یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
کد خبر : 17252
- بازدید

آخرین رتبه قبولی آموزش مشاوره و راهنمایی دانشگاه فرهنگیان 99-1400

در این مقاله آخرین رتبه قبولی آموزش مشاوره و راهنمایی دانشگاه فرهنگیان برای کنکور 99-1400 در اختیار علاقمندان رشته آموزش مشاوره و راهنمایی قرار داده شده است. داوطلبان کنکور 99 برای انجام انتخاب رشته صحیح و داوطلبان کنکور 1400 برای برنامه ریزی مطالعه کنکور ، نیاز به اطلاع از آخرین رتبه قبولی آموزش مشاوره و راهنمایی دارند. – آخرین رتبه قبولی آموزش مشاوره و راهنمایی […]

رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان

در این مقاله آخرین رتبه قبولی آموزش مشاوره و راهنمایی دانشگاه فرهنگیان برای کنکور 99-1400 در اختیار علاقمندان رشته آموزش مشاوره و راهنمایی قرار داده شده است. داوطلبان کنکور 99 برای انجام انتخاب رشته صحیح و داوطلبان کنکور 1400 برای برنامه ریزی مطالعه کنکور ، نیاز به اطلاع از آخرین رتبه قبولی آموزش مشاوره و راهنمایی دارند.

آخرین رتبه قبولی آموزش مشاوره و راهنمایی دانشگاه فرهنگیان- کنکور سراسری

در این بخش آخرین رتبه قبولی آموزش مشاوره و راهنمایی دانشگاه فرهنگیان را مشاهده می کنید. داوطلبان کنکور سراسری با سهمیه های منطقه 1 ، سهمیه منطقه2و 3 می توانند با توجه به رتبه لازم برای قبولی دانشگاه فرهنگیان، برای قبولی در کنکور اقدام نمایند. داوطلبان کنکور 99 با توجه به لیست قبولی های دانشگاه فرهنگیان در رشته آموزش مشاوره و راهنمایی برای انجام انتخاب رشته صحیح اقدام نمایند. توجه داشته باشید که تنها ملاک انتخاب رشته نمونه کارنامه های قبولی دانشگاه فرهنگیان یا اطلاع از رتبه و تراز قبولی داوطلبان دوره های گذشته نیست. بلکه معیارهای موثر دیگری نیز در قبولی و رتبه لازم برای قبولی رشته آموزش مشاوره و راهنمایی فرهنگیان وجود دارد.

بنابراین پیشنهاد می دهیم حتما علاوه بر استفاده از لیست آخرین رتبه های قبولی داوطلبان کنکور سراسری که در این بخش قرار داده شده است، حتما از راهنمایی مشاور متخصص کنکور استفاده نمایید.

به شما مرکز مشاوه تحصیلی صدای مشاور را برای مشاوره قبولی در انتخاب رشته کنکور 99 و برنامه ریزی قبولی رشته آموزش مشاوره و راهنمایی فرهنگیان در کنکور 1400 ، پیشنهاد میدهیم.

این سامانه اولین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی در ایران است که با سالها سابقه فعالیت موفق در رمینه قبولی کنکور، امکان مشاوره تلفنی را برای داوطلبان کنکور فراهم کرده است.

 مشاهده درصدهای لازم برای قبولی دانشگاه فرهنگیان

 نمونه کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان

آخرین رتبه قبولی آموزش مشاوره و راهنمایی در منطقه 2 – گروه آزمایشی تجربی

رتبه های آخرین نفرات قبولی رشته آموزش مشاوره و راهنمایی در منطقه 2 کنکور سراسری ، با توجه به محل سکونت، استان بومی و دانشگاه محل قبولی به شرح زیر است:

آخرین رتبه قبولی آموزش مشاوره و راهنمایی دانشگاه فرهنگیان

آخرین رتبه قبولی آموزش مشاوره و راهنمایی در منطقه 3 – گروه آزمایشی تجربی

رتبه های آخرین نفرات قبولی رشته آموزش مشاوره و راهنمایی در منطقه 3 کنکور سراسری ، با توجه به محل سکونت، استان بومی و دانشگاه محل قبولی به شرح زیر است:

آخرین رتبه قبولی آموزش مشاوره و راهنمایی دانشگاه فرهنگیان -3

 

مشاوره قبولی در رشته آموزش مشاوره و راهنمایی دانشگاه فرهنگیان

 

مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور 

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071611

تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612

پیام رسان های خبرینو
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 31
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پیام رسان خبرینو
اپلیکیشن آموزش دروس
برنامه ریزی درسی