنها من بلکه نفرات بیشتری ورتبه های بهتری دعوت به مصاحبه نشدن مخصوصا بچه های استان فارس بخصوص شهرستان تازه تاسیس بختگان وسرچهان:تورو به خدا دوباره تجدید نظرکنید بچه ام از دست داره میره از استرس وفشار روانی چرا هیچ کی جواب گو نیست اون از سوالات کنکورتون اینم از انتخاباتون؛ چرا هیچ کی به دادمون نمیرسه تو روخدا جواب گو باشید تورو به هرکی می‌پرسید به گوششون برسونید دوباره تجدید نظر کنن مخصوصا استان فارس.

ابوالفضل دوشنبه , 14 مهر 1399 - 13:42

آیا در تکمیل ظرفیت احتمال قبولی دارم

ابوالفضل دهقانی دوشنبه , 14 مهر 1399 - 13:35

یکی از اعضای خانواده من به مصاحبه دعوت نشده است، امکان اعتراض وجود دارد؟

سیدمهدی شکوهمند دوشنبه , 14 مهر 1399 - 11:46

من دعوت ب مصاحبه نشدم. میش اعتراض زد؟یا میش تو تکمیل ظرفیت شانس قبولی داشت؟ جواب بدید لطفا

امیرحسین ثابتی یکشنبه , 13 مهر 1399 - 23:21

سلام هنوز نتایج منتشر نشده؟

امیرحسین یکشنبه , 13 مهر 1399 - 23:15

چرا سایت سنجش اعلام نمیکنه آیا چهاردهم مهر اسامی اعلام میکنه؟

Moslem یکشنبه , 13 مهر 1399 - 20:50

چرا هنوز نیومدن

سحر یکشنبه , 13 مهر 1399 - 19:57

سلام الان ساعت هشت عصره روز سیزدهمه مهر ماه ۹۹ هست چرا هنوز نتایج دعوت به مصاحبه اعلام نشدن؟ تو رو خدا پیگیری کنید

زهرا یکشنبه , 13 مهر 1399 - 17:17

چرا جاوابارو نمیزارید😭😭

امید سه شنبه , 15 مهر 1399 - 20:31

اومده

زهرا یکشنبه , 13 مهر 1399 - 15:19

پس چرا اعلام نشد نتایج دعوت شدگان به مصاحبه

فاطمه صابری یکشنبه , 13 مهر 1399 - 11:57

سلام ببخشید سوال داشتم
امروز ۱۳ مهر ولی هنوز سایت سازمان سنجش چیزی در خصوص معرفی شدگان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان منتشر نکرده. معلوم نیست چه زمانی منتشر میشه؟

M.z یکشنبه , 13 مهر 1399 - 11:16

پس چرا اعلام نکردن هنوز???

helen_ahmadi7 یکشنبه , 13 مهر 1399 - 8:54

با رتبه پنج هزار میشود امید به دعوت به مصاحبه داشت؟

پیام رسان خبرینو
اپلیکیشن آموزش دروس
اینترنت رایگان دانش آموزی